Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško
  • »hadzied« je autor ove teme

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 09. Septembar 2002

LUNAPARK

Pozdrav za sve moje sugrađane.
Danas sam prošao pored rekreacionog centra, primetih kolonu kamiona, i ljude koj se užurbano raspakivaju.
U naš grad ponoivo je po dobroj staroj tradiciji stigao lunapark [SIZE=3]PLAVA PTICA[/SIZE]
Prošli put kada su bili vodio sam čerkicu, ljudi to je pravi doživljaj, muzika, smeh i zagor dece, neka se veselo smeju, neka nezadovoljnjo plaču i primoravaju roditelje na još jednu vožnju.
Mislim da je to pravo mesto da se provede jedno septembarsko veče, sa decom, jedva čekam da se postavi pa da odem
Amislim da nebi bilo loše da i mi stari odemo ili povedemo nekog tamo da se uz malo muzike, zabave opustimo i rasteretimo dnevnih briga.
Pozdrav

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 09. Septembar 2002

Selam alejkum dobri Boshnjaci. Meni se posebno svidja ona krushka za udaranje hehe. Ko moze vishe da zakuca skalu. Ja recimo kupim zeton i ubacim i onda udaram krushku sa suprotne strane od one u koju treba da se udara i tako mi zeton duze traje. heheh Da bash je lijepo za djecu luna park. Ja se sjecham kad sam bio mali sa majkom u Skolje i otishli smo na Luna Park i ja da sam mogo osto bih tu vjechito hehehe. Ali majka je glavna. Samo navalite vodite djecu na luna park. Allahimanet

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 15. Septembar 2002

Dan proveden u Lunaparku

Pozdrav za sve prijatelje i članove ovog foruma, ja sam danas ceo dan proveo sa ćerkicom u lunaparku, moram da priznam da je bilo fantastično.
Zadovoljna lica sve one dece koja su sama ili sa roditeljima došla da se izvozaju, na kako ih zovu zaposleni tamo radnjama, negde se može videti i zaplakana faca one dece koja treba da krenu kući, mislim da je još jedino naš park i ovo mesto ostalo da se deca , pa i roditelji ako su malo malađi mogu bez brige opustiti i izigrati, te dati sebi oduška u svoj ovoj ovodnevnoj frci i jurnjavi.
Elem moja ćerkica je oduševljena, jedva smo se odvojili od dečjeg ringišpila, a za balerinu i da nepričam, čak sam morao da sednem i ja na jedan krug na balerini, nije baš preporučljivo al šta ću.
I na kraju bih preporučio roditeljima da svoju decu obavezno povedu na rekreacioni centar.
Pozdrav

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 16. Septembar 2002

:D 8) :] :P

SELAM

Hejjjj.......

Sta ja to vidim dobri babo poveo cerkicu u luna park.
E nek ti je halal vera babo...
Hadzied stvarno si ovo fino opisao da mi je zao sto nisam tamo da odem sa sicicem da se malo poigram.
A ti birdum bardum vreme ti je da se zenis a ne da govoris kad sam ja bio mali dosta si bio mali sad si velik zanidba pa onda dijete za ruku i zajedno sa hadziedom u lunapark.

ZELIM VAM UGODAN PROVOD (i ja bih da budem malji al mi ne daju.. ;( )
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 16. Septembar 2002

Ene Luna PArk

No shta... sam shto sam posle bio ka sa Broda izljuljan, izmucen i ostalo..... shalim se, lijepo, mada nebezbedno.... staro je sve ono, skripi, svrchi.....

Mozda, eto, mali ringishpil za decu i autichi, eto, cush mene i skakanje nizbrdo je ok :) mada nisam skako nedaju, samo deci :)

Valja odmoriti, treba i neshto para, al valja...
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 17. Septembar 2002

Selam alejkum Boshnjaci. Pa bit che i zenidba ako Bog da. hehehe Fala na savjetu. Trudim se kolko mogu. A vi naravno upuchujte dovu za mene tako chete mi najbolje pomochi. heheh Allahimanet.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 23. Maj 2003

LUNAPARK

Pozdrav za sve prijatelje foruma. Evo prelistavajući teme koje su neklada bile aktuelne, naiđoh na ovu o lunaparku Plava ptica, koji je igrom slučaja danas ponovo stigao u Novi Pazar, na radost mnoge dece.
Ja onako po inerciji sam odšetao sa čerkicom i video da se ubrzano izvode pripremne radnje za postavljanje svih onih silnih igračaka, vozića, autića, balerine, i dr.
Mislim da je ovaj lunapark idealno mesto da se provede jedno popodne sa decom, uz muziku i šetnju na radost dece.
Pa uz pozdrav, prijatna šetnja.
Pozdrav

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

8

Subota, 24. Maj 2003

Ringispilj me podseti na one giljiptere po rekracionom prije 10 godina :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

9

Subota, 24. Maj 2003

eh luna park luna park

neznam kako je sada na tom luna parku, ali posto nosim slicne utiske sa njega ko hanuma78, cisto da sumnjam da moze biti lijepe zabave na tom luna parku.
mada ako bi gledali psihicki utisak koji ostavlja na djecu voznja balerinom npr., onda bi o tome dr hadzi nesto vise mogao...

selam

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 25. Maj 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma.
Neznam za vaša iskustva sa lunaparkom, inače ja se baš lepo zabavim kada povedem ćerkicu tamo. Možda sve sa vremenom ide. Neznam...
Pozdrav
P.S.
Neznam Pustinjar, na šta si mislio kada si me pozvao da pojasnim, kakav psihički utisak...

11

Nedjelja, 25. Maj 2003

"...tada je Lunapark bio prava senzacija :) Secam se da smo posle skole znali otrcati do kuce, baciti torbu u neki cosak, prici babu ili mami (zavisi ko nam je trenutno bio blize, jer nismo imali vremena za gubljenje) uzeti od njih nekoliko dinara i opet trceci nazad do lunaparka. A onda svo ono sarenilo, decija graja, deca i odrasli, svi se zabavljaju....nakon cekanja, guranja, i poneke prepirke konacno se dodje i to zetona, a onda je ceo svet tvoj :) Sednes, gledas da li su se ostali tvoji drugari smestili, jos i nisi sve ugledao vec pocinjes da sse vrtis i okreces, srce lupa da li od srece, straha od visine, uzbudjenja ...svejedno! Vazno je da ti sve to prija i da se osecas slobodno, nekako visoko, lebdis....
"
Ja se rado setim Lunaparka, uvek sam se lepo provela i zabavila na njemu.

Steta sto sam odrasla :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

12

Subota, 28. Juni 2003

Nikad ne reci nikad!

Nedavno pisah o svojim secanjima iz detinjstva o luna parku i rekoh izmedju ostaloga da sam odrasla i da to vise nikada necu doziveti.
Tu slagah i sebe a i vas! Halalite?
Veceras sam bila opet mala devojcica vozila se na ringishpilu, ali me je ovoga puta bilo strah visine i brzine. Polagah vozacki ispit (jos mi se vrti u glavi od silnih sudara) Sada i kada se vozim u pravom autu ocekujem samo da me neko lupi “sa strane” …. Sve u svemu bilo je zanimljivo, ne zna se ko je vise vristao ja ili moja mala sestricina ( kuci se vratismo obe promukle :)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

13

Petak, 21. Oktobar 2005

Ja sam u Luna park tek pocela ici kad sam odrasla.Ustvari...ja cu uvijek u sebi zadrzati djevojcicu iz vrtica :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

14

Petak, 16. Decembar 2005

Uh nije Luna-park samo za decu!
Ja idem makar jednom godisnje!
Samo jos onaj voz imam merak da probam!
Evo i jedna slika!
faCHo je dodao/la ovu sliku:
  • DSC00650.JPG

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

15

Petak, 16. Decembar 2005

Kako bi mi sad dobro dosla jedna voznja. (o)
Pa naravno da posecujem LUNA PARK,ono kao vodim sestricu,ona naravno,ne sme sama,pa moram ja sa njom.Tako da izadjem kao dobra sestra a ne detinjasta.
Najlepsa je balerina uuuuuuuuuuuu,onaj osecaj u stomaku. A tek brod(to sam probala u drugom gradu)-imas utisak da iz tebe izbaci svu negativnu energiju. :D
Ostaje mi samo da sacekam prolece i da ponovo dodje LUNA PARK
misli globalno-deluj lokalno

Social bookmarks