Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 17. Juni 2008

MAC OS X na PC.

Za sve one koji su zainteresovani da isprobaju MAC OS a ne zele da kupuju skup Hardware od "Jabuke", postoji mogucnost da se instalira aktuelni OS Leopard na PC sistemu.

Funkcionise odlicno, bitno je da procesor podrzava SSE3 (vidi na wikipediju) tehnologiju, da je Bootmedium preko USB-a ili S-ATA DVD citaca ... imao sam malo poteskoca sa grafickim drajverom, al nakon par sati pretrage sam naso odredjeni drajver za punu podrsku graficke karte.

Evo Linka za zainteresovane na kojem moze da se skine odredjeni Iso Image : http://dailyapps.net/2007/12/hack-attack…-just-one-step/

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 17. Juni 2008

To ti je Hackontosh verzija. Dakle, nelegalna. Al nema veze :P
Ionako bih instalirao Leopard samo zbog znatizelje, jer nisam profesionalac u muzickoj i 3D industriji, pa se ne bih baš okoristio...
我还记得

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX
... jer nisam profesionalac u muzickoj i 3D industriji, pa se ne bih baš okoristio...

Joj ni ja nisam u tome profesionalac, evo odma cu sve da deinstaliram o|

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

4

Utorak, 17. Juni 2008

Bio sam ozbiljan kad sam rekao da ga uglavnom koriste profesionalci u oblasti multimedije. Što se tiče grafike, ona fancy i odavno je prevazišla Windows, ali za ukupni entertainment ima boljih solucija.
Mac OS uveliko koristi unixove linije koda, a previše često im izlaze nove verzije, što samo po sebi govori o pouzdanosti.
Bez specijalizovanog računarskog sistema i jako specifičnog posla, ne bih se zaletavao na Mac OS i slične, a za progrmiranje mi ionako nije potrebno fancy okruženje.
我还记得

Social bookmarks