Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 07. Oktobar 2002

MAFIA!.!.!

Mogu reci da je ovo jedna od najboljih igara koju sam ikad igro,

ko prvo, samo prica ove igre je fenomenalna, radi se o jednom Taksisti koji slucajno pomogne clanovima jedne mafija da pobegnu od druge protivnicke Mafije, ako uspes to begstvo, dobijas mogucnost da postanes oficijelni clan Mafije u kojoj svaki dan moras da resavas neke illegalne zadatke, dal je da svercujes, ubijas ili krades. Igra se igra 30 godina, sto se tice stila, moze se uporedit sa GTA 3, ali puno puno bolja.
Grafika je isto perfektna, pokreti karaktera su tako realisticni da nisam mogo da verujem.

Igra ima 3 Cd-a, i u svakom slucaju je morate isprobat, bicete odusevljeni.

Pozdrav

PaZaRaC

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

2

Utorak, 29. Oktobar 2002

Grafika je nesto bolja od GTA III, mada se meni licno GTA III vise svidja zbog toga sto se radnja i scenografija odnosi na sadasnje vreme.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

• Poruku poslati

3

Srijeda, 30. Oktobar 2002

Pa zavisi do ukusa, meni se bas svidelo sto se radnja ne desava danas, jer imamo puno igrica u kojima je unesena najnovija tehnika. bas je interesantno vozit sa onim starim kantama po gradu.

Ali nadam se da ce Producenti od Mafie zapocet da rade na drugi deo Igre, onda bi bilo super kad mi oslikali danasnju situaciju mafie. Sa modernim kolima i sa modernim oruzjem.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 12. Decembar 2002

:) Mafijo!

Znate, MAFIA je DEFINITIVNO najbolja igra koju sam imo prilike u zivotu da odigram onako u SLAST!

Svih 20 neverovatnih nivoa sa podnivoima su zaista FANTASTICNO isplanirani mada cesto i previshe zapetljanim reshenjima za "nako" igrace :) al' hajt sat shta da se radi...

MAFIA "nekako" postize da random sekvence unutar igre zaista deluju vrlo random jer je skoro nemoguce videti u istoj sceni prolaznike koji jednostavnojo "stakuju" i neznaju dje ce! :) STvarno, dok se sve to odigrava nekako su momci i devojke postigli da se sve shto vidite okom renderuje u igri realtime, shto zvuci ludo, ali je istina.... mape lica i odela na likovima iz igre su uradjene nabolje do sad bar kad je rec o avanturama/pucacinama iz prvog lica.

Igra, ako se odigra u cugu, traje nekih 30 sati, mada sam mishljenja da je niko ne moze preci "iz prve ruke" :)

Sve pohvale, komplimenti i podrska cesko-madjarsko-rusko-spanskoj ekipi koja je ovu igru izdala u Kanadi :) 3D Engine je najbolji koji sam imo prilike da vidim.

Viva! ;)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 13. Juli 2003

Njbolja!

Njbolja :) od svija igara :)

Ovde imate linkich gde se valja pokupiti nekih izmena i ostalo :)

http://www.lostheaven.co.uk
Can't Rain All The Time

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Petak, 18. Juli 2003

I dalje....

Samo MAFIA...

Njbolja igra zimi sve....

Da bi da nedje natuham nivoa nekih ili josh bolje da u novom delu ugrade SKIRMISH pa da se raskucavamo :)
Can't Rain All The Time

vini

Početnik

(10)

• »vini« je žensko

Datum registracije: 13.11.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 29. Maj 2004

super je

evo ja bas sad iram Mafiju i nikako da predjem do kraja.Stigla sam do nekog skladista sa sinama i vozom i ne kapiram sta tamo treba da radim,zato odustajem. Mogao bi mi neko od vas pomoc??

Shady

Učenik

(10)

• »Shady« je muško
  • »Shady« je zabranjen

Datum registracije: 03.01.2005

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 06. Januar 2005

Daj malo reci detaljnije... iz tvog posta nisam shvatio o kom nivou se radi, kako bih ti pomogao. Ja sam odigrao Mafiju do kraja. Stvarno je dobra.

A ostalima preporučujem "NO ONE LIVE FOREVER 2" koja je isto tako dobra. Onaj ko je oduševljen Mafijom, biće oduševljen i ovom igrom, posebno njen zadnji nivo je nešto najuzbudljivije.

---

I još da pitam sve... ima li neko "Siberiju" da mi posudi da je narežem?

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 07. August 2005

Ada Mafia!

Ja sam celu igru odigro 6x i opet bi je celu preshao :D

Nacuo sam da su velike rasprave oko drugog dela i da se prvobitna ekipa raspala na pola jer su neki bili za napredni Quake3 engine a cheshki deo ekipe je ostajao za razvijanje njihovog enginea....

Mora da je amerima zasmetala popularnost igre pa su se namerili na ove likove koji su, potpisujem, experti!

Babbha je dodao/la ovu sliku:
  • wallpaper09_800.jpg
Can't Rain All The Time

Social bookmarks