Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Petak, 29. Oktobar 2004

Majica ili duks sa nazivom naseg foruma?

Posto smo mi jedna velika porodica, da li bi mogli da odradimo projekat da na odredjenim duksevima ili majicama postavimo znak naseg foruma i tako postanemo jos kompletniji, bolji, popularniji i nadam se da ce doci do povecanja broja aktivnih clanova kako bih ovaj forum posedovao dosta razlicitih misljenja na mnoge teme koje teku ili koje ce se pratiti u buducnosti...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 29. Oktobar 2004

Mogu ti reci da sam imao nameru da realizujem upravo tu ideju prosle gode, za vreme boravka u NP, medjutim vreme i obaveze su ucinile svoje da se od ideje nije preslo i na realizaciju.

Zeleo bih da cujem i vase predloge kako bi trebala izgledati ta majca, a oni koji imaju smisla za dizajn bi mogli da odrade neko idejno resenje i izloze ga ovde.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 29. Oktobar 2004

Ma ništa komplikovano, logo OFNP i par najzapaženijih avatara koji su obeležili pojedince ili forum, generalno...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 29. Oktobar 2004

Gde moze to u Pazaru da se odstampa i koje su cene stampanja?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 29. Oktobar 2004

eve ja bi narucio Jednu, al da nije mlogo skupo, nije to lose

evo na primer Dzemko ode dje radimo nosi maicu nesto nrandzasta i pozadi pise, Sjenica, te njemu mlogo milo, a i nama svima jer kad ide kroz Pariz a ono narod gleda Sjenica na ledja. E ja reko ako more nesto tako, da ja nosim ovuda Forum, al ne mora bas na ledja da je, more i oko srca tuda.
malo za promenu

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 29. Oktobar 2004

Stampa moze da se uradi u Novom Pazaru po pristupacnoj ceni. Sada imamo problem da ako odredimo majicu zbog vremenskih uslova nebih bili u mogucnosti da je nosimo nesto bog zna dugo dok bi dukserica (malo tanja) bila bolja solucija a na prolece akobogda i majice...

Duksevi bi mogli da se nadju po veoma pristupacnoj ceni a postoji i solucija da nadjemo sponzora tako da bih i njegova reklama firme bila u sklopu majice. (Ta varijanta bi bila mnogo bolja jer bi onda duks kostao znatno jeftinije ... )

Jedan od mojih predloga je da se ne sara mnogo vec da na ledjima mogao biti logo foruma.

Druga solucija bi bila da na ledjima pise "Otvoreni Forum Novi Pazar Online" a sto rekose u proslom postu oko srca da je adresa foruma...
smeker je dodao/la ovu sliku:
  • logo_test.jpg

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

7

Petak, 29. Oktobar 2004

selam alejkum evo ja imam jedan predlog

imam druga radi Laku konfekciju (majce i dukseve)

a uz to radi Vez ......

pa da probamo kako to ide

a za Stampu imamo ljudi sa foruma koji su STAMPARI ko na primer DADO....

Dado je profesionalac sto se tog tice ........

Admine ko ce da uljeti Repa da se odradi to..... ;) (o) xx(
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 29. Oktobar 2004

Ja mislim da je mnogo bolja sito stampa nego vez a bravo buco sto si se setio jer imamo Dada koji to profesionalno radi i koji ce moci na najbolji moguci nacin da nam pomogne...

Sto se tice finansiranja moramo svi zajedno pomoci da se ovaj projekat realizuje a na moderatorima je da odluce dali bih prihvatili sponzorstvo neke firme...

Ja se nadam da ce duks kostati od 700-1100 din

9

Petak, 29. Oktobar 2004

@smeker : Pozdravljam ideju !(o)

Takodje bih narucila jednu majcu, ma koliko da kosta ( al' opet imajte u vidu student sam ;) )

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

10

Petak, 29. Oktobar 2004

Evo prijedloga kojeg ce vjerujem podrzati oni koji zive sjevernije od 50 stepeni sjeverne geografske sirine (i juznije od 50 stepeni juzne geografske sirine ako se za to pokaze interesovanje) da se za nas izrade dzemperi (samo runska vuna dolazi u obzir) i priglavci sa logom foruma jer majice nece imati nikakvog efekta kad ziva na podioku se spusti ispod 0C... 8)

Sad ozbiljno, dobar je to prijedlog da se izradi majica s logom foruma a ekstra bi se placalo mogucnost personalizacije tipa da se udari broj na ledjima i ime clana...Nesto kao dresovi fudbalera, s tim da bi se brojevi dodjeljivali na osnovu datuma uclanjenja.

Admine, dogovoricemo se oko procenta za ovu ideju 8)

Aj zivili
Giovanni

P.S. Meni dvije majice, jedna na latinici i jedna na cirilici 8)

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

11

Petak, 29. Oktobar 2004

Alal vjera za ideju.

Imate moju podrsku - materijalnu i moralnu !!! 8)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 29. Oktobar 2004

:)

Ada nishta se ne kontajte

evo ja cu to sve da odstampam!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

13

Subota, 30. Oktobar 2004

Hmmm....
Sve ide po planu...
E hajde sad ljudi dajte ideje kako bih mogle da izgledaju duksevi (posto je hladno za majice!!!)...
Koja boja bi po vama bila najbolja? (po meni plava a mogle bi i dve boje pa kome se koja svidja)
Gde da stavimo logo? (ledja)
Da li ce imati neki logo i napred? (da mali)
Hocemo li i serijske brojeve? (dobra ideja ali zeznuto za stampanje...)
Sta bi to moglo da pise na majicama (s preda i pozadi)? (na ledjima pri vrhu "Otvoreni forum Novi Pazar Online" dok malo nize (iznad dupeta) bi mogla web adresa "w w w . N o v i P a z a r . o r g " ili slicno dok bi napred moglo pisati "Ne gubi vreme ukljuci se!" Ovako odstampan i sredjen duks bi imao veoma veliki uticaj na slucajne prolaznike kojima bi natpis koji je napred privukao veliku paznju tako da kada prodju pored Vas, okrenu se, procitaju poledjinu, stizu radoznalo kuci pale komp i pravo na forum gde se uclanjavaju i aktivno ucestvuju u rado (i naravno narucuju duks ... ) )
Da li dolazi u obzir i neki sponzor za dukseve? (po meni da)
Kako doci do majice? (svi koji su van Novog Pazara pouzecem a za pazarce cemo se snaci...)

Mozda bi moderatori koji su najzasluzniji za sve ovo da imaju na duksevima oznaku "Moderator"

Nadam se da ce se ova akcija prosiriti pa da cemo mozda izraditi majicu, duks, kapu, privezak i sl.

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

14

Subota, 30. Oktobar 2004

Rado bih se pridruzila kupovini, ako to ne bi ispalo kao slikovnica.

Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

15

Subota, 30. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od smeker

Nadam se da ce se ova akcija prosiriti pa da cemo mozda izraditi majicu, duks, kapu, privezak i sl.

A kozne jakne?

Sto se tice boja, pa mogle bi se uzet ove sa Foruma, tako ko ovi Forum style, svako bi mogao personalizovat svoj Duks, il koznu jaknu. Pa bi imali Forumstandard, Black, Deepblue, OFNP_nex, a bogomi i Matrix.

Sto se tice Dizajna pa eve Babica rece da ce se i on ukljucit, a posto ima stila voleo bi videt njegove preloge.

A sto ne bi kackete uradili? :D :D 8)
malo za promenu

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 30. Oktobar 2004

Mi postadosmo vodeca svetska marka u proizvodnji garderobe, pa ako cemo tako onda nam moto mora biti "Od kape do carape" I naravno kozna jakna... :)

Evo ja cu malo babhu da stimulisem ovim radom, mozda mu se svidi model a mozda i mera ... ;)
  • prsna vala.jpg

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

17

Subota, 30. Oktobar 2004

Dobro bi bilo te maice ili dukserice da imaju sa oznakom foruma jer ovo koliko ja mogu videti je najaci forum Sandzak-a.A koliko se mogu setii pre nekoliko kad sam kupio jedan casopis pazarski znam da je bio na zadnjoj stranici http://forum.novipazar.org vidite i preko Sandzakckih novina gareklamirajte.! :D :D :D :)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Meni se najvise svide ideja sa kacketima, prijavljujem se za jedan. :D
Pazi koju igru igras.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

19

Znaci svi podrzavaju akciju. Dajte ljudi neki predlog kako bi mogla da izgleda dukserica ili majica, treba li stampa sa obe strane ili sa jedne, sta da pise i sl.

Kiki evo tebi jedan kacket... ;)
  • Kacket.jpg

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

20

Ja bi bio za onu Ideju sa Djemperom; ode u Svaicarskoj bogami zahladilo ;)

smekeru: jel taj kacket ima i u belo 8)
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Social bookmarks