Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

green

Učenik

(10)

• »green« je žensko

Datum registracije: 19.04.2005

• Poruku poslati

81

Srijeda, 20. April 2005

Narode, ideje su vam super. Može da se urade majce, duksevi, posteljinje, jastuci...sve je to ok. Nego treba neko ko bi to preuzeo kao obavezu. Neznam zašto se Administrator ne uključi malo. Valjda bi on prvi trebao da to pokrene... Ako treba možemo pare unapred da damo ( ja makrar, pristajem i na to)....
Zatvori oci, zelenooka...

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

82

Srijeda, 20. April 2005

Pa hajde bre, ozbiljno vidite s tim stvarcicama sa natpisom foruma, nemojte: mogli bi ovo, mogli bi ono...a niko ništa ne preduzima...To će sigurno da uspe, slažem se sa green za pare, i ja dajem unaprijed, al' neznam kome???
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

83

Srijeda, 20. April 2005

Da ne bi naglabali previse, da svedemo zakljucak.
Ne postoje trenutno uslovi da se ova akcija sprovede jer jednostavno to nema ko da odradi.

Ukoliko budem imao vremena pokusat cu da to sam odradim letos dok budem boravio u gradu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks