Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

supergirl

Početnik

(10)

• »supergirl« je žensko
  • »supergirl« je autor ove teme

Datum registracije: 27.04.2009

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 27. April 2009

MAJICE ZA MATURANTE

Ja sam sad maturant i dobila sam zadatak da se raspitam ima li neka firma u Np (naravno da ima,ali koja?! :)) da stampa one majice za maturante (ono...u jednoj boji sa citatima,imenima skole i sl....ma znate!)
Mi nemamo majice,nismo "voljni" da damo vise od 5e (jbg,troskovi mature!:) ), ima nas 30.

Znam da u Novom Pazaru maturanti rade te majice, ali sve sto sam uspela na internetu da dadjem su "IMAGOPRINT" i "AGENCIJA GRUPA".koji mi se cine preskupi :).

Ako neko zna neku firmu,bila bih mu zahvalna da mi ostavi i neki kontakt.

Unaprijed,hvala!

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 27. April 2009

PC Code koji se nekada nalazio u zgradij Jezero je radio stampu na hemiskama majcama kacketima...

supergirl

Početnik

(10)

• »supergirl« je žensko
  • »supergirl« je autor ove teme

Datum registracije: 27.04.2009

• Poruku poslati

3

Utorak, 28. April 2009

hvala ti.
nasla sam njohov kontakt.

ako jos neko ima da mi preporuci nekog,nemoj da se srami. :P

Pa dje vasi srednjeskolci rade majice?! :rolleyes:

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 30. April 2009

imas kod osnovne skole "28 November" jednu radionicu gde nude takve usluge. E sad ne znam kako se zove vlasnik. ALi nacices lako, nema bas puno radionica u okruzenju. A mozes i da pitas da ne bi skitala :D

Social bookmarks