Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 10. August 2004

Majkrosoft i zakrpe (SP2)

Windows XP, SP2 260MB. Ugrađen zaštitni zid, ispravljeni razni propusti, novi update fazoni. Manje više, sve se već zna... Eto, konačno je dostupan za obične smrtnike. Ko ne planira da ga instalira na više od jedne mašine bolje da ode na Windows update. Zavisi od računara, ali cifra silazi na oko 80MB neophodnih fajlova. Čujem, a proveriću, da crna lista ključeva nije proširivana...

http://download.microsoft.com/download/1…935-SP2-ENU.exe
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 10. August 2004

Ovaj link koji je naveo Djordjerd je SP 2 Network Installation Package (link )
Varovatno radi isto sto i SP2 za pojedinacne racunare. Microsoft ipak savetuje da ne instalirate ovaj SP na pojedinacne racunare.
Dakle, napominjem ovo je mrezna instalacija.

SP2 za pojedinacne racunare jos nije izasao i trebao bi da bude 80Mb za XP Home i 92Mb za XP Pro. Ocekuje se svakog dana a najkasnije do 27.08.2004.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 10. August 2004

Ranije sam vec probao neku beta verziju od SP2 ali sam je posle nekoliko problema sa istom uklonio sa racunara.

Instalacija oficijelnog SP2 protece kod mene bez problema (ca. 30 min.). Posle novog starta sistema sam iskljucio novi Win Firewall, jer vec koristim jedan sa kojim sam zadovoljan.

Primetio sam da IE napokon ima ugradjen Pop-UP blocker i mogu reci da se solidno ponasa na stranicama rizicnog sadrzaja.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks