Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »departmanIUNP« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

Malo tolerancije ne skodi

S obzirom da ste mi je obrisana tema pod izgovorom da je sadrzala optuzbe bez dokaza, primoran sam da preformulisem svoja pitanja upucena studentima Internacionalnog Univerziteta Novi Pazar. Dakle iznecu svoj stav, koji ne sadrzi uvredljivu crtu vec samo moje impresije sa dosadasnjeg studiranja.

Stavovi:
1.Fakultet ima politicku pozadinu!!!
2.Fakultet u Novom Pazaru ima daleko bolje uslove nego konsultivni centi!!!
3.Vecina predavaca na konsultivnim centrima nema elementarno znanje o predmetu koji predaje!!!
4.Fakultet ne prati trziste rada i upisuje veci broj od dozvoljenog!!!

Pitanja:
1.Da li je fakultet priznat, formalno jeste, ali mene zanima njegovo kotiranje pri zaposljavanju!!!?
2.Da li neko moze da ospori moje tvrdjenje stancovanja doktora nauka na Internacionalnom Fakultetu. njihovu serijsku proizvodnju!!!?
3.Zasto se ne ulaze u izdvojene centre IUNP kao u samom NP!!!?
4.Kakva su iskustva svrsenih studenata kriminalistike!!!?

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

o tvojim stavovima
1-tacno
2-mozda
3-tacno
4-profit je bitan

odgovor
1-trebalo bi da je slab
2-jer im treba zakonska kvota
3-
4-
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »departmanIUNP« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2008

• Poruku poslati

3

Pretpostavljeno, ipak se nasao neko da prizna deo istine. Jos da cujem iskustva svrsenih "kriminalista".

Hvala na datom odgovoru

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Tačnije, našao se neko da da svoje mišljenje- a mišljenje i priznanje su dva sasvim različita pojma.

Ne škodi, ali čemu to vodi???
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Tema zatvorena.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks