Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SoSS

Učenik

(10)

• »SoSS« je autor ove teme

Datum registracije: 02.07.2004

• Poruku poslati

1

Petak, 18. Januar 2008

Manifestacija "SANDŽAK - ŽELJA JEDINA"

08.02.2008 god. u Berlinu glavnom gradu Njemačke odrzaće se Manifestacija "SANDŽAK-ŽELJA JEDINA" u organizaciji Zajednice sandžačke dijaspore.

SoSS je dodao/la ovu sliku:
  • sandzak_zelja_jedina_500x700.jpg
U SoSS-u smo...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 23. Januar 2008

Selam

Evo samo da se prijavim, stizem insaAllah, i radujem se susretu sa meni dragim ljudima.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 06. Februar 2008

U petak 08. februara 2008 god. u glavnom gradu Njemačke Berlinu, Zajednica sandžačke dijaspore organizuje manifestaciju pod nazivom "SANDŽAK-ŽELJA JEDINA" Ovom velikom skupu prisustvovaće i Glavni Muftija IZuS Muamer ef. Zukorlić.
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Akica_

Početnik

(10)

• »Akica_« je žensko

Datum registracije: 03.02.2008

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 07. Februar 2008

Selam

Sto bas u Berlin?Daleko,bre.Dok dodjemo do gore,Rizo ce nam otic :D Bice lijepo,sigurna sam u to.Ali steta sto ne mozemo doci :O Ali eto vi nam prenesite kako je bilo,pa mozda i koju slicicu :D

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 10. Februar 2008

U BERLINU ODRZANA MANIFESTACIJA

Citirano

Povodom osnivanja regionalnog udruzenja Zajednice sandzacke dijaspore za sjevernu Njemacku sa sjedistem u Berlinu, 08. februara 2008 god. odrzana je predivna manifestacija pod nazivom "Sandzak-zelja jedina" kojoj su prisustvovali eminentni gosti iz Sandzaka i dijaspore. Poznata berlinska Vicom sala kapaciteta oko 750 mjesta bila je premala da primi sve one kojima je Sandzak zelja jedina koji su dosli da prisustvuju manifestaciji u povodu osnivanja regionalne podruznice Zajednice sandzacke dijaspore za sjevernu Njemacku.
Za predsjednika regionalne podruznice ZSD za sjevernu Njemacku izabran je vrijedni privrednik Hasim Kolasinac. On je u svom obracanju porucio da je prioritet regionalnog odbora ZSD da u sjevernoj Njemackoj a posebno u Berlinu gdje je najveca koncentracija nasih sunarodnika formira uslove kako bi se sandzacki bosnjaci sto bolje integrisali u drustvne tokove cuvajuci svoj vjerski, nacionalni i kulturni identitet.

Citirano

Poseban momenat manifestacije dogodio se pri obracanju Muamera Hukica poznatog kao Marko Huck velike nade njemackog boksa koji je s ponosom rekao da kada je u ringu ne bori se samo za sebe nego i za svoju domovinu Sandzak.

Detaljniji izvjestaj na www.dijaspora.org
Jaeger je dodao/la ovu sliku:
  • hukic_berlin08.jpg
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 10. Februar 2008

Sve cestitke sandzackoj dijaspori na ovakvom skupu (o) (o) (o) Posebno me raduje jedinstvo nase dijaspore.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

7

Utorak, 12. Februar 2008

Takodje i sa moje strane cestitke na po svemu sudeci fenomenalnoj manifestaciji.
Zao mi je sto nisam bila prisutna.

A jos zalije zbog sudbine i nesporazuma.

@Jäger & SaNdZaK : Halalite. Ich kann es nicht ändern. Nije se dalo.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 12. Februar 2008

pridruzujem se cestitkama

Selam od srca,..svim posjetiocima ovog foruma,..a cestitke organizatorima skupa.

ps:[SIZE=1]

Citirano

mi ,..koji moramo da radimo wikendom,..a odmaramo radnim dijelom sedmice,... pocesto smo osteceni nemoguctstvom prisustva ovakvim i slicnim manifestacijama ?(
[/SIZE]
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 12. Februar 2008

Hvala Vam na cestitkama. Ako Bog da svugdje gdje zive nasi zemljaci bice ovakvih i jos vecih manifestacija. Vidimo se uskoro u Hannoveru.

Selam
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

10

Utorak, 12. Februar 2008

mashallah

zelim Vam puno hajra i uspeha u radu i trudu.
(o)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

• »Efendija-CH« je muško

Datum registracije: 28.03.2005

• Poruku poslati

11

Utorak, 12. Februar 2008

Pink,manifestacija u Berlinu je bila vise nego fenomenalna,samo steta sto i na ovoj manifestaciji nije bilo onoliko Forumasa ko u Mannheimu 2006-e,pa da vas onako lijepo opet slikam,ali nadam se da ni ove slike sa manifestacije u Berlinu nisu lose ispale;)
A mi i u Hannover dodjosmo a tebe nebi,e nemo sledeci put da nas nedocekas;) ....
* O Gospodaru moj,ucini da samo Tebi robujem,da sve sto radim samo u Tvoje ime bude,obaspi me Tvojim Rahmetom... * :klanja:

12

Utorak, 12. Februar 2008

Hej ne sipaj so na zivu ranu Efendija.
Sledeci put cemo sve nadoknadit i izgladit nesporazum, a vala i ja inshallah kupit novi telefon!

Bujrum dodjite!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 17. Februar 2008

Snimak manifestacije pod nazivom "Sandzak - zelja jedina" koja je odrzana u Berlinu 8. Februara.

http://www.dijaspora.org/index.php?optio…d=676&Itemid=64
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks