Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »prcenzajn« je autor ove teme

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 27. Maj 2005

MATURA

Kako godine prolaze imamo potrebu da se vratimo u proslost i da se podsetimo tih za nas dragocenih trenutaka. Hajde setite se kakvi ste bili pre 10,15,20 i vise godina.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 27. Maj 2005

:)

Ko je maturant...neka slavi..:)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 28. Maj 2005

Meni je ovih dana 5 godina mature. Mnoge kolege sa mog faksa su vec proslavili i planiraju da proslave petogodisnjicu. Ja sam misljenja da je ipak malo rano i da je bolje sacekati 10 godina. Inace, ja prije 5 godina i sada su dvije reazlicite osobe. Bio sam tada na raskrscu (malo patetike :) ) i odlucih se za medicinu. Nisam se pokajao i opet bi je upisao, ali bih voleo da sam sada mladji 5 godina. Mozda bih neke stvari drugacije odradio, ali zivot ide dalje... Svim maturantima cestitam polozen "ispit zrelosti" i zelim puno srece u daljem zivotu.
Sit Hungry Doesn't Believe

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Subota, 28. Maj 2005

Nocas je matursko vece maturantima Gimnazije u vrbaku.

• Poruku poslati

5

Subota, 28. Maj 2005

Prvo

Naravno prvo treba da se maturira a to u svim proslim i buducim vremenima treba da se uradi i vredno je truda.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 30. Maj 2005

EEEEEEE

Davno je to bilo jos daleke 98 kad sam maturirao.

Naravno maturirao sam u sarayevu i cuo sam da su se prosle godine maturanti stari tamo skupljalı zao mi je bilo sto nisam mogao da vidim stare prijatelje

Ali zivot je to

P.S. Obuze me neka nostalgija
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

7

Maturirala sam prije jedno petnaestak-dvadeset dana. I ne volim sto sam maturirala,mnogo ljepse je biti srednjoskolac.

SVE CE OVO PROCI
MLADOST CE DA MINE
AL SRCE CE UVIJEK DA PAMTI
ONE DANE, KAD SMO JEDNOM
BILI MATURANTI.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• Poruku poslati

8

Ako verujes

Na nasoj petnaestogodisnjici drugarice su nam bile fantasticno lepe. Nije to sto smo se mi udebljali (ima i toga) nago sto su one rodile klince i danas mnogo vise vode racuna o svom izgledu nego nekad. Zato nemoj tako da mislis godine nose neku lepotu i ozbiljnost sto je moras priznati mnogo sladje.

• »deedee_tr« je žensko

Datum registracije: 18.02.2005

• Poruku poslati

9

Utorak, 31. Maj 2005

ooo...
maturirala sam '98. i nekako ne mogu da verujem da ce za 3 godine mojoj generaciji biti 10 GODiNA MATURE....
vreme stvarno brzo prolazi...

• Poruku poslati

10

Utorak, 31. Maj 2005

Naravno

Vreme prodje dok dlanom o dlan zato se potrudi da spremno docekas maturu.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

11

Utorak, 31. Maj 2005

Ja izbjegavam godisnjice, zajedno sa skolskim drustvom. Nas su ucili da je skola nesto vazno jelde, zasto ulazit u rizik da vidis da si badihava ucio, pa da svom djetetu ne mozes objasnit zasto treba ic u skolu. o|
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 31. Maj 2005

Muhadzere, ja te ne razumijem bas najbolje.

Zavrseno obrazovanje se ne moze i ne treba izjednacavati sa stecenim materijalnim bogatstvom.

Dakle, pogresno je misliti da ako neko zavrsi visoke skole treba da bude ujedno i automatski neki bogatas.

Da li je biti nadprosecnog finansijskog stanja, jedini merodavan pokazatelj uspesnosti?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• Poruku poslati

13

Utorak, 31. Maj 2005

Izgleda

Da ti bas i nisi ostavio neki trag u skoli i medju drustvom pa pokusavas da se tim nakaradnim misljenjem izvadis.Nadam se da ces tvojoj deci pricati kao sto su tebi pricali da je skola vazna pa neka oni sami vide sta im je ciniti. Ti si ocito pogresio i nisi bas extra dogurao u obrazovanju sto ne bih pozeleo tvojoj deci.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Utorak, 31. Maj 2005

Prcezajn ne kapiram kome se obracas?

A da ne bi lutali daleko od teme, moram da kazem da mi je bilo neopisivo drago da sam prosle godine prisustvovao 10-toj godisnjici mature i bio u prilici da se sretnem sa drustvom iz generacije. Mnoge od njih nisam video godinama, tako da mi je bilo interesantno pricati sa njima, razmeniti utiske i dozivljaje, kao i saznati sta oni danas rade 10 godina nakon zajednicke mature.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

15

Srijeda, 01. Juni 2005

Admine u redu je, prcenzajn grdi mene. Ada svako neka slavi kako hoce, nego ja onako malo pod uticajem nostalgije sjetih se da moj drug koji je u skoli bio jedan od najboljih(el. inzenjer) sada radi za najgoreg ucenika u razredu za 300-400€. Mjesto dogadjaja NP. Mozda vecina skolovanih ljudi u NP i ne mogu priustit sebi jedno pristojno odijelo za ovakve prigode. Ma nema veze, ipak se slazem sa adminom da para nije neka mjera. Nisam imao pravo na ovaj bunt u ovako divnoj i nonsalantnoj temi pod rukovodsvom cijenjenog prcenzajna. Tako.. dje smo ono stali, matura, ..bal, lijepe drugarice.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• Poruku poslati

16

Srijeda, 01. Juni 2005

Bogami

lepe e da su bile takve nekad

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

17

Srijeda, 01. Juni 2005

Aman ljudi ove pomahnitale omladine.
Nije im dosta sto imaju matursko vece nego moraju i autovima da mahnitaju. Zamisli jednu djevojku, koja sebe naziva muslimankom, kako do pola viri iz prozora auta i vristi ko hajvan na ocigled cijelog grada.
Svi to gledaju i niko da reaguje niti da im zabrani. Zar treba neko da strada da bi reagovali?
Nazalost to se i desilo. :(
Mercedes, kojim je upravljao neki Hamzagic, je zbog neprilagodjene voznje (citaj mahnite), sleteo u korito rijeke Raske i tom priliko je cetvoro djece povrijedjeno, troje lakse i jedno teze.
Amina Ljajic je povrijedila kicmu i hitno je prebacena u Beograd.
To je bilo sebet da se, napokon, oglase i SUP i bolnica i direktori skola i da zatraze zabrane i kazne za takav nacin slavlja.

• Poruku poslati

18

Srijeda, 01. Juni 2005

Takodje

Treba vaspitati decu da se tako ne ponasaju vec da uzivaju u proslavi. A inace si potpuno u pravu da treba da se ukljuce i ostali kao sto su SUP i drugi.A i js nesto nih=je vera merilo kako se treba ponasati. Covek je necovek pa ma koje vere bio.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 02. Juni 2005

Napuhali se pa posle mahnitaju,svasta ima :rolleyes:
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 02. Juni 2005

Citirano

Orginalno od björn
Napuhali se pa posle mahnitaju,svasta ima :rolleyes:

Veruj mi,mahnitaju oni i bez puhanja ;)
Sta ces da ocekujes od deteta kome si od 15-te godina dao da vozi mercedes,koji misli da sve moze da se kupi i da je zanimanje vozaca kamiona najbolje zanimanje kojim se treba bavit.
I bez droge oni zive u i iskrivljenom sveti gde je sistem vrednosti obrnut naopacke.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks