Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Islamm!

Učenik

(10)

• »Islamm!« je žensko
  • »Islamm!« je autor ove teme

Datum registracije: 23.05.2009

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 22. Juni 2009

Maturanti Medrese otputovali na Umru

Ovogodišnji maturanti "Gazi Isa-beg" medrese u
19.06.2009. god. otputovali su na Umru. Direktor Medrese Nedžad ef. Hasanović, ujedno i razredni starješina maturantima, pobrinuo se za prikupljanje sredstava kako bi maturanti mogli posjetiti najljepša mjesta na dunjaluku - Mekku i Medinu. Ovo je prva generacija maturanata koja će obaviti Umru u organizaciji Medrese. Maturanti će boraviti 5 dana u gradu Allahovog Poslanika, i 5 dana u Mekku.
"Moj Allahu, Gospodaru, u Tebi je radost svaka, neka rijeke din Islama teku širom mog Sandžaka!"

Islamm!

Učenik

(10)

• »Islamm!« je žensko
  • »Islamm!« je autor ove teme

Datum registracije: 23.05.2009

• Poruku poslati

2

Srijeda, 24. Juni 2009

Blago njima. :( Imali veće sreće nego posjetiti mjesta gde je došla Objava, gde je Poslanik, s.a.w.s., započeo svoju misliju, mjesta gde su mnogi hrabri ashabi izgubili svoj život braneći svoju vjeru? Koliko je samo zadovoljstvo klanjati na mjestu na kojem je klanjao Allahov Poslanik, s.a.w.s., obići njegov mezar, biti u gradu u kojem je boravio Allahov Poslanik, s.a.w.s.
I još jednom blago njima.:( Molim Allaha, dž.š., da i nama omogući, da, inšAllah, jednog dana posjetimo ta predivna mjesta..... Amiin!
"Moj Allahu, Gospodaru, u Tebi je radost svaka, neka rijeke din Islama teku širom mog Sandžaka!"

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

3

Srijeda, 24. Juni 2009

Što se tiče medresanata i njihovog odlaska na Umru, sav sam se naježio kad sam čuo da idu! Neverovatno dobar potez direktora Hasanovića! Svaka čast! Nadam se da će nas se maturanti Medrese setiti u dovama :)
我还记得

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 25. Juni 2009

Jako lijep gest od strane Islamske zajednice i nadam se da ce to u buduce biti praksa za sve generacije medresanata. (o)
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 25. Juni 2009

Cestitam! Ekskurzija kakva se samo pozeljeti moze.

Cekamo slike!! Dako se neko javi da postavi koju.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 06. Septembar 2009

SVAKA CAST OVO ZA PARKIRANJE AUTA. BLAGO NJIMA, ONI CASKOM PROSETAJU DO Mekke, A MI NE MOZEMO NI NA IZLET.... :(

HamasNP

Učenik

(10)

• »HamasNP« je muško

Datum registracije: 08.01.2009

• Poruku poslati

7

Juka

Iskoristi ove ramazanske dane pa cini dovu da ti se Allah dz.s. smiluje i omoguci ti da odes do Meke i Medine kad toliko zelis.

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

8

Fala lijepo, HamasNP, zelim ti Allahovu Milost i Bereket u mjesecu Ramazanu i dalje... Selam. :)

Social bookmarks