Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

daliboor48

Početnik

(10)

• »daliboor48« je autor ove teme

Datum registracije: 18.12.2007

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 23. Decembar 2007

Maturski, seminarski, diplomski

Evo jednog zanimljivog sajta na kome mozete naci
dosta gotovih radova.
http://www.maturskiradovi.net

Pozdrav Svima
:D

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

2

Citirano

Ovaj sajt služi da pomogne srednjoškolcima i studentima da napišu svoje seminarske i diplomske radove. Naš cilj je da pomognemo svim autorima tako sto ćemo im dati neophodne informacije.

Šta znači ovo? Da li ovo znači da prodajete čitave radove i pomažete studentima da falsifikuju jedan dio svog školovanja?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

3

Meni se cini da je bas tako. I sama sam jednom prilikom naisla na slicnu "pomoc" ali je bilo neophodno priloziti jedan seminarski, diplomski ili maturski rad iz bilo kog polja da bi mogao preuzeti onaj koji ti treba, na taj nacin obezbedjuju svoju "bibloteku".
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 24. Decembar 2007

Smijesno, ali za mnoge prakticno.

Moj seminarski rad iz Teorije knjizevnosti kod prof. Dzemaludina Latica na koji sam dobila 10 i dan danas kruzi univerzitetom. Bila sam ga pozajmila jednoj curi sa smjera za njemacki jezik, a nedavno sam ga vidjela kod jednog momka sa informatike. ?(

Licno, nikad se ne bih sluzila tudjim radovima. Oni mogu posluziti kao insiracija ili nesto sto ce ti dati ideju kako da svoj rad odradis, ali da se potpises na tudjem....to je smijesno. :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Social bookmarks