Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 07. Novembar 2003

Max payne 2

ko je igrao Max Payne 1 samo ce uzivati novom 2. dijelu istog junaka ..... ubacen Matrix efekat a o zvuku da ne pricam .... probati !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 08. Novembar 2003

Zar nije Matrix bio i u kecu? Ono usporavanje na space itd...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 23. Maj 2004

Max payne 2 za mene je najbolja igrica koju sam u zivotu igrao kakav matrix kakva sranja zakucao samje za dva dana mada nisam igrao Max payne 1 niti znam kako izgleda al sam dobro igrao na Max payne 2 :) toliko od mene

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 08. Decembar 2004

Kad li ce izac Max Payne 3
I dali ce ustvari izaci, znal ko da mi odgovori?

Shady

Učenik

(10)

• »Shady« je muško
  • »Shady« je zabranjen

Datum registracije: 03.01.2005

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 09. Januar 2005

Citirano

Orginalno od AsMiR_NP
Max payne 2 za mene je najbolja igrica koju sam u zivotu igrao

Trebao bi onda da probaš NOLF 2 (NO ONE LIVE FOREVER 2) jer je jedno 200. puta bolji od oba Max Paynea1 Odigrao sam i NOLF2 i oba Max Payne, tako da mogu reći da je NOLF 2 sami vrh! Kada budeš odigrao i zadnji nivo NOLF2 tek će ti onda biti jasno da se radi o jednoj od najboljih igara, ikada uradjenih.

btw. ja sam nekome dao MAX PAZNE 2 i ne vraća mi, ima li ko da mi može posuditi njegova 2 CDa da ih narežem.

Social bookmarks