Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško
  • »PAUK_« je autor ove teme

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 22. Oktobar 2002

Medal of Honor Allied Assault

Ljudi, pricajte vi shta hocete, ali bolja ratna simulacija ne postoji od ove igre. Bar ja ne znam za nju.
Slike, screensavere, patcheve, uskoro i mape moze dobiti skinuti sa http://mohaa.ea.com
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 24. Oktobar 2002

Nazalost je kraj Igre vrlo nespektakularan, igrajuci Igru ocekivao sam nesto vise na kraju, ali nazalost sam malo bio razocaran kad mi se pojavi posle dizanja jedne Kuce u vazduh "The End".

Dosad nisam citao da ce izac neki nastavak od ove Igre. Bilo bi steta kad nebi.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško
  • »PAUK_« je autor ove teme

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 26. Oktobar 2002

Slazhem se da je zavrshnica mogla biti ekstravagantnija :) , ali mozda su i nasha ocekivanja bila prevelika. Sve u svemu, ja sam se fino oseco igrajuci je.

MEDAL OF HONOR - RULES.
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 14. Novembar 2002

Pa... sve u svemu igrica nije losha,ali primetio sam da je dosta slicna sa igricom Wolfstein,mislim slicna radnja,Drugi svestski rat,Nemci itd. i u mnogim drugim detaljjima,a moram priznati da je igra u multi player fantasticno odradjena!
Jedina mana ove igrice je ta shto se glavni lik sporo krece,a i grafika bi mogla biti josh malo bolja.
Ocena-solidnih 7!Svim posetiocima ovog foruma toplo preporucujem da probaju igricu Blood Omen 2... :)

Social bookmarks