Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško
  • »ZAMBAK« je autor ove teme

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

21

Srijeda, 01. Septembar 2004

Televizijski signal ponovo je pustila i televizija SAN. Od danas na 39. kanalu UHF podrucja emituje se samo teletekst. Pod cijom ingerencijom i ko je postao vlasnik ove televizije jos nema informacija.
Prije mjesec dana u Novom Pazaru na frekfenciji 102,5 MHz poceo je da se emituje program radio stanice koja se zove Sandzak. Ovo je radio koji je blizak partiji Rasima Ljijica.

danasnji bilans sandzackih medija koji se vide u cuju u Novom Pazaru izgledao bi ovako:
TV:
Regionalna
Jedinstvo
Muftijina (nema imena/emituje sat. program)
SAN

RADIO:
Novi Pazar
Sto plus
AS
YU radio
Mozaik
Sandzak

dnevni list:
ni jedan

novine:
Sandzacke
Glas islama
Sser

ovo pred izbore...

[SIZE=3]M A SS A L L A H [/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

22

Srijeda, 01. Septembar 2004

Ispade da Glas islama nije medij ...
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

23

Subota, 04. Septembar 2004

NAPAD NA RADIO STO PLUS

NOVI PAZAR, 3.septembar - Nepoznata lica u četvrtak su oštetili deo emisione opreme novopazarskog radija Sto plus, čime je uzrokovan višečasovni prekid programa sa predajnika na planini Goliji. "Oštećen je deo opreme na antenskom stubu na Goliji, zbog čega nismo bili u mogućnosti da emitujemo za područje Sjenice, Tutina, Prijepolja, Priboja I severnih delova Crne Gore",rekao je direktor Radija Ishak Slezović. Prema njegovim rečima, počinioci su ukucali više eksera u koaksijalni kabl, ali to nije prouzrokovalu očiglednu nameru da se uništi kompletna emisiona oprema. O ovom slučaju je odmah obaveštena novopazarska policija koja je istog dana obavila uviđaj. Istovremeno, I na isti način, oštećena je i oprema Regionalne televizije iz Novog Pazara.
(http://www.radiostoplus.com/vesti.html)

[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 26. Septembar 2004

Naša Regionalna Televizija je dobila odličnu, novu kameru. Ljudi, da vidite vi to. Pa, to je potpuno novi padež. Kontrast, boje, nivoi... Sve je na svom mestu.

Pošto mi se čini da se situacija popravila i kada je u pitanju zvuk, pretpostavljam da je tu u igri još dobre, nove opreme. Može li neka konkretna informacija?

P.S. Sada definitvno moram da se disciplinujem i podignem broj sati koje poklanjam ovoj televiziji...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

np_SUAD

Početnik

(10)

• »np_SUAD« je muško

Datum registracije: 12.09.2004

• Poruku poslati

25

Nedjelja, 26. Septembar 2004

Sellam alejkum..
nase tv u sandzaku jedna velika 0..
i ja sam cuo da bas muftija otvara jednu novu televiziju koja (ne znam koliko je tacno) ce raspolagati veoma mocnom i savremenom opremom koju trenutno ima malo tv.u srbiji.
nek mu je hairli i nadam se da ce posto svi znamo koliko je muftija sposoban naci skolovane i sposobne da vode tu televiziju a ne kao sto je praksa u np da uredzuju i vode ljudi koji nisu strucni za taj posao..
KAD VRIJEME UCINI SVOJE.....

falja

Početnik

(10)

• »falja« je muško
  • »falja« je zabranjen

Datum registracije: 27.09.2004

• Poruku poslati

26

Ponedjeljak, 27. Septembar 2004

Da, biche to neshto do sad nevidjeno. Biche to mjeshavina al-dzazire, rts-a i tv sopochani(nesudjene magijeve). To che da bude josh nevidjena ****** dosad :))

"Dodjavola, suncheva svjetlost dira kataraktu mog desnog, a odmah zatim i lijevog oka"
Jedan od junaka Alan Forda

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

27

Ponedjeljak, 27. Septembar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

I zvace se MTV. Muftijina TV.
Yoo MTV rules. Yoo MTV rocks. Come ooooon. Lets get busyyyyyy.

Dobro bi bilo da se pustaju oni Bivis i Bathet, pa da sve bude original. A vec znam dvojicu momaka koji bi mogli biti Bivis i Bathet ovdasnje MTV. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

28

Nedjelja, 09. Januar 2005

MEDIJI DELIMIČNO ODALI POŠTU ŽRTVAMA CUNAMIJA

NOVI PAZAR - Desetak elektronskih medija u Novom Pazaru danas su samo delimično ispoštovali odluku Saveta ministara o trominutnoj ćutnji u znak poštovanja žrtvama cunamija u južnoazijskom reginu. Od ukupno osam radio stanica, u ovom gradu jedino je radio Sto plus u podne prekinuo emitovanje programa. Jedna od dve lokalne televizije je u to vreme reemitovala TV B92, dok je druga emitovala redovan program.

..................................

Zalosno...preko 150 000 ljudi izgine a mi...ni tri minuta ne mozemo bez turbo folka...!
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

29

Nedjelja, 09. Januar 2005

Gerilac, vidjela sam na oglase TV Jedinstva da je raspisan konkurs za novinare, reportere itd. za rad na tzv. Muftinoj televiziji. Samo se ona neće NAŽALOST zvati MTV nego, valjda studentska televizija, ili tako nekako...

Baš mi je žao ;( bolje bi bilo da se zove Muftina (MTV) ljepše zvuči, jel da?!
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Rtv prekinula da reemituje NTV HAYAT

Regionalna televizija koja je pod ingerencijom skupstinske vecine (SDP, SRS, SZS) Novog Pazara prekinula je da u vecernjim satima reemituje NTV Hayat iz Sarajeva. Umesto toga sada smo u prilici da gledamo razgoliceni balkanski turbo folk i tv balkaniku.
Sinocni dnevnik ovog medija sudeci na osnovu imena koja su ga pravila podsjecao je na dnevnik Radio Novog Pazara iz devedeset i neke. Redosled novinara cije je priloge najavaljivao Zoran Maksimovic izgledao je ovako:
Sladjana Novosel
Slavka Bakracevic
Mirko Popovac
Dragan Jovanovic...
Vecina ovih imena nakon oktobarskih promjena 2000.trebalo je da bude lustrirana iz novinarstva ali je neciji (visi) interes ucinio svoje pa ova ista imena i dalje kroje informacije za gradjane Novog Pazara.
Trazili ste promjene, pitamo se koje, evo vam ih i gledajte sta vam serviraju.
Nadam se da ce novopazarski auditorijum sada biti "zadovoljan" i nece imati prilike da gleda emisije iz bosnjacke kulturne bastine, kao i da nece biti uskracen o aktivnostima i misljenjima cetnickih vojvoda iz Hercegovine.
To je trenutno novopazarski javni servis.

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 15. Decembar 2005

Evo ti sad

Ovo mene nervira!Jel ko video muftinu opremu svojim ocima?Jel zna neko koji ce ljudi da rade kod njega?NIste zato cutite jer neznate sta covek sprema vama bre samo treba Cetnici da uzmu sve pod svoje ruke i da vam bude lijepo...treba da ste zahvalni bogu da jedan nas covek ima sansu da uspe sa televizijom kao sto nije uspelo ni jednom nasem sugradjaninu do sada zato kad neznate sta se sprema bolje da cutite!@!! o|
Crna Mala POvisoka Devojka

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 15. Decembar 2005

selam

Citirano

Orginalno od Stari_Gradjanin
...treba da ste zahvalni bogu da jedan nas covek ima sansu da uspe sa televizijom kao sto nije uspelo ni jednom nasem sugradjaninu do sada zato kad neznate sta se sprema bolje da cutite!@!! o|

He-he ja znam.... :D ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 20. April 2006

BEOGRAD, 20. aprila 2006. (Beta) - Radiodifuzna agencija dodelila je nacionalne TV frekvencije televizijama Avala, B92, Pink, Foks i televizijama Košava i Hepi za zajedničko krošćenje jedne mreže, saopšteno je u četvrtak.

Dozvole za emitovanje radio programa na teritoriji cele Srbije dobili su B92, Indeks, Radio S, Fokus i Roudstar radio.
Dozvolu za emitovanje TV programa na teritoriji Vojvodine dobila je Super TV.

Za konkurs za emitovanje radio programa na teritoriji Vojvodine niko se nije prijavio i konkurs će biti ponovljen, navodi se u današnjem saopštenju Republičke radiodifuzne agencije.

......................................

BK ostala bez frekvencije. Vase misljenje ?

Uskoro se ocekuje dodela regionalnih i lokalnih frekvencija.

• »ertan_bezistan« je zabranjen

Datum registracije: 10.04.2006

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 20. April 2006

Sad kad je uvedena prinudna uprava zvanicno, logicno je da ce direktor rasimovizije to jest regionalne biti veoma brzo smenjen sto je i najbolje mada ce se on tesko pomiriti da izadje iz nove fotelje ali se bojim da ce morati tako da cemo posle imati jos jednu nasu televiziju,ova do sad je bila radikalna ali i tome je dosao KRAJ (o) (o) (o) ...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

35

Četvrtak, 20. April 2006

Sjasi Murto da uzjase Kurto ...

... dok jahalica ne crkne!
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 20. April 2006

Ertan_bezistan,

Stvarno ne znam cemu se radujes. Sta je ovdje za radovanje.

Radujes se sto pucaju bombe ljudima pod prozorom svako drugo vece. E moj Ertane e moj brate.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 20. April 2006

Zanimljiva odluka Radio-difuzne agencije. Zaista zanimljiva. Hepi-TV emituje crtane filmove. Avala? Kosava? Radio Fokus - to je nezvanicno glasilo Srpske radikalne stranke, svakog dana gost im je neko iz Obraza ili slicnih klerofasistickih organizacija. Naleteo sam par puta na njihovu frekvenciju. Radio S je SPS-ov, vlasnik je Baki Andjelkovic, ali realno radio je dobar. Cudno je sve. Iz trke su jos na pocetku ispali RTL i TV Politika. Drago mi je da je najobjektivnija televizija B92 dobila pravo na nacionalnu frekvenciju ali je moj favorit bio i SOS kanal, jedini nekomercijalni sportski kanal u Srbiji. Sto se BKTV tice, moj je utisak da svetsko prvenstvo u fudbalu necemo gledati na ovoj televiziji.
Sit Hungry Doesn't Believe

• »ertan_bezistan« je zabranjen

Datum registracije: 10.04.2006

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 20. April 2006

TE BOMBE BACAJU NEMOCNI SAMI SEBE TO JE KRISTALNO JASNO NAMA TO NIJE U INTERESU MI SMO JAKI I BEZ TOGA...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

39

Petak, 21. April 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Zanimljiva odluka Radio-difuzne agencije. Zaista zanimljiva. Hepi-TV emituje crtane filmove. Avala? Kosava? Radio Fokus - to je nezvanicno glasilo Srpske radikalne stranke, svakog dana gost im je neko iz Obraza ili slicnih klerofasistickih organizacija. Naleteo sam par puta na njihovu frekvenciju. Radio S je SPS-ov, vlasnik je Baki Andjelkovic, ali realno radio je dobar. Cudno je sve. Iz trke su jos na pocetku ispali RTL i TV Politika. Drago mi je da je najobjektivnija televizija B92 dobila pravo na nacionalnu frekvenciju ali je moj favorit bio i SOS kanal, jedini nekomercijalni sportski kanal u Srbiji. Sto se BKTV tice, moj je utisak da svetsko prvenstvo u fudbalu necemo gledati na ovoj televiziji.

Zanimljivo je i to sto su sve televizije iz Bg-a.Ovakva raspodela frekvencija je politicka i nije utemeljena na objektivnim cinjenicama.
Kosava se zna cija je i cija je bila.Bk je ukinut zbog Karica.

B92 BI SIGURNO BIO UKINUT DA 49% KAPITALA NE POSEDUJU AMERIKANCI!!! Ali prpa bate,haj ukini americku Televiziju(kapital)ako smes!

RTL su u startu hteli da izbace(kao sto su Politiku)ali ipak nisu mogli jer nisu imali pravnog osnova te su je posle objektivnog sagledavanja situacije ipak ostavili bec nacionalne frekvencije.Pa RTL je bolji od Kosave i Avale zajedno!

Sto se SOS-a tice,vala tebra koliko puta su i na kakav nacin izvestavali o Fk Novom Pazaru,i sam bi se pridruzio u razbijanju njihovih prostorija!
Apsolutno su neprofesionalni kada smo mi u pitanju.Apsolutno!

Naravno,sve ostale Tv kuce su najavile zalbu visim instancama,te ovo jos uvek nije konacan spisak,ali znajuci da u tim visim instancama sede ljudi istog razmisljanja(partijske pripadnosti),konacan ishod ce verovatno biti isti!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

40

Nedjelja, 27. August 2006

UKRADENI PREDAJNICI TV TUTIN I NT RADIJA

UKRADENI PREDAJNICI TV TUTIN I NT RADIJA
Emisiona oprema Opštinske TV Tutin i privatnog radija NT ukradena je prethodne noći sa lokacije Gradina, potvrdio je direktor TV Tutin Albin Gegić. "Ovu opremu smo skoro kupili, za 18 hiljada evra i naš program se mogao pratiti na 80% teritorije Opštine Tutin. Sada se vidimo samo u gradu jer su nam ponovo ukrali opremu. Prošle godine još uvjek nepoznat počinilac, ili više njih, odnijeli su opremu sa lokacije Kajetina. Juče sam zatekao sličnu situaciju kao na predajniku u Kajetina i sumnjam da su sa ovim povezini isti ljudi", rekao je Gegić za Rtv NP.
Vlasnik NT radija Harun Gusinac izjavio je za medije da vrijednost njihove opreme iznosi oko 10 hiljada evra i da će alarmirati sva strukovna udruženja u vezi ovog slučaja.
TV Tutin posluje u okviru JP "Informativni centar" Tutin i emituje informativni program, a radio NT je privatno vlasništvo i emituje program muzičko-zabavnog sadržaja.

Social bookmarks