Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

101

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Orginalno od Jastreb
Slusam jednu voditeljko kaze "stari most u Mostaru, odnosno na Drini cuprija..." o| X( pa covjek da izludi!

:)) :)) :)) meni je tako nešto, naime smešno-žalosno smešno,da ti iskreno kažem,.A najbolje ćemo skupiti elana za promene i reforme kad se "ismejemo od jada" i kad nam bude takvih izjava više preko glave!!!
Ja se jedino ne slažem da neće biti novih lica koja će popraviti medijsku sliku,ipak verujem da će nam -barem nama ovde u Pazaru ,vrlo brzo postati jasno da moramo da radimo nešto po pitanju našeg života i to expresno!
A početak toga će biti kad upravo uz pomoć medija,dobrih novih medija!Koji će naravno biti sasvim nezavisni,bez političkih lidera ili verskih poglavara kao vlasnika jer to automatski daje obeležje tom mediju i samim tim sa sobom povlači dozu subjektivnosti!
Dakle,novi mediji,ljudi slobodnih umova ujedinite se!!! ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

102

Četvrtak, 05. April 2007

Evo ja nisam za nijednu politicku partiju. Mogu ja biti voditelj? 8) :D

A vi....ed, nemoj da mi dirate skolsku drugaricu Jasminu. :D

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

103

Četvrtak, 05. April 2007

Ne postoje SLOBODNI mediji

Vala ni kod nas ni u Svetu. Ako i postoje to suminorne medijske kuche chiji se glas svakako ne racuna niti im je dozvoljeno da pokrivaju veliki deo neba tako da i ne mogu imati veliki broj potencijalnih klimatcha glavom.

U Pazaru definitivno svaki "nazovi" medij ima svojeg "sponzora" tako da se VEST kakva god filtrira kroz sto sita i resheta pre nego i dodje na TV ili na Radijski talas.

Jednom kad tzv DEMOKRATIJA bude KONNACNO pobedila i kad Radio i TV ne budu izvorishta istine mochi cemo da pricamo o slobodi medija. Do tad mi ostajte zdravo (ma koliko dugo to trajalo).

;)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

104

Petak, 06. April 2007

OK, Babbha, ali za radio na kom ja radim, "Universa", garantujem da nema cenzure. :O
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

105

Petak, 06. April 2007

Citirano

Orginalno od Babbha
Vala ni kod nas ni u Svetu. Ako i postoje to suminorne medijske kuche chiji se glas svakako ne racuna niti im je dozvoljeno da pokrivaju veliki deo neba tako da i ne mogu imati veliki broj potencijalnih klimatcha glavom.

U Pazaru definitivno svaki "nazovi" medij ima svojeg "sponzora" tako da se VEST kakva god filtrira kroz sto sita i resheta pre nego i dodje na TV ili na Radijski talas.

Jednom kad tzv DEMOKRATIJA bude KONNACNO pobedila i kad Radio i TV ne budu izvorishta istine mochi cemo da pricamo o slobodi medija. Do tad mi ostajte zdravo (ma koliko dugo to trajalo).

;)

(o)

A za taj tvoj radio Altuna nikad nisam cuo,sto samo potvrdjuje ovaj Babbhin iskaz da "pokrivate nedovoljno dobar deo neba" :)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

106

Petak, 06. April 2007

Nariktaj stanicu na 101,7 pa ces cut. :O

Pokrivamo NP, ko i ostali.Al ne pustamo Cecu, Draganu, Indi.. i nemamo "zelje i pozdrave" pa nas mozda zato ne poznajes. 8)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

107

Petak, 06. April 2007

:)
Altuna,ne slusam ja puno radio,pa vas zato ne poznajem.A pozdravi mi ne trebaju,jedino mozda tebi da pozelim puno srece u zivotu.:D
Cenzura veze nema sa tim da li ti pustas Cecu il Draganu,nego sta smijes da kazes.Pomijesala si cenzuru i komercijalu malo ;)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

108

Petak, 06. April 2007

Citirano

Orginalno od Altuna

....ne pustamo Cecu, Draganu, Indi.. i nemamo "zelje i pozdrave" pa nas mozda zato ne poznajes. 8)

Altuna, ovo je bilo veoma ironicno..
Studiram dole, znam ko pusta muziku, i svaka cast Irhadu Icu :) Dobru muziku pusta, a radio inace nikad ne slusam, ni (nas/vas) Universa niti bilo koji treci.
Mediji u Sandzaku su kao i ceo Sandzak, pogledaj nekad reportazu o Pazaru na B92, videces koliko sturo izvestavaju..

Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

109

Ponedjeljak, 09. April 2007

Zasto ironicno? Stvarno ih ne pustamo. :))

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

110

Ponedjeljak, 09. April 2007

Vecina nasih medija nema pojma sta pusta u svom programu. Gledam vec nekoliko veceri kako ova Bosnjacka TV pusta preuzeti program sa Sahar TV i tako, svjesno ili nesvjesno, prezentuje neka ucenja koja su strana nama u Sandzaku.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

111

Četvrtak, 14. Juni 2007

Altuna, sta je bilo sa otvaranjem TV Universa? Negde procitah na forumu o tome pa mi pade na pamet da pitam.
Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

112

Petak, 22. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Optimus
Altuna, sta je bilo sa otvaranjem TV Universa? Negde procitah na forumu o tome pa mi pade na pamet da pitam.

Zgrada je kompletno opremljena, oprema je tu, osoblje je tu...Skoro sam pitala Rektora kad pocinjemo kaze:"Samo se nadajte da vas jedno vece pozovem i kazem- ujutru u 6 imate prve vijesti." :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

113

Petak, 22. Juni 2007

NOVI PAZAR- Sto plus je od danas i zvanično jedini emiter radio programa na regionalnom nivou za teritorije opština Novi Pazar, Sjenica i Tutin. Po završenom konkursu i odluke Saveta Republičke radiodifuzne agencije, našem radiju je produžena dozvola za emitovanje na frekfenciji 97,2 megaherca. Za ovu frekfenciju su konkurisali još i radio As iz Novog Pazara i Stari Ras iz Raške, ali će one morati da se zadovolje frekfencijom na lokalnom nivou. Za emitovanje televizijskog programa na ovom području dozvole su dodeljene Regionalnoj TV iz Novog Pazara, TV Raška i TV "Jedinstvo". Raspodelom frekfencija na regionalnom nivo Republička radiodifuzna agencija je dala dozvole za emitovanje 24 televizijska i 22 radio programa u celoj Srbiji. Podsećamo, Sto plus je počeo sa radom 7. jula 2003. godine, a istraživanja Stratedžik marketinga pokazuju konstantan rast slušanosti našeg radija.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »suljo drugi« je muško

Datum registracije: 21.01.2003

• Poruku poslati

114

Nedjelja, 24. Juni 2007

e srece ,ja reko dobila ova TV Univerza

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

115

Srijeda, 18. Juli 2007

Evo, sada smo na regionalnoj TV vidjeli najbolji primjer masakra nad novinarskom profesijom. Jedan opsti cirkus, RRA bi trebala oybiljno razmotriti rad ove Kriminal TV...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

116

Srijeda, 18. Juli 2007

Citirano

Orginalno od Jastreb
Evo, sada smo na regionalnoj TV vidjeli najbolji primjer masakra nad novinarskom profesijom. Jedan opsti cirkus, RRA bi trebala oybiljno razmotriti rad ove Kriminal TV...

A sta se desilo ?
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

117

Četvrtak, 19. Juli 2007

Toliko je ona kvazinovinarka Senada Musovic iznijela lazi, potvora i nebuloza, da je to zemlji tesko. A pored svega toga, nijedan od gostiju ne moze nista od nje da kaze. to ne moze da se opise, to samo moze da se vidi i da se covjek postidi sto se i njegovim parama finansira ovakav jedan prljavi politicki medij.

Abdussamed

Početnik

(10)

• »Abdussamed« je muško

Datum registracije: 09.07.2007

• Poruku poslati

118

Četvrtak, 19. Juli 2007

Dobro, brate (Jastreb), ti si malo zesce zadojen suprotnom politickom opcijom i to je ok. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ovo ne vodi nikuda. Mi moramo malo bolje razmisliti o sutrasnjici i ne dozvoliti da politicki lideri toliku uticu na nas zivot. Njih je par u gradu, a narod je toliko zbog njih razjedinjen.
Vallahi to unistava ovaj grad sto me u srcu boli... :(

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

119

Subota, 04. August 2007

Juce posmatram reklamu na jednoj nasoj televiziji i, izmedju ostalog, stoji: mesara ..... nudi to i to... i na kraju: Mi smo ODUVEK sa vama :)) :)) :))

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

120

Ponedjeljak, 20. August 2007

Tacno je da nema objektivnih medija ali ovi nasi su sve prevazisli u tome.
Na TV jedinstvu za vreme emisije vidite leptire postudiju, specijalni efekti cilimi i tepisi, u pozadini se cuje lavez pasa.
O Regionalnoj jos gore svaki prilog u vestima se zavrsava, sa zahvaljujemo se predsedniku opstine
Za soder
Za asfalt
Za cevi
Za kante za smece.

A verujte mi ne pripadam i ne simpatisem nijednu politicku partiju u nasem gradu.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Social bookmarks