Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

81

Subota, 16. August 2003

Citirano

Sto se mene tice, tu regiju mogu zvat' i Tunguzija samo da se zivi normalno i bez nekih neporebnih trzavica. Cijenim da akcent bi trebalo staviti na ekonomiju nikako politiku i na demistifikaciju urodjenih shvatanja o drugim nacijama i njihovim obicajima, vjeri i sl. a u svrhu prihvatanja i razumijevanja iste, a izgleda da se kod nas uvijek cuva neka vatrica, i bas kad mi se cini da je pri kraju da se ugasi, neko dospe malo vrelog ulja, tek da zamirise...

sve je to dobro samo ako se dogovore dali ce rech biti sandzacko-rashka ili Rashko-sandzachka???
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

82

Nedjelja, 17. August 2003

Put ka resenju je samo jedan.

Sudski i istrazni organi ce goniti separatiste, policija BIA i strane obavestajne sluzbe ce goniti islamske ekstremiste i teroriste (koji postoje, al' se nisu oglasavali do sinocnjeg mapada na MEHOV KRS), Sandzak ce kao regija biti zaboravljen (od strane romanticarskih utopista) I SVI CE ZIVETI MIRNO I UZ SVA LJUDSKA PRAVA.

Ukoliko se to ne desi, onda mozemo ocekivati something completely different!

Bolje i da se ne misli o tome...

83

Ponedjeljak, 18. August 2003

nego

Reci ti sta se to desilo kod mehovog krsa, nisu svi (nisam ja) upoznati sa svim sto se spomene.. a sto rece giovanni negde, nazalost misli ne znamo citat. Ako se radi o nekim vestima sa ONOG sajta evo molim ti se zazmuri na ovo pitanje ne spominji mi nista muka mi kad citam vesti odatle, a da hocu otvarao bih ga i sam al to mi se ne cini. Eto samo te pitam ako se to nesto stvrno desilo da kazes sta je bilo (ti il bilo ko drugi).
P.S. Da mi ne bi uzvracao oko citanja misli, sajt koji te molim da mi ne uzimas za izvor je spomenut od cogita juce il prkjuce.. to je onaj sa temom novi pazar, crticom izmedju i org na kraju, link mu ne ostavljao, ja ga ne otvarao...
mogu ja da se potpisem i bolje...

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

84

Za sve koji nisu culi, izvor je TANJUG!

UPR:SCG-MKRŠ-BOMBA-POLICAJAC
U eksploziji bombe povredjen policajac na punktu Mehov Krš
14:41 MEHOV KRŠ , 17. avgust (Tanjug) - Policajac Boban Stašević je lakše povredjen u eksploziji bombe koja se dogodila noćas, oko ponoći, na kontrolnom punktu Mehov Krš, izmedju Srbije i Crne Gore. Kako Tanjug nezvanično saznaje, odjeknula je ekslozija dve ili tri bombe, koje su, najverovatnije, bacene sa brda iznad punkta. U trenutku eksplozije pred punktom su bila četiri sluzbena lica, a povredjen je samo Stašević, kome je izvadjen geler iz grudnog mišića.

(Kraj)

[SIZE=3]I OVO, DA SE NIKAD NE PONOVI!!! [/SIZE]
viskoznost nije isto što i gustina :(

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

85

S obzirom da tema tretira pitanje kako doci do suzivota i medjusobne tolerancije, moj komentar ce biti:
Da se ovo i nacin navijanja na utakmici Novi Pazar -Rad nikada nigde vise ne ponove, a da se u zamenu za to nadju ljudi koji ce obostrano osuditi svaki zlocin koji ne vodi zajednistvu.

Ja to upravo cinim!
viskoznost nije isto što i gustina :(

86

da

Beta javlja da je Stanisic zadobio ogrebotinu u predelu grudnog kosa i da je pusten na kucno lecenje.

Pazi, da ne mesamo babe i zabe, svi osudjuju bilo koju vrstu ovakvog delovanja, sa bilo koje strane da je potekla. Zato Sandzak je i spomenuo da osudjuje nedela svih koji ih cini i naglasio da osudjuje ona koja se nekako manje osudjuju od strane onih koji osudjuju sve drugo zivo. Sto se mene tice nema se potrebe stvaljati akcenat na sve zivo posebnim osudjivanjima jer sve jednako osudjujem. Al od toga sto mi osudjujemo niko koristi nece imat, pogotovu ako cemo osudjivat jos samo ono sto nam odgovara da osudjujemo i to sa posebnim potenciranjem na to. Ako jos to ostane jedino sto cinimo ode sve uvraga. Hvala Bogu pa kod nas dole, i pored toga sto ima ljudi ocigledno je koji bi zeleli da je drugacije, nije alarmantna situacija ni na najmanjem nivou. Cak sam se bio i zabrinuo citajuci svasta po netu (sa strana koje nikad vise necu citati) da je dole Bog zna kako pocelo da bude, ali kad sam otisao dole video sam da nista od toga nema, i da to sve ima za cilj da upravo onima koji nemaju direktan uvid u situaciju stvori onu pogresnu sliku koja nekome za nekakve ciljeve odgovara.
A da ne brkamo zabe i babe, kao sto rekoh, u ovom kontextu ne mogu nikako da se spominju zajedno i navijanja na utakmicama. Nije da se slazem il ne slazem sa bilo kakvim navijanjem, samo hocu da kazem da to ima totalno jednu drugu dimenziju koja se ne moze porvrci kriterijima kojima se osudjuje svakodnevno "civilizovano" ponasanje. U kulturnom svetu je i to kulturnije, ali jednostranost je osudjivati nesto sto se uzvikuje na mestu koje je ventil, tj masina za sve i svasta, nesto sto ni malo nije gore od onoga sto se uzvikuje na utakmicama sirom zemlje u kojoj civilizacije ima sasvim malo na sve strane. Cus cenzurisati sad i to sto se vice po utakmicama. Necemo sad o tome, nije ni bitno, al svasta se kazem Sirom Srbije po svim mogucim osnovama uzvikuje, pa to se ne karakterise na isti nacin kao alarmantno, osim negde kao nekulturno (sto uvek i jeste). Ne zanima me jel ispravno il nije, nisam nikad bio navijac toga tipa (jer bio sam uvek na terenu :D ), ali ne moze se o tome ovde, i ne moze se to na isti kalup i . (tacka)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

87

Citirano

Orginalno od Bananaman3

Sudski i istrazni organi ce goniti separatiste, policija BIA i strane obavestajne sluzbe ce goniti islamske ekstremiste i teroriste (koji postoje, al' se nisu oglasavali do sinocnjeg mapada na MEHOV KRS), Sandzak ce kao regija biti zaboravljen (od strane romanticarskih utopista) I SVI CE ZIVETI MIRNO I UZ SVA LJUDSKA PRAVA.

Bananamen, sa zaljenjem moram da konstatujem da zaista nisi u stanju da komuniciras na jedan civilizovan nacin, a sto je jos gore, ni malo ti nije stalo do nalazenja puta ka resenju.
Citajuci tvoje dosadasnje priloge na ovom forumu dolazim do stava, da bi ti, ukoliko bi to bilo moguce, pomogao kvarenju i unistavanju medjunacionalnih odnosa, umesto da radis na njihovoj izgradnji i ocuvanju.

Zaista mislim da narod kome pripadas treba da se stidi svih onih tebi slicnih.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

88

Citirano

Orginalno od Cogito

Da se ovo i nacin navijanja na utakmici Novi Pazar -Rad nikada nigde vise ne ponove

Slazem se sa Cogitom ali upravo ova poslednja utakmica me malo koleba u misljenju da je ovaj prostor prestao biti trusno podrucje. Medjutim ako uzmemo u obzir da je u pitanju bila utakmica delimicno se ponasanje moze shvatiti jer je na sportskim dogadjajima prag tolerancije ovakvih stvari (nazalost) dosta veci...
Sit Hungry Doesn't Believe

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

89

Citirano

Orginalno od Bananaman3

Kont'o sam ti nesto rec' a u svezi o zeljeti biti ironican ili to biti i pride uspjeti biti tolerantan i kulturan ka drugima i ne donositi pausalne zakljucke, no skuzih da nema svrhe...
Ali fakat.

Pozdrav
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

90

Zao mi je sto zvucim ovako radikalno.

Samo treba uzeti u obzir hronologiju incidenata u poslednjih par (4) godina.

Ko je pratio, znace o cemu pricam.

Navijanja na utakmicama (Turska, ubi Srbina i sl., pljuvanje starica itd.)

Napadi (kamenovanja) na autobuse (ekskurzije).

Pucnjave oko manastira (+ stosta jos).

Napadi na navijacke kolone (kamenovanja vozila).

Sada i bombaski napadi (Mehov krs i Sjenica).

Tesko je Giovanni iz daljine da vidis! Daleko je Kanada, da si blize mogo bi da primenis onu Njegosevu : Ko na brdu ak' i malo stoji, vise vidi no onaj pod brdom.

Ovde polako ali sigurno pocinje...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

91

Utorak, 19. August 2003

Citirano

Orginalno od Bananaman3
Zao mi je sto zvucim ovako radikalno.

Samo treba uzeti u obzir hronologiju incidenata u poslednjih par (4) godina.

Ko je pratio, znace o cemu pricam.

Navijanja na utakmicama (Turska, ubi Srbina i sl., pljuvanje starica itd.)

Napadi (kamenovanja) na autobuse (ekskurzije).

Pucnjave oko manastira (+ stosta jos).

Napadi na navijacke kolone (kamenovanja vozila).

Sada i bombaski napadi (Mehov krs i Sjenica).

Tesko je Giovanni iz daljine da vidis! Daleko je Kanada, da si blize mogo bi da primenis onu Njegosevu : Ko na brdu ak' i malo stoji, vise vidi no onaj pod brdom.

Jos jedamput se pokazuje "argumentovano" baratanje cinjenicama od strane "diskutanta" Bananaman-a kojim se samo pokusava stvoriti napetost i pogorsati cinjenicno stanje.

Kad se vec insistira na hronologiji nekih dogadjanja predlazem da se pazljivo procita tema:
Svjedočenja iz Sandžaka - pravo na istinu

Citirano

Ovde polako ali sigurno pocinje...

Posle pazljivog citanja teme koju gore spomenuh lako se da zakljuciti da je vec odavno pocelo , a ne da polako pocinje ...

[SIZE=3]Ako doprinesemo bar i malo da se sve to jedamput i konacno zavrsi, na civilizovan nacin, onda smo ucinili ogromno delo.[/SIZE]
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

92

Utorak, 19. August 2003

Pozdrav za sve forumase i za urednistvo.

Lepo je bilo druziti se na forumu proteklih meseci.

Ja sada moram da idem. :)

Jos jedanput pozdrav za sve, da ste zivi zdravi i veseli!

P.S. Nista me ne pitajte...

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

Datum registracije: 30.06.2003

• Poruku poslati

93

Utorak, 19. August 2003

Posle jucerasnjeg krsenja odluke vlade republike Srbije o danu zalosti zbog ubijene dece u selu Gorazdevac, danas je u Novom Pazaru doslo do novog incidenta kada su na utakmici Novi Pazar - Rad, navijaci Novog Pazara uzvikivali parole kojima su nedvosmisleno i direktno podrzali teroristicki akt albanskih terorista od pre nekoliko dana. Navijaci su uzvikivali "Hasim Taci" "UCK, UCK" "Ubi, ubi Srbina" "Kosovo Republika" "Ovo je Turska" "Ne damo vam Kosovo" kao i mnoge druge pogrdne parole i pesme.

Postavljamo pitanje Vladi Republike Srbije koja je ovo drzava i da li ovde vaze uredbe koje se danas donose za teritoriju cele zemlje? Da li je normalno da u trenucima svenarodnog bola zbog ubijene mladosti u jednom gradu u republici Srbiji njeni gradjani slave, pevaju i skandiraju istim tim ubicama.

Posto su na utakmici bili prisutni i predstavnici lokalne samouprave i opstinske vlasti postavljamo i njima ista pitanja. Ovo nije prvi a verovatno ni zadnji incident ovakve vrste. Koliko jos treba vremena da se strpimo dok nasi sugradjani shvate gde zive i kojoj drzavi pripadaju. Insistiramo na minimumu ljudske svesti kod lokalne vlasti da uticu na svoje sunarodnike da se bar ne velicaju i slave ubice maloletne srpske dece. Ostajemo sa nadom da ce nadlezni organi republike Srbije primerno reagovati i sankcionisati izgrednike i prekrsioce odluke o danu zalosti.

Odbor za ljudska prava Raske Oblasti
e-mail: odbor@raskaoblast.com

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

• Poruku poslati

94

Utorak, 19. August 2003

Saopstenje Eparhije Rasko-Prizrenske povodom ispada u Novom Pazaru

Eparhija rasko-prizrenska primila je potresne vesti iz Novog Pazara od Odbora za ljudska prava Raske oblasti. U prilogu dostavljamo saopstenje ovog Odbora izrazavajuci zgrazavanje zbog necovecnog ponasanja navijaca na utakmici Novi Pazar - Rad.Imajuci takodje u vidu jucerasnju informaciju da su novopazarske radio-stanice emitovale zabavni program iako je bio proglasen dan zalosti u celoj Srbiji, Eparhija rasko-prizrenska upucuje javni protest zbog ovavkih nacionalistickih ispada i apeluje na drzavne organe Srbije da hitno preduzmu mere kako bi se protiv odgovornih za ove ispade pokrenula krivicna odgovornost.

Raspirivanje nacionalisticke mrznje u jednoj viseverskoj sredini kao sto je Novi Pazar predstavlja ozbiljan nagovestaj da se nasilje i terorizam sa Kosova i Metohije vrlo lako mogu preseliti i u Rasku Oblast. Glorifikovanje terorista i anahronih istorijskih ideja u jednom demokratskom drustvu ne moze se posmatrati sa ravnodusnoscu.

Eparhija rasko-prizrenska posebno je zabrinuta sto novopazarsko opstinsko rukovodstvo ne samo da ne preduzima odgovarajuce mere protiv ovakvih pojava nego izgleda na njih gleda blagonaklono saucestvujuci u necovecnom ismevanju zrtava albanskog terorizma i ekstremizma. Zato Eparhija zahteva da se od vodecih rukovodioca opstine Novi Pazar zatrazi moralna i politicka odgovornost zbog tolerisanja nacionalistickih ispada.

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

• Poruku poslati

95

Utorak, 19. August 2003

Rasim Ljajic o skandiranju na utakmici Novi Pazar - Rad

BEOGRAD - Incident na subotnjoj fudbalskoj utakmici Novi Pazar - Rad u Novom Pazaru, kada su navijači jednog tima klicali Radovanu Karadžiću, a drugi veličali Hašima Tačija, jeste signal upozorenja da u ovim krajevima još postoji visok stepen međuetničkog nepoverenja i nerazumevanja. Ipak, smatram da ovome ne treba davati preterani politički značaj.

Sportski tereni su, nažalost, oduvek bili mesta za izražavanje najprimitivnijih nacionalnih osećanja - komentariše Rasim Ljajić, ministar SCG za ljudska prava, ponašanje "navijača", koji su fudbalski meč pratili povicima "Ubi, ubi Srbina", "Kosovo republika", "Ovo je Turska", "UČK, UČK".

Ljajić ističe da je posebno zabrinjavajuće to što su se na tribinama nalazili uglavnom mladi ljudi. Ipak, prema njegovim rečima, reakcije koje su usledile pokazuju da većina Srba i Bošnjaka osuđuje ovakvo ponašanje.

- Ova i slična zbivanja štete, pre svega, Sandžaku, Bošnjacima koji tu žive, kao i sandžačkoj privredi koja je ionako u kolapsu. Stvara se pogrešna slika o regionu kao o nestabilnoj oblasti, u koju je neizvesno ulagati. A bez investicija i svežeg kapitala, kako domaćih, tako i inostranih ulagača, nema budućnosti za sandžačku privredu - zaključuje Ljajić

96

Utorak, 19. August 2003

Al mrzim, al bas mrzim, kad neko onako ucugorno, il naslijepo, il nepaznjom (a svejedno sta je ja jednako mrzim), ponavlja isto pitanje posle vec datih misljenja na to. I sad mi trebmo se vrtet u krug zbog toga sto neko uposrno zeli destruktivan pristup svemu.. ma bjaziiiiiiiiii

A odu pa se vrate. Il odu pa se vrate kao neko drugi. Il su po dvoje odjednom. Il su svi isti. Il se meni prividja, il su vrlo pronicljivi....

Pozdrav za sve koji se dobrim mislima vode. Meni je samo drago da sam bio ne tako davno u dragom mi SANDZAKU, i da cu skoro ici opet, i da sam se uverio da ono sto pokusavaju da neupucenim nametnu ovi koji postiraju ono sto se pise na sajtovima sa tom istom namenom, nije ni najmanje tacno. A fakat da mogu coveku da bace zrno sumnje.. meni jesu. A kontam i sta im je cilj, al neka... sigurno nikakvo resenje nije. Sad se pitam i kakvog smisla ima naziv teme PUT KA RESENJU??? Jel kriza - NIJEEEE. A ovi sto krizom mir nazivaju, kriza ce im bit sve dok ne uspeju kakav nered da stvarno izazovu (sa bilo koje strane da jesu). Dok je onih koji gledaju cinet od cega koristi vise ima, i onih koji znaju cinet sta treba to nam se dole desit nece. A nek puknu dusmani... ono ka zvecke :D

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

97

Utorak, 19. August 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Pozdrav za sve ljude dobre volje, i sve razumne osobe, koje su prisutne na ovom forumu...

Mislim da ste do sada skontali da ovde ima ljudi koji nisu prijatelji foruma, i da kažem da su u najmanju ruku spremni da učestvuju u njegovom propadanju, kad bi mogli...

Ovim želim posebno da istaknem Bananamena, člana koji od prvog dana ima samo jedan cilj na ovom forumu, da zameće praznu priču i gluposti, i da na kraju ode bez pozdrava, verujem da mu je to karakterna crta, pa me i ne čudi. Moje lično mišljenje je da njegovi postovi i ne zaslužuju nikakav komentar, pa se zato na njih neću ni osvrtati, jer prestavljaju gomilu laži i neistina, koje fabrikuju ljudi, koji bi za dnevno političke ciljeve na tapet stavili irođenu familiju, a ne ljude koji su ima komšije, suživotnici, itd.

Dalje, što se tiče događaja vezanih za protekli fidbalski meč između fudbalera Novog pazara i Rada, bio sam prisutan na tribini, do duše na maloj tribini, jer ne pripadam ni jednoj grupi navijača a i godine mi ne dozvoljavaju da se bavim aktivnim navijanjem, mogu reći da je reakcija novopazarskih navijača bila isprovocirana nekolicinom navijača Rada, koji su od samog momenta ulaska na stadion, dobro čuvani od strane Žandarmerije, počeli sa dizanjem TRI PRSTA, dobacivanjem parola OVO JE SRBIJA, i slično, da ne govorim o njihovom prostačkom obnaživanju i skidanju, te skakanju preko metalne ograde boksa u kojem su bili smešteni. Reakcija i uzvikivanje raznih parola od strane navijača novog pazara nije primerena to sigurno, ali ne znači da je primeren događaj, kada je pri ulasku autobusa sa navijačima Rada u Novi Pazar, autobus zastao, vozac otvorio vrata i pljunuo prolaznika na ulici, ukoliko bude potrebno ja ču objaviti i imae i prezime tog čoveka. Ne znam samo kako objasniti ovaj događaj. No nije ni bitno, mislim da ovi događaji u opšte ne destabilizuju ovaj niti bilo koji drugi region, ali se kako maločas reko u dnevnopolitičke ciljeve i gluposti koriste za pokušaj postizanje nekakvih velikih stvari.

Što se tiče događaja na putnom prelazu Mehov krš, mislim da svi na forumu koji komentarišu o tim stvarima, daju ishitrene zaključke, i da je neumesno i neukusno, postavljati teorije, kada već ljudi koji su za to zaduženi rade svoj posao. Ponovo navodim da je plasiranje neistina i neosnovano povezivanje nekih stvari jednih sa drugima bez čvrstih dokaza nepotrebno i treba ga sankcionisati na forumu.

I na kraju događajki koji su celu zemlju zavili u crno i zbog kojih je u državi uveden dan žalosti, normalno treba osuditi i svako ko u sebi ima i malo ljudskosti nije ostao ravnodušan na ove događaje.

Prema tome, nemam pojma zašto ovde neki ljudi kao što su Brzi, Bananamen, Cogito, sebi dozvoljavaju da prenošenjem članaka sa pojedinim stranica raznih medija unose nepotreban predmet rasprave na forumu kojemu je cilj zbližavanje i druženje, a ne razbijanje i netrpeljivost.

Mislim da bi svi trebali da se zapitate, šta je u stvari cilj i namera, što kod nas kažu nijet ovih događaja, pa tek onda da uzmu učešća u diskusiji, normalno ako budu tada smatrali za neophodnim uopšte o ovim stvarima raspravljati.

Prema tome, molim sve učesnike foruma, da se ograniče na jedan vid razumne, tolerantne i demokratske dikusije, bez dvosmislenih postova, vređanja i uplitanja insinuacija, jer ovakve rasprave samo štete ugledu foruma i nanose mu štetu.

P.S.
Mislim da sam dosta rekao, i da vas nisam zamorio, u nadi da ćete uvažeti moje opaske, nadam se boljem dijalogu na forumu.

P.P.S.
Možda bi trebalo pozatvarati ove teme na forumu, neznam, šta vi mislite...

Pozdrav

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

98

Utorak, 19. August 2003

Citirano

Orginalno od bananaman3
Pozdrav za sve forumase i za urednistvo.
Lepo je bilo druziti se na forumu proteklih meseci.
Ja sada moram da idem. :)
Jos jedanput pozdrav za sve, da ste zivi zdravi i veseli!
P.S. Nista me ne pitajte...

Citirano

Orginalno od hadzied
Ovim želim posebno da istaknem Bananamena, člana koji od prvog dana ima samo jedan cilj na ovom forumu, da zameće praznu priču i gluposti, i da na kraju ode bez pozdrava, verujem da mu je to karakterna crta, pa me i ne čudi.

Mislim da svakako treba pročitati prethodne postove naročito ako ih komentarišemo.

Nisam za brisanje onih tema.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

99

Utorak, 19. August 2003

Citirano

Orginalno od hadzied

P.P.S.
Možda bi trebalo pozatvarati ove teme na forumu, neznam, šta vi mislite...

Pozdrav

Hadzi lepo si prokomentarisao neke stvari u prethodnom prilogu.
Sto se tice ove opaske navedene u citatu reci cu samo da nije u duhu otvorenog foruma zatvarati teme ma koliko one skakljive bile. Treba ih samo pravilno, iskreno i posteno moderirati i nece biti problema.

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

100

Utorak, 19. August 2003

Selam svima ,a mahsus za Hadzied-a.

Upravo zelim reci da si tako lijepo obrazlozio u svojem postu,ono sto sam i ja tamo na strani o Mehovom krshu,samo si mozda odabrao bolje rijeci i ljepse ih srocio. U svemu se slazem sa tobom,samo ne bih bio za to, da se sad zatvori ili ukloni tema,jer smatram ko je god poceo temu pratiti,zeli i do kraja cuti misljenja svih.

Moram jos i napomenuti,...
Treba covjek da vidi svjetlost ,da bi mogao spoznati i registrovati mrak .
Treba takodje da upozna lijepe mirise ,da bi mogao da razlikuje smraad.
Treba da upozna kulturu i dobronamjernost da bi mogao da razlikuje drugu toj strani,kontra-stranu koja postoji.............i t d.

Pslije ovih vasih rijeci bilo bi suvisno da ja sad nesto dodajem i pametujem,zato vam se zahvaljujem na jasno iznijetom materijelu,i za budale shvatljivim,pa neka svak sebe nadje u kontekstu teksta.

M.S.................meSSko ...................selam svima dobronamjernima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Social bookmarks