Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 24. Novembar 2010

Meki Torabi

Otvorih temu u podforumu zdravlje, jer ne postoji podforum MATRIX. Pogledajte snimke seansi Mekijevih i njegovog gostovanja na jednoj bosanskoj televiziji.

Gledajući ovaj snimak osetio sam se mnogo bolje, video plavu svetlost i zvezdice :]

http://islambosna.ba/index.php/vijesti/v…u-se-kardavijuq

P.S. Ako je bila već otvorena tema o ovom ISCEDITELJU neka administracija zatvori ovu i neka me uputi na postojeću. Ja jednostavno sad imam višak energije nakon što sam odgledao sve ovo i moram da otvorim novu temu kako bih smanjio intenzitet.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Imam kolegu Marokanca. Upitao sam ga. Poznat mu je ovaj slucaj. Rece mi da je Meki Torabi procitan u Maroku i da tamo vise ne smije da "lijeci". Obilazi sada druge zemlje. Obzirom da je prevarant u jednu te istu zemlju se vise ne vraca. Rece mi jos da je zanimljiv nacin zarade Mekija Torabija. On ne naplacuje svoje usluge ali zato izgradi citavu infrastrukturu oko mjesta gdje radi tako da su mnogobrojni posjetioci primorani da placaju za nesto sto je naocigled normalno a sto zapravo bogati ovog prevaranta. Ovo se poklapa sa onim sto je bilo u Sarajevu. Na primjer, naplacivan je ulaz pod izgovorom da se trebaju platiti troskovi koriscenja Zetre, prodavana je voda proizvodjaca za koju je Torabi tvrdio da je ljekovita, vjerovatno su oko "medicinskog centra" nikli i imbisi sa brzom hranom itd.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

3

Ja se samo nadam i gledam u planete ne bih li pronasao odgovor da li ce dolazit u Sandzak! ?(

U Hrvatskoj je bila lekovita neka druga voda, ne znam tacno kako se zove, a ako dodje u Srbiju garantujem da ce to biti Aqua viva!

buco

Učenik

(10)

• »buco« je muško

Datum registracije: 06.07.2008

• Poruku poslati

4

Meki Torabi je klasični prevarant, koristi nevolju ljudi, njihovu bolest, njihovu nepismenost, siromaštvo i "marku po marku" pljačka. Po nekim procjenama, samo u Sarajevu za 30 dana okrenulo se oko 5 miliona maraka keša. Od toga kolača, Mekiju i njegovom kompanjonu je inkasirano najmanje polovica a ostatak je otišao za "ljekovitu vodicu" kao i za "čišćenje zetre".

Islamska zajednica u BiH se ogradila od postupaka ovog lažova, dok nažalost ga je primio kolega po lopovluku premijer Vlade F BiH Mustafa Mujezinović.

Ovaj strvinar "Torabi", nebi me iznenadilo da se pojavi i na prostoru Sandžaka, jer najbolje se osjeća među siromašnima.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

5

Pretpostavljam da je Meki gledao film Green Mile (Zelena milja) pa se identifikovao sa John Coffey-em o|

Jadni narod koji je bolestan se hvata za slamku! Poseban mu je gusht pretpostavljam kad 'lijeci' zene!

Jednostavno njegova procedura lijecenja podrazumeva da moras da zadignes majicu, kupis lekovitu vodu, platis za odrzavanje Zetre i on te dotakne citavih sekundu i po i izlijecen si!

Ko se tu sve ugradio Bog zna. Dosta njih je, pretpostavljam zavrsilo visu ugradjevinsku skolu kod Nadrealista!

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

6

Petak, 26. Novembar 2010

Citirano

Orginalno od buco
Ovaj strvinar "Torabi", nebi me iznenadilo da se pojavi i na prostoru Sandžaka, jer najbolje se osjeća među siromašnima.

Provereno znam da je Torabi dobio poziv od Srpskog rijaseta da dodje u Sandzak.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 26. Novembar 2010

Je l' zna neko koja je voda u Sandžaku lekovita? Možda knjaz Miloš?

Hoću da prodajem...

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

8

Petak, 26. Novembar 2010

Citirano

Fotograf: Provereno znam da je Torabi dobio poziv od Srpskog rijaseta da dodje u Sandzak.

Mekki Toraby u tandemu s' Jakupom Lekovichem (Lekovitim), ima da razbiju s' poslom, obojica dobro poznaju poslove, saradnja s' nekakvim chudnim stvorenjima, shta rechi, samo da che biti ekstra par za "rjeshavanje" problema kod naroda.

Neka im ga, ovdje ga u Sandzaku ne mogu dovest' sigurno!

Social bookmarks