Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »be_unique« je žensko
  • »be_unique« je autor ove teme

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 16. Maj 2006

Mi nismo andjeli 3

Za mesec dana pocinje ( ili je vec pocelo) snimanje Andjela III. Mislim da je ovo sada cista komercijala

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 16. Maj 2006

Andjeli. Mi nismo andjeli.

Eh, igraju se Dzejmsa Bonda. Nisam bila chula za to. A i malo je prebrzo, chini mi se. Plus shto ljudi nisu odushevljeni drugim delom. Nisam gledala, ali uglavnom bih chula komentare tipa da je u pitanju manje originalna i vulgarnija verzija Andjela 1.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

3

Utorak, 16. Maj 2006

Ene, nisam cula za to. Sto li bacaju novac za svasta, da mi je znati? ?(
Da li bi umeli snimiti nesto bez vulgarnosti, prostakluka, golotinje...?
No, svakom svoje... Pa da to je umetnost, ko mi je kriv sto ne znam za to.
misli globalno-deluj lokalno

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Utorak, 16. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Sting Lady
igraju se Dzejmsa Bonda. Nisam bila chula za to. A i malo je prebrzo, chini mi se. Plus shto ljudi nisu odushevljeni drugim delom. Nisam gledala, ali uglavnom bih chula komentare tipa da je u pitanju manje originalna i vulgarnija verzija Andjela 1.

Vidim da ni ti a ni pokretac teme niste bas upoznati sa tematikom Andjela III. :D
Naime,Andjeli III nemaju nikakve veze sa prethodna dva dela,osim naziva i "djavola"(isti glumci).Ostatak ekipe je promenjen,likovi su promenjeni a u filmu je glavna prica o propalom rokeru koji prodaje dusu djavolu...znaci nema veze sa Nikolom i njegovom cerkom,porodicom,zenama...

Osim toga,ako pogledas film Andjeli II videces da je manje vulgarniji nego prvi deo.I to mnogo manje vulgarniji.Tako nalaze tematika drugog dela(odnos cerke i zabrinutog oca),za razliku od prvog gde se sve svodilo na....
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 28. Maj 2006

Tashke, istina je da ja (za pokretacha teme ne znam) nisam upoznata sa tematikom filma.
Moj komentar o tome, tachnije sve od trece rechenice nadalje, se odnosio na Andjele II. Ogradila sam se time da sam rekla da sam chula takve komentare o filmu, a svoj lichni stav o Andjelima II nemam jer nisam gledala.

I dalje smatram da je prebrzo odlucheno da se snimaju Andjeli III, bez obzira na to shto je tematika drugachija, kao i ekipa. Naravno, hvala tebi shto si izneo konkretne informacije o filmu.

Usput, bilo bi dobro da napishesh neshto vishe ako znash, poshto ovaj detalj sa prodavanjem dushe ne obecava ako nema neki sretan kraj...

Nadam se da ce ovog puta biti jednako dobro gledan, ali ipak malo edukativniji.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 29. Maj 2006

Samo cu reci da mi je zao Andjela i Djavola , jer njihov kvalitet je stao na nivo kvaliteta sa Sekom Aleksic, koja ce glumiti u filmu ... da se ne izletim mnogo ... pozeleo bih im srecu , ali .... daleko je sunce ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

7

Meni se prvi deo Andjela dopao, drugi mi je jako vulgarniji i prostiji od prvog. A sto se treceg dijela tice, moje misljenje je sledece. Cim su Seku Aleksic ubacili u tim, jasno je koju grupu ljudi zele da adresiraju. Samo njena pojava je odvratna a mogu da zamislim nasta ce se svodit njena gluma.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

8

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Cim su Seku Aleksic ubacili u tim, jasno je koju grupu ljudi zele da adresiraju. Samo njena pojava je odvratna a mogu da zamislim nasta ce se svodit njena gluma.

Na crnu i zlatnu ? xx(

Vilo, potpuno sam tvog misljenja!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 30. Maj 2006

Ja mislim da ona nece morati da glumata mnogo .. neka bude "ja u datim okolnostima" i ispunice normu ;) ... naravno siroke i veoma strucne publike ...
I tako ... nek joj je sa srecom prvi put ... na filmu ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

10

Utorak, 30. Maj 2006

A jeste li vi sigurni da niste pomesali filmove jer je Seka trebala da glumi u filmu "Tesna koza"(pevacica za Sojica),a ja koliko sam pratio,znam sigurno da ce Petar Graso igrati u Andjelima III kao buduci muz one debele koja nikako da se uda u prva dva dela.
Neznam,zista nisam nigde cuo da Seka glumi u Andjelima III ali sigurno znam da je trebala da glumi u nastavak filma "Tesna koza",gde bi nastavila niz pevacica koje su igrale u tim filmovima,pocev od Brene(cuvena Sojiceva izjava:"Pisi Lepa Brena za 4 osobe" :)) :)) )...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

11

Utorak, 30. Maj 2006

SEKA MENJA SEVERINU

Folk-pevačica Seka Aleksić glumiće umesto Hrvatice Severine Vučković u filmu "Mi nismo anđeli 3"

Pored hrvatskog pevača Petra Graša, koji će se naći u ulozi mladoženje, istaknutu ulogu u ovom projektu reditelj Petar Pašić namenio je atraktivnoj srpskoj folkerki

Snimanje trećeg dela filmskog serijala "Mi nismo anđeli - Rokenrol uzvraća udarac" počinje u sredu, 24. maja, a umesto ranije najavljene hrvatske pevačice i glumice Severine Vučković, jednu od uloga tumačiće srpska folk zvezda Seka Aleksić.

Ukoliko je neko zainteresovan da malo opshirnije prochita o ulozi ove "folk zvezde" u Andjelima 3, moze to uraditi ovde:
http://naslovi.net/vest.php?url=http%3A%…006-05-23%23383

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 15. Juni 2006

Meni to prvo lichilo na podprd s turbofilkom, posle na
iskorishchavanje lika i pojavnosti zzene na koju se pali
99% Srbije, posle na "teranje" zadrtih komentatora i kritichara a onda mi je na pamet pala najracionalnija ideja:
Neki njen sponzor ima Interesa u Tome a Njoj divno
jer vazda ostaje na filmu, celi zivot, a otvara joj i druga
vrata, neka....
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

13

Petak, 16. Juni 2006

A i Vlade Divac ce glumiti u "Mi nismo andjeli 3", e sad nisam sigurna da li ce glumeti djavola ili andjela.

A film se zove "Rokenrol uzvraca udarac"
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Pesma u filmu hmmmm

Definitivno necu gledati film a pokrenucu inicijativu za osudjivanje tog filma jer glavni refren filma glasi:

SPLAVOVI SU MEKA I MEDINA ...

X( X( X( X( X( X( X( X(
o| o| o| o| o| o| o| o|

Sta vi mislite o tome?

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 23. Oktobar 2006

"kulturni stvaraoci" u Srbiji bas vole da idu iz loseg u gore. to je slucaj i sa "andjelima".....
prvi deo je neponovljiv! ostala dva- sirova komercijala, a sada jos i sa scene granda. fuj! samo ih gledamo i pitamo se:dokle ce?
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

16

Utorak, 24. Oktobar 2006

Sto se filma tice...gomila bljuvotina koju ne bih imala nerava da odgledam do kraja ni kad bi me neko svezao. xx(

A sto se "Mekke i Medine" tice...pa oni nas kad ne bi spomenuli...rak bi ih pogodio. Bagre! X(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

17

Petak, 27. Oktobar 2006

Danas pricaju po mom faxu kako je film super.
Mnogo bolji od drugog dela, ustvari da II veze blage nema :D
A Seka Aleksic ima super ulogu :))
Prenosim vam utiske mojih kolega :D
Ja film, iskreno, ne nameravam da gledam.
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

18

Subota, 28. Oktobar 2006

Ni ja vala! Jos me povuce za jezik te dobih opomenu! :))

Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

19

Subota, 28. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Altuna
Ni ja vala! Jos me povuce za jezik te dobih opomenu! :))

Eh, sta nam napravise ovi 'Andjeli' :D
Altuna, hairli bilo ;)
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

20

Petak, 26. Oktobar 2007

gledao sam film imislim da xx( nema pojma

Social bookmarks