Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 13. Juni 2008

Mobilni operateri,Telenor,Mts,VIP

U Srbiji postoje 3 operatera mobilne telefonije,Telenor,VIP i Mts.

Cije usluge koristite i kako ste zadovoljni cenama,tarifama,ukupnom uslugom?

Koje pakete preporucujete,prepaid,postpaid...?

Pre dan-dva Mts je pokrenuo dobru akciju,posaljete praznu poruku na broj 200 i za 200 din koliko vam skinu sa racuna(sa Pdv-om) dobijate 1200 sms poruka.

Broj preostalih poruka mozete proveravati na *103#

Mislim da je i Vip nesto slicno pokrenuo,i da se dobija 1000 sms poruka...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 13. Juni 2008

Jedna ispravka. Akcija mt:s-a 1200 poruka je odgovor na VIP-ovu akciju 'spremi palčeve'. Mt:s ima veoma veliki potencijal (finanskijski, tehnički, kadrovski...) da odgovori na svaku akciju konkurenata. Veoma sposoban menadžment i prije svega kreativan u osmišljavanju novih akcija kako bi navukli nove korisnike i zadržali postojeće.

Ja koristim usluge mt:s-a i zadovoljan sam za sad. Mada vrlo često me razočaraju zato što ne informišu blagovremeno o promenama. Vrlo su ažurni kada treba da jave neke olakšice i akcije koje traju kratko, ali kad treba da jave da je ta akcija ukinuta, morate da idete na mondozoom da biste se informisali...

Sviđala mi se kul prepaid tarifa kod mt:s-a, ali je više izgleda nema. Na novoj kartici nisam mogao da aktiviram kul tarifu, jer su mi u ponudi bile samo tipi i toki i samo jedan friends and familz broj!!

Kul tarifa u kombinaciji sa F&F brojem je fantastična! Pri razgovorima dužim od 4 mionuta, minut iznosi 1 din!

Joše jedna dobra usluga je 'omiljeni broj'. Za 150 din mesečno za aktivaciju usluge, i 1,75din za uspostavljanje poziva, možete da razgovarate (ako ste dokoni) mesec dana bez prestanka :).

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

3

Petak, 13. Juni 2008

Ja koristim Telenor i potpuno sam nezadovoljan! Uveliko razmisljam da promenim broj, pa sam u skladu s tim malo i razgledao ponude na sajtovima mts-a i vip-a... Cini mi se da je VIP za nijansu jeftiniji od mts-a, sa jednom veoma privlacnim tarifnim paketom (iako je mesec dana razgovora na mts-u neprikosnoven, ali pod jednim uslovom :D) za one koji bi promenili operatera ali im je zao da menjaju broj. Naime, za jedan od postpaid paketa traje akcija do 31.12. gde mozete sami odabrati broj ukoliko vec nije zauzet (pozivni je 060). sa veoma povoljnim mesecnim paketima, gde, npr. za 250 dinara dobijete 60 min razgovora i 60 poruka, prema svim nacionalnim mrezama. A tu su i neki od telefona za 1 din, doduse ne toliko popularni, ali se uz odredjenu doplatu mogu uzeti i ovi noviji...

Evo i linkova:

http://www.vipmobile.co.yu/cm/private/postpaid/tariff.php

http://www.vipmobile.co.yu/cm/private/po…dsets/index.php

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

4

Petak, 13. Juni 2008

Ja koristim karticu mts-a jer je najpovoljnija za podrucje van Sandzaka tj.saljem poruke iz Sarajeva i zadovoljna sam!A ako ima neki drugi operater da je povoljniji,javite ljudi da znam!HVALA!SANELLA____SARAJEVO___SELLAM :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
vozdrica ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 13. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Phikret
Joše jedna dobra usluga je 'omiljeni broj'. Za 150 din mesečno za aktivaciju usluge, i 1,75din za uspostavljanje poziva, možete da razgovarate (ako ste dokoni) mesec dana bez prestanka :).

Ovo je zaista jedna od najboljih usluga uopste.

Naravno,Telekom je u ogromnoj prednosti jer je jos uvek drzavna firma,i zajedno sa Ex Mobtelom(sada Telenorom,gde je takodje drzava bila vecinski vlasnik)dugo drzala monopol i velike cene.

VIP je najmladja kompanija,i imaju poblema malo sa mrezom jer oni nemaju svoju infrastrukturu vec koriste MTS-ovu koju Mts debelo naplacuje.

Mislim da upravo VIP ima mozda i najbolji menadzment jer su gotovo sve najbolje ideje potekle upravo od njih a onda ih preuzele ostale kompanije.(kao sto je ova sa sms-om,takodje sa 50% uvecanje kredita i sl.)

P.S. Phikret-e,ti si verovatno jedan od najvernijih korisnika mts-a posto imas cirka 20-ak njihovih kartica :D :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 15. Juni 2008

Koristila sam Telenor, sada koristim m:ts, i VIP. Uzela sam ovu VIP karticu zbog onog sto je trajalo dva meseca 1din-1 min. prema svim mrezama, i bilo je super, sada je istekla ta mogucnost pa su ubacili ovih 1000 besplatnih poruka i to je bas super :) Ja sam za post paid varijantu mada sam trenutno na pri paid-u :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 15. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
P.S. Phikret-e,ti si verovatno jedan od najvernijih korisnika mts-a posto imas cirka 20-ak njihovih kartica :D :D

Jeste ;), koristim maksimalno pogodnosti koje nudi mt:s. Sada imam besplatnih poruka ihahaaa :). tako da me ova nova akcija ne kači :).

Telenor nudi mogućnost da se sa njihovog sajta skine program koji se integriše u Microsoft Outlook i pomoću koga možete preko računara da šaljete SMS i MMS poruke. Za početak dobijate 20 besplatnih SMS i 3 MMS poruke.

http://www.telenor.co.yu/?section=business&page=5415

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 15. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Phikret

Telenor nudi mogućnost da se sa njihovog sajta skine program koji se integriše u Microsoft Outlook i pomoću koga možete preko računara da šaljete SMS i MMS poruke. Za početak dobijate 20 besplatnih SMS i 3 MMS poruke.

Kako su sirokogrudi.. 8)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 15. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Phikret

Slanjem poruka preko Outlook-a, poruke prema nacionalnoj mrezi su, chini mi se, 2.36 dinara (regularna cena je 2.6 kada se shalje sa telefona), a prema inostranstvu je oko 7.6 dinara, a inache je 12 sa telefona.

Koristim Telenorove usluge od samog pochetka, i sve manje sam zadovoljna vec duze vreme, ali nekakva me navika zadrzava da nastavim da koristim ovaj broj. Chini mi se da je Telenor skuplji od svih ostalih. Vip-ove cene su povoljne, ali znam da su imali problema sa mrezom i uopshte destinacija koje se mogu dobiti (jedno vreme nije moglo da se zove inostranstvo).

Sad su poruke prema inostranstvu 12 dinara kod svih operatera, shto me je strashno iznerviralo (skoro pa su duplirali cenu poruke). Sad je ista cena kad shaljem SMS u Rozaje i kad shaljem u Kanadu.
A chini mi se da sam jedan od najaktivnijih poshiljalaca poruka prema inostranstvu, tako da sam duboko razocharana u nashe operatere... :)

Nego, shta preporuchujete kada je rech o Crnoj Gori - nashu karticu i roaming, ili kupiti njihovu karticu?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 15. Juni 2008

Kupiti njihovu karticu,valjda je to najbolje.

A na koji broj treba da se posalje poruka(kao i sadrzaj poruke)da bi @mts dodelio 1200 besplatnih poruka?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 15. Juni 2008

Praznu poruku na broj 200 i za 200 din koliko vam skinu sa racuna(sa Pdv-om) dobijate 1200 sms poruka.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 16. Juni 2008

Danas posle veoma dugog vremena ubacim telenorovu karticu i prjiatno se iznenadim :). Leglo 50 dinara kredita. Zasto - pojma nemam.

Koristio sam kratko usluge VIP-a, ali nisam preterano bio zadovoljan zbog toga sto je bilo u pocetku problema sa uspostavljanjem veze. Mozda je sada situacija malo bolje.

Nego, nisam znao da se razgovor sa operaterom u telenoru naplacuje 10 dinara. Svašta! U mt:s-u je dž.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 16. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Phikret
Nego, nisam znao da se razgovor sa operaterom u telenoru naplacuje 10 dinara. Svašta! U mt:s-u je dž.

Ovo je bilo ranije, a od pre mesec-dva je i poziv prema Telenor operateru besplatan.

@ Zulfikar: Pre nego sto si i pitao,imao si odgovor u uvodnom prilogu.Obrati malo paznju,ipak post nije bio toluko dugacak da nisi mogao da ga procitas i vidis ono sto te interesuje.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Koristim telenor karticu i potpuuno sam nezadovoljna. Interesuje me da li su kod drugih operatera jeftinije poruke za inostranstvoo ( u telenoru su 12 din.)?

"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

15

bezite ljudi od telenora...to je potpuna propast...bio sam njihov postpaid korisnik cijela tri meseca,i pobegoh glavom bez obzira!!ponadah se da ce kao novi operater i zdrava konkurencija pruziti bolje i jeftinije usluge,ali....ne pitaj za ljuti hal
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od iMan-a
Koristim telenor karticu i potpuuno sam nezadovoljna. Interesuje me da li su kod drugih operatera jeftinije poruke za inostranstvoo ( u telenoru su 12 din.)?

Muko moja, predji na drugoga... ;) Nisu, iMan-a, kod svih operatera su iste cene, skoro 12 dinara (11.8, tachnije), zvala sam sve njih istog dana kad je Telenor promenio cene, ali izgleda da su to istovremeno uradili.

Ipak, izgleda da su, shto se drugih usluga tiche, svi jeftiniji od Telenora.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Social bookmarks