Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

21

Utorak, 18. Juli 2006

ja sam zadovoljan sa ovim mojim 6260...sem takaF:D

ima mp3,video zapis,blue tooth,IC...baterija 3 dana traje...sem taKAf!!!:D

evo i sliku chu da turim!

a` nemo` neko s` foruma da me sretne pa da me kidnapuje zbog telefona:D
Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • nokia_6260_1.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

22

Utorak, 25. Juli 2006

Kuda idesh u grad? :D Onako pitam :D

Vala lep telefon. I koliko koshta ovo zadovoljstvo? Nov, naravno..
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

23

Utorak, 25. Juli 2006

Citirano

Orginalno od EdinA`

Kuda idesh u grad? :D Onako pitam :D

Vala lep telefon. I koliko koshta ovo zadovoljstvo? Nov, naravno..

210 evra.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

24

Utorak, 25. Juli 2006

Samo?! Pa moj je skuplji!! :D
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

25

Utorak, 08. August 2006

Trenutno sam na 3100... (valjda je taj hehe stao mi mozak)...
Nisam ga placao, ne znam koliko kosta...dobio sam ga za dZ ...tako da ne morate da me kiNdapujete posht nije neki :P

Pozz
Dzenis

P.S. Rad sam da usvajam telefone koji nikom ne trebaju..Pozeljni modeli: Nokia 6600, Nokia N series, ma sve nokiJE :P
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

26

Srijeda, 09. August 2006

Ja danas prodajem svoju NOKIU 6600,koji chu drugi da uzmem ,NEM POJMA!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 10. August 2006

:)

Zimi Ti

Necesh pogreshiti da uzmesh bilo shta odavde

http://www.nokia.com/nseries/index.html#home

a znam da mozesh, ako hocesh

;)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

28

Ako ti se svidjaju telefoni tipa Nokie 6600 koju si vec imao, onda ti predlazem Nokiu N70, veruj mi da neces pogresit.
P.S. Ja sam Nonamed :)

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

29

esselamu alejkum

ako ima neko ovdje da je dobro upucen u kvalitete mobilnih telefona, a ujedno i u cijene, volio bih da mi kaze koji mobilni je dobar za kvalitetno slikanje, dobar zvuk, i naravno - niska cijena? i da se ne smrska ako mi padne niz stepenice. ovaj gore mobilni ciju sliku je stavio jare bas lijepo izgleda.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od Ibnul_Qajjim
esselamu alejkum

volio bih da mi kaze koji mobilni je dobar za kvalitetno slikanje, dobar zvuk, i naravno - niska cijena?

He he, to sto ti trazis ne postoji. Za mobilne, kao u i za sve ostalo, uglavnom vazi ona narodna: koliko para toliko i muzike. Ne mozes da kupis telefon kod koga je sve ekstra, a da pride bude za male pare. Najbolje je da kazes koliko si para spreman da odvojis za kupovinu telefona, pa da ti predlozimo koji bi ti u toj ceni najvise odgovarali.

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

31

pa... stotinak eura? ustvari moj mobilni, nokiu i jos 50 eura. naravno, taj mobilni moze biti polovan, tako je dosta jeftiniji...

a ovo mi je trenutno telefon koji planiram zamijeniti, samo sto kod mene na dnu telefona pise Vodafone (ne znam sta je to, valjda neka dodatna marka?) a ovdje na slici ne. ovaj telefon je lak za koriscenje, lak za nosenje, mali, praktican, kad padne nista mu nije, i tako to, ali nema za slikanje, kameru, nema jaku grafiku vec su slike prilicno ... tuhaf, i t d...

evo upravo sam nasao na netu sljedeci tel:

a s obzirom da ja pisem puno poruka, ovo je upravo ono sto bi mi trebalo, ukoliko mu je grafika dovoljno dobra da vidim neciju sliku jasno a ne mutno, kao na pc-u :) imal ovija kod nas?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

32

Petak, 11. August 2006

Ima takvih i kod nas:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/180/Nokia/6800

Za 100 evra mozes da nadjes telefon sa kamerom, ali sa losom. A sto se tice zvuka ako si mislio na mp3, to slobodno zaboravi. Ja neznam da li uopste postoji telefon za te pare koji reprodukuje mp3, a i ako postoji - zvuk je sigurno loseg kvaliteta.
Sa cenama polovnih telefona nisam upoznat tako da ti tu ne mogu pomoci.
To Vodafon sto ti pise na telefonu ne znaci nekakvu dodatnu marku, vec to da je skidan sa mreze. To je uobicajeno za telefona na nasem trzistu.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

33

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od @ef
Ako ti se svidjaju telefoni tipa Nokie 6600 koju si vec imao, onda ti predlazem Nokiu N70, veruj mi da neces pogresit.
P.S. Ja sam Nonamed :)

Kupio sam.Treba mi programa za nju!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

34

Petak, 11. August 2006

Pa sve one programe koje si koristio na Nokiu 6600, mozes da koristis i na N70. Ali pazi kada budes kupovao karticu za N70 da bude MMC RS Mobile !!!

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

Petak, 11. August 2006

hvala na informacijama :)

pa polovan se inshaAllah moze nabavi mnoog jaci tel za mnogo manje pare. samo cu da ga ocistim dezinfekcionim sredstvom (ili prosto zamijenim kuciste) prije prve upotrebe :) Sad posto sam malo bolje pogledao o nokia 3100, uvidjeh da ima korisne dodatke, tako da ne znam da li je bolje da ga zamijenim za onaj ciju sliku gore stavih (ne znam dal on ima kameru)...

ima sljedece bitne dodatke:

Tražite malu kameru koja upada u oči i još snima odlične slike? Nokia zabavni fotoaparat svježi je način za snimanje Vaših omiljenih prigodnih trenutaka - i njihovo prenošenje na Vaš kompatibilni telefon Nokia za slanje MMS-a. Njene jedinstvene okrugle fotografije odlične su za uživanje s prijateljima koji su blizu ili daleko, a tu je i ugrađena bljeskalica za fešte i druge prizore s malo svjetla.

Nokia zabavni fotoaparat sprema Vaše snimke dok niste spremni za njihovo slanje - i kasniji njihov prijenos na kompatibilni telefon Nokia jedostavno i brzo. Stvarajte zabavne krugove - kamerom za zabavu Nokia!

Zabavni fotoaparat :
Samostalna kamera za trenutnu razmjenu zabavnih poruka
Spojite ju izravno na Vaš kompatibilan telefon Nokia
za prijenos slika u Vaš telefon .
Možete spremiti do 50 slika manje kvalitete, 25 više kvalitete ili oko 12
kvalitetnih slika u memoriju kamere za zabavu.
Ugrađena bljeskalica za situacije sa slabim svjetlom
Okrugli i kvadratni formati slike
Zaigrane boje, oblici i materijali
Stvorite zabavne, osobne pozadinske slike i MMS poruke
za Vaš kompatibilni telefon Nokia

zatim

Okvir za slike Nokia pruža Vam naprednu tehnološku alternativu koja i drugim ljudima dopušta da se uključe u akciju. Primajte digitalne slike preko MMS-a i prikažite ih u stilskom okviru. Njegov čisti dizajn dobro se uklapa u kuću i u ured - Vaše slike su ono što će odskakati.

Okvir za slike Nokia SU-7
Jednostavno izlažete Vaše najbolje slike
Vaši prijatelji Vam mogu slati slike preko MMS-a (potrebna SIM kartica)
Atraktivan i diskretni dizajn dopunjuje Vaš stil kod kuće ili u uredu
Sprema i pokazuje do 50 slika
Moguć također izravan prijenos s kompatibilnog telefona preko bežične
infracrvene veze
Izaberite koje slike uključiti u vlastiti slide show
Jednostavan za uporabu

zatim:

Nokia boom naglavna slušalica HDB-4
Ove suvremene naglavne slušalice dolaze s osnovnom handsfree funkcijom i novim konceptom "preko uha" dajući izvrsnu audio kvalitetu.

zatim

Nokia naglavna slušalica HS-5
Lagano i jednostavno handsfree rješenje s daljinskom kontrolom.

zatim

Nokia sklopiva naglavna slušalica HS-10
Kompaktna i funkcionalna, naglavna slušalica sa sklopivim mehanizmom i daljinskim upravljanjem osigurava Vam jednostavan rad.

zatim

Sada je lakše dodati radio Vašem kompatibilnom telefonu Nokia. Lagana i sa stilom, radio naglavna slušalica Nokia omogućava slušanje FM-a jednostavnim dok ste u pokretu.

Ne treba posebnu bateriju, a kanal koji slušate pokazan je na zgodnom zaslonu naglavne slušalice. Kada pozivate ili primate poziv, radio automatski ušuti, a vraća se na utišan kanal kada završite razgovor.

e sad vjerovatno ovi uredjaji mogu da se koriste i sa drugim mobilnim nokia telefonima, ali ne znam da li onaj aparat za slikanje radi neovisno od nokie, tj. dal mogu da koristim samo njega i onaj prikazivac slika, posto su na nokiu 3100 slike slabo vidljive...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

36

Petak, 11. August 2006

Ja licno sam protiv kupovine polovnih telefona, jer nikad nisi siguran sta kupujes. U prvom momentu moze da ti se ucini da si dobro prosao, a vec za mesec dana mozes da vidis da si bacio pare. Jednostavno - to je kupovina macke u dzaku. Jedino ukoliko bi nasao neki bas dobro ocuvan telefon za koji mozes biti koliko-toliko siguran da ce ti raditi za neko prihvatljivo vreme. Ali i u tom slucaju to ne bi bilo nesto drasticno jeftinije u odnosu na cenu novog telefona.
Ova kamera je eksterna, tj. kaci se preko kabla na telefon i morao bi da je stalno fortas sa sobom. Drugo, ti kada bi kupio sve ove dodatke koje si nabrojao, to bi te kostalo jos minimum koliko i nova 3100.
Ovo sto ti pokusavas je slicno nekome ko hoce da kupi Mercedesa u full opremi za 5 000 evra. Resio si da odvojis 100 evra za mobilni i u skladu sa tim i trazi mobilni. Nemoj se zavaravat. Ti mozes da kupis telefon sa kamerom za 100 evra, ali telefonima kojima je za te pare ugradjena kamera je to uradjeno na ustrb neceg drugog. Osim toga nemoj da ocekujes neki kvalitet slika. Ja ti predlazem da se usresredis na trazenje telefona koji nije sa kamerom, ali koji ce biti nesto kvalitetniji.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

37

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od @ef
Pa sve one programe koje si koristio na Nokiu 6600, mozes da koristis i na N70. Ali pazi kada budes kupovao karticu za N70 da bude MMC RS Mobile !!!

Nisu iste kartice.Ova shto je doshla sa aparatom je manja(fizichki) od ove prije,a manja je i sa kapacitetom!!Samo 64 mb.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

38

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan

Citirano

Orginalno od @ef

Nisu iste kartice.Ova shto je doshla sa aparatom je manja(fizichki) od ove prije,a manja je i sa kapacitetom!!Samo 64 mb.

Nije kapacitetom manja od one pre. Jer se uz Nokiu 6600 dobija kartica od 32 MB. A posle si ti verovatno kupio neku veceg kapaciteta.
Pa ne mogu da se koriste one kartice sa stare na ovu novu Nokiu. Rekao sam ti gore kakvu karticu treba da trazis.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

39

Subota, 12. August 2006

E valha ti hvala shto me obavijesti (o)

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

40

Petak, 09. Februar 2007

LAF

Posle dugo vremena ne(i)manja telefona, moj deda uzeo onaj Sony Ericsson K510i preko Telenora (propala investicija), pa mu ga ja prisvojih...(onaj 3100 su mi ukrali). Elem, ovaj K510i sam dao midzu koji mi je umesto njega doneo novi, lepshi i bolji >>> Nokia 6233 <<< :D :D :D
Telefon je....hmm....EXTRA...jedno mu je zamerka shto nije Symbian, al ok..i to moze da se podnese. U pitanju je neki "Nokia Series 40" il tako neshto.
Kamera mu je 2.0 mpx i mogu vam reci da daje bash super sliku na dnevnom svetlu, a i video zapis nije losh (640x480). Mislim, jes da mu sochivo nije Carl Zeiss i one prdusije, al boze moj...Koshtao je (mislim) oko 240 eu bez kartice (Micro SD - 512mb). @ef imam par pitanja za tebe, buduci kolega...
Prvo, kad si kupovao n70, bolje da si kupio N93 :D
Shalim se, nije to pitanje...nego, da ne znash mozda zbog chega mi se telefon resetuje kad upalim onaj muisc player (kad upalim telefon, pa posle upalim ovaj music player on na polovini pesme se uvek resetuje i posle radi ok..)? I ima li nachina da se to napravi (reinstalacija/upgradeovanje systema il tako nesto?

Inace ukratko o telefonu:
Display: TFT 256K boja (Rezolucija:240 x 320 pixela, 30 x 40 mm)
Mreze: UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Tonovi: Polifonski (64 kanala)
-formati: mp3,aac,wma,mp4 i josh nekih milion...
Vibracija naravno
Prenos podataka:
GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD 43.2 kbps
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G da, 384 kbps (iako nema prednju kameru...)
Bluetooth,infrared i pop-port (USB)
Aplikacije:
- Push to talk (Mada kod nas ne radi)
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/M4A stereo player
- 3GPP/MPEG4 video player
- FM stereo radio
- Visual Radio
- T9
- Calendar
- Calculator
- Built-in handsfree
- Voice memo
- Voice command
Baterija je Lithium Polymer od 1100 mAh. U standby moze da traje i do pet dana (meni), a sa drndanjem (kad po ceo dan slusham mp3) po 2 dana..relativno dobra (imao sam tu nesrecu da mi sa telefonom zapadne neka tamo falsh baterija sa kojom ni u standbyu nije mogao da izdrzi ni dan..a kamoli sa slushanjem muzike, pa sam ja to lepo zamenio...).

Sve u svemu, dobar telefon :)

Hwala

P.S. Harunh, cuo sam da se tom telefonu oni senzori ili sta su vec mnogo brzo kvare. Imao sam priliku da malo baratam sa njim, znoje se ruke :P Ne svidja mi se kako reprodukuje zvuk uopste...D 900 je po meni mnogo bolji od njega.
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Social bookmarks