Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

moros

Početnik

(10)

• »moros« je žensko

Datum registracije: 02.12.2005

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 25. Januar 2007

pozz SUDDENDEATH,ne znam kada ces opet doci ovde,ali.... pa da nosim i tako,ali veoma retko,mada,moj idol slash,iako ne verujem da ga znas to preferira,pa eto zbog njeg tako poneked stavim :) :rolleyes: :)
p.s. stajling ti je bas po mom meraku (o) ;) :klanja: :P :)) :O :D 8) :] :(
''ljudi su deo jednog ozbiljnog projekta koji se zove-ZIVOT''

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

42

Hwala hwala :D
Ti zivish u Budwi? Nisam cuo za njega, ali volim te shashave detalje pa bez obzira ciji su izum :D

Crvena marama u zadnjem dzepu je izum americhkih crnaca po ghettoima...bloodsi...:)

Postovachu josh par slichica dok uzmem aparat kod midza :)

Evo slike Bloodsa, mada se ne vidi zadnja strana...ali i tu stavljaju crvenu maramu...vidite njihovu opsednustost crvenom bojom :)
SuddenDeath je dodao/la ovu sliku:
  • Kappa_Bloods.jpg
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

43

Suddendeath ovaj kacket ti covece 2 broja visi ;)
A sigurna sam da kad ides u ovim prevelikim pantalonama strahujes da ti ne padnu pa da ti otkriju gace pa drzis ove tregere svake sekunde :))
evo i na slici se primecuje da si bas krenuo rukama za tregere ;)
Eeeee previse si se ti uziveo u te stvari koje ti bas ne stoje dobro.
Vise mi delujes kao da si posao na neku Maskaradu zar ne? :rolleyes: ;)

moros

Početnik

(10)

• »moros« je žensko

Datum registracije: 02.12.2005

• Poruku poslati

44

Ne,ma ne zivim u Budvi,ja sam iz N.P. 8) ......crvena je moja omiljena boja,a i taj moj Slash i jeste crnac,tacnije nesto izmedju...mama mu je crnkinja a cale belac...no da ne davim o| o| o| ......p.s. samo se ti javi....p.p.s.zar ne mislite da su manekenke kosturi sasvim aut?(
''ljudi su deo jednog ozbiljnog projekta koji se zove-ZIVOT''

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

45

Ponedjeljak, 05. Februar 2007

Shto li me ne chudi da si ti morala da prokomentarishesh sliku (negativan komentar naravno), a Ajla?...Pazi, ne zanimash me, a ni tvoje mishljenje nit imam zelje i volje da se i dalje raspravljam s tobom. Necu da zaradim josh jednu opomenu od Administratora zbog primitivaca ko shto si ti...no nebitno...meni je udobno i svidja mi se...sad me zabole lakat sho se tebi ne svidja..iskreno..mnogima se ne svidja, mnogima se svidja....stvar ukusa...
Stavljam tachku na ovu raspravu ovde i sad.
Ako mislish da si 'pobedila' u raspravi nek ti bude..ali mislim da sam (made a point) [ne znam kako to da kazem na srpskom].

M. pa i ja zivim u NP :)
Mozes me videti na kosharkashkom kad god je sunchano :P hehex
Ne davish ti nas zmt... :D Crnci imaju ubedljivo najjache stilove oblachenja po meni! Shta mislish o tome?

Pozz

There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Social bookmarks