Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško
  • »boljanici« je autor ove teme

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

1

Srijeda, 17. Decembar 2008

Molim pomoc

Postovani forumasi,
Radim istrazivanje iz psihologije marketinga pa za tu svrhu mi je potreban uzorak, i to studenti do 25 god.
Ukoliko od vas neko radi na Internacionalnom Univerzitetu ili zna nekog profesora ili asistenta, zamolio bih da mi date kontakt da bih sproveo ispitivanje na studetima koji tamo studiraju.

Unapred hvala!

Pozdrav
novipazar.wordpres.com

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 20. Februar 2009

Da li bi neko bio ljubazan da mi pruzi informacije o broju srednjih i osnovnih skola po gradovima Sandzaka. Ako ne znate sve a ono makar za one gradove za koje znate. Pozeljne su takodje informacije o broju djecijih vrtica.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško
  • »boljanici« je autor ove teme

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

3

Petak, 20. Februar 2009

Evo nekih Srednjih skola i predskolskih ustanova koje sam uspeo naci na katastrofalno neazuriranim spiskovima Ministarstva prosvete i sporta Srbije.
Osnovne skole nisu ni upisali, i ko zna da li uopste znaju koliko ih ima.
Sto se tice vrtica, takodje je ovaj broj nepouzdan jer u Sandzaku ima bezbroj tih ilegalnih i poluilegalnih decijih vrtica koji nemaju nikakav program vaspitanja dece, vec onako stihijski deci odredjuju sta ko zeli.
Dobro pitanje, i dobra inicijativa za ove spiskove.Nadam se da ces uraditi nesto zaista korisno sa ovim.

boljanici je dodao ovaj fajl:
  • skole.doc (29,18 kB - 392 puta prikazano - zadnji put: 14. Januar 2017, 14:49)
novipazar.wordpres.com

Social bookmarks