Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 05. April 2003

Moram da se falimmmmmmmmmmmm

Babbha posto tebe nema davno on line pa da te pitam nesto hj eve ti na forum pa i drugi nek vide pocheo sam da radim besu novu kolekciju prolece 2003 pa me zanima kako je ispalo

evo ti linkovi za musku kolekciju

http://www.eb-studio.co.yu/muska/indexmuski.swf

a evo dole za zensku

http://www.eb-studio.co.yu/zenska/indexzenski.swf

pa mi reci kako je ispalo i imal sta osim kvaliteta slika da se ispravi

....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

2

Subota, 05. April 2003

tako brate, pohvali se da znamo da si Pazarac

Selam Dado,
ja nisam Babbha, ali ipak pogledah ovaj tvoj site i uzeh sebi za slobodu da ga prokomentarisem :)

Stranice su super, sve je jako lepo uradjeno,zanimljiva pozadina, sve je nas svom mestu, a tek mizikaaa.... Tebi izgleda "flash" ide od ruke :D

Moram priznati da mi se malo vise dopada stranica na kojoj si predstavio zensku obucu ( zbog zelene boje ha ha ha .... 8) ) Imam utisak da ce i muskarci poceti da kupuju zenske cipele gledajuci tvoju prezentaciju ;)

Klasse uradjeno!!!

Veliki pozdrav za tebe "guroo"

P.S.Nadam se da ce biti jos ovakvih site-s u tvojoj produkciji
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

3

Subota, 05. April 2003

ooooooooooo Pinketa fala fala bice InshAllah ovakija sajtova samo ako bude para bice svega ti znash Still a Gooroo say hi to you Hvala na komplimentu :P

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 06. April 2003

Sve Je OK!

Oba su sasvim OK, mada mi se Femme verzija fishe dopada zarad sklada boje...

Nemam zamerki. FairPlay :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 06. April 2003

oh oooooooooo ko mi dosho ko mi kucu na puni :P

znash sta Mnogo te hajem bate al sacheka da se zavrshi pri kraju sam josh preloadere da ubacim i da sredim neka dugmat za home i tako to a eve od prilike dokle sam stigo

http://www.eb-studio.co.yu/2003/

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 06. April 2003

Dadulje ti ovo stvarno naucio ovaj Fljesh :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 06. April 2003

hene ti znash pssssssssssssssssssss

zih mi ti da gucci vidi odmah bi me uzeo da mu radim sajt :PPP

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 07. April 2003

Pzdrav

Bogomi DADO ti ova fljesh ili kako se vec zove galjba da si ga dobro svario.

Ovo plaho bese lijepo.

BI MI MERAK TE SAM I KOLEGAMA OKO MENE POKAZIVO REKOH POGLJEDAJTE STA MOJI ZEMLJACI RADE. :)) :)) :))
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

9

Muski.swf deo je fino uradjen, mada nakon 2-3 Minuta na sajtu, zaboli glava od permanetnog pokreta onih opanaka:) pokreti su previse brzi i jednostavni tako da pored glavobolje o| se stvori i dosada. Ostali deo ovog Sajta je super.

zenski.swf opet jedan primer na kojem se koristi flash dje ne treba, cijo deo ovog Sajta je mogo i bez flasha da se uradi, i takodje pokreti na dnu strane su ko i u prvom delu dosadni i previse brzi "hekticni."

Primer kako se moze lepse uradit i da izgleda harmonicno moze se videt na deo muski.swf na mouseover kod EBStudio logoa

Al doduse ukusi su razliciti.... :D

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

10

he he

ja ga bacih na glavni index pa cu stavit za onu staru kolekciju dole nedje link eto ako ikog zanima da vidi a ovo sad ide na glavnu :)
pa sta bude neka bude (reche dino merlin )
http://www.eb-studio.co.yu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

11

Srijeda, 28. Maj 2003

dado, prvo da te pohvalim za tvoj tehnicko dostignuce, pokazujes da mozes nesto da uradis, i da more nesto bit od tebe.
a sad da ti dam par bratskih saveta.
prvo, ok tvoje tehnicko znanje, i lijepo je sve to sto ti znas da bi impresionirao tvog klijenta, al moras znat postavit pitanje za koga je ovaj site, jeli za besa i njegovu zenu, pa prije nego sto legnu da se podive onome sto su platili a dado im napravion il je za neki siri biznis, na primer da ga klijenti vide i pronadju pa ako bog da insala i kontaktiraju, te covek zaradi jos vise para.
e, iz cisto markentiskih razloga, za te klijente ovaj tvoj site je malo tezek, jeste da je sve to lijepo, al njih bas ne zanima sta dado zna u flash napravit, vec da vide proizvode i nesto o firmi, a u svemo tome oni nemaju bas puno vremena, pa sve ovo dugo ucitavanje malo opterecuje. drugo ova muzika fina na prvi pogled, al opet monotona, vec posle prve cipele pogledane, ne daje ti zelju da pogledas i onu drugo, no sto pre da izadjes.
tako dado, razmisli malo o svemu tome, a i znaj da je net posto jedan veliki biznis, i najbitnija je ona markentiska strana svega toga, a tehnika dolazi tu samo ko potpora, i jos nesto, znam da to sto ti radis na nivou pazara i jeste nesto, al opet zbog tebe pogledaj uvek sta se radi u svijetu na tu temu, pa se onda sam poredi.
ovo sto ti reko moze ti koristit za tvoje klijente, kad mu objasnis da njegovog potencijalnog kupca ili poslovnog partnera zanima pre svega funkcijalnost i jednostavnost dobijene informacije, tako da ce i tebio bit lakse da radis, a ne da provodis dane po flashu daveci site nepotrebnim stvarima koje samo zamaraju.
tako brate pa sad sa srecom
malo za promenu

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

12

Srijeda, 28. Maj 2003

Poshtovanje Beksha svide mi se tvoj Komentar najvishe ali slushaj ovo Chovo je tako trazio :) prima porudzbine preko maila a ima stalne musterije ako ces da kupish na malo moras da ga poznajesh da bi uzeo u pazar ??? a ako ga ne znash najblize ti je u kraljevo da svrnesh jer u pazar nema njegova radnje (ogradio se chovo od konkurencije maximalno svaka mu chast)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 05. Juni 2003

Pazarac je u pravu, zaboli glava od od onog vrcanja cipela gore-dolje.

Interesuje me da li je ona pogresna sjenka od cipela (preko kojih se ulazi na musku i zensku kolekciju) namjerno pogresna ili je to neki fazon.

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 05. Juni 2003

meni se uopste ne chini da je greska u Senci ??? ono deluje ko dobar fazon tako ???

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

15

Subota, 07. Juni 2003

sellam alejkum

Daduljence svaka cast brate dokoni ljudi nalaze mahane to him je i poso ponekim :klanja:
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 12. Juni 2003

he he he pa sad svako nesto radi :) Al to se ne vidi ??

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 23. Juni 2003

Dado, vjerujem da moj komentar nisi dozivio kao omalovazavanje onoga sto si (zaista dobro) uradio kao i sto vjerujem da vise hajira imas od moje kritike nego od ovolikih tapsanja po ramenu.

Sjenka je pogresna 100%. I sam se zanimam za design te znam sta pricam. No, ako tebi ne smeta ne smeta ni meni. Zaboravi sta sam rekao.

Citirano

Daduljence svaka cast brate dokoni ljudi nalaze mahane to him je i poso ponekim

Jest, dokoni ljudi traze mahane a prijatelji ukazuju na greske.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

18

U strogo fizičkom smislu, one dve senke su pogrešne. Mogu da se protumače jedino kao siluete odraza na vodi ili nekoj horizontalnoj površini.

Opet, sa strane dizajna, čini mi se da 'piju vodu' al' bih ja tu ipak opalio jedan 'mirror' po horizontalnoj osi. Probaj Dado, možda izgleda bolje...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

19

http://www.eb-studio.co.yu/2003/izbor.htm samo mi recite jel ovaj fajl u pitanju ????

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

20

Taj.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks