Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 11. April 2010

Moto Gp

Specijalno za Pazarca ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 11. April 2010

Poštovanje za temu! Samo, da ti se Pazarac ne naljuti? :)
Glasao sam za Stonera. Neverovatan lik! Daleko brži od svog klupskog kolege, bivšeg svetskog šampiona, Haydena. Ne znam kako će mu se Ducati ponašati ove godine. Možda da porade na gripu na sporim delovima staze.
Ima li potrebe da spominjem Doktora? :D A dosadan je više sa ovim silnim titulama :P
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 11. April 2010

Odlicna (u)trka :D
Steta sto je Stoner ispao,bio je brz kao metak.
Honda je bukvalno letela na pravcu,kao da su imali turbo button...ali u krivinama Rosi na Jamahi je stizao i vrshio pritisak.
Dukati isto odlican...

Prva pobeda za Doktora ove sezone na zaista fantasticnoj stazi u Qataru koja u nocnim uslovima izgleda jos bolje... (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 11. April 2010

:)

Inicijator Teme je annoniman, nisam ja!Sve " hvale " pripadaju njemu ;)

@matrix

Mislio sam se za Horhe Lorenca ili Nikija Hajdena, ali sam se ipak odlucio za Lorenca.

Grand prix of Qatar

Winer......V.Rossi

second...Lorenco

third......never mind :)) :)) :))

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 12. April 2010

Hvala anonimni, ja htedo sinoc da pokrenem temu al sam bio suvise uzbudjen posle trke :D

Trke svih klasa su bile super, ova nova serija Moto2 mi se bas svidela, 41 ucesnika u jedoj seriji i svi sa istim motorom, u prvih 10 krugova je bilo 15 prvih vozaca u jednoj grupi, bit ce zanimljivo kad budu vozili na uze staze ko sto su Sachsenring ...

Svidja mi se sto se Hejden konacno bolje snalazi na Dukatiju, Dukati u ovu sezonu sa sasvim novim motorom sa kojim se Nicki ocigledno bolje snalazi no prosle godine, Stoner ko i uvek mnogo brz i agresivan, glasao sam za njega jer mislim ako ove godine ostane zdrav da ce osvojit titulu.

Posto licno vozim Hondu Repsol nadao sam se da ce barem u top 3 doc il Dovicioso il Pedrosa, al nista, osim jakog motora nista, dal je do setapa il vozaca ? hodi mu ga znadi ?(

Rosi ko rosi, igro se covek sa svojim protivnicima, po voznji mislim da jedino stoner i lorenco mogu protiv njega nesto da postignu, mada obojica imaju naviku da preteraju i na kraju zaglave negde van staze.

Bit ce zanimljivo, sledeca trka 25.04.10 u Japan.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 12. April 2010

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Posto licno vozim Hondu Repsol

:)

Kakav je osecaj voziti motor ?

Licno, volim ih gledati i slusati njihov zvuk, ali da ih vozim............ne hvala! :)

Auta su mi pasija :D

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 13. April 2010

Vrlo je tesko opisat kakav je to osecaj, ja sam jos ko malo dijete voleo i vozio motore, iz skole na tomos i po citav dan po carsiji i ka pazaristu, sad vozim oko 15 - 20 000km godisnje, skoro svaki vikend sam negde na drugom mestu u nemackoj, u ove zadnje 2 godine od kako redovno vozim motor sam vise lepih mesta video no citavih 18 godina od kako zivim ovde, upoznas narod iz citavog sveta, razlicitih poslova i generacija ...

Prosle godine sam i prvi put bio na trkackoj stazi, ovu sliku sto vidis na Avatar to je od prosle godine kad sam bio na Hokenhajmu, mozes da zamislis kakav je to osecaj kad picis u krivinu (parabolika) sa 270 - 280 km/h 8o

Nazalost, kolko je ovaj hobi lep tolko je i opasan, prosle godine sam nekolko udesa doziveo, jedan decko od 23 godine direktno ispred nas izleteo iz krivine i nazalost poginuo na licu mesta, pokusali smo da mu damo prvu pomoc al nismo mogli da ga povratimo, i iz nase grupe je imalo nekolko udesa koji su srecom bili bez vecih povreda.

Uh jedva cekam Subotu, vec smo zakazali izlet 8)

Back on topic.

Ja se juce zeznuh al ne stigoh na vreme da dopunim moj post, Dovizioso je ipak dobio 3 mesto :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Subota, 05. Juni 2010

Kakva steta,sezona je maltene upropastena,iako je trebala biti fantasticna zbog okrsaja,pre svega,klupskih drugova Rossija i Lorenca,ali Rossi je danas na slobodnom treningu slomio nogu(kost potkolenie cini mi se) o bice van staze 2-3 meseca ili oko 6 trka.

Imajuci u vidu u kakvoj je formi Horhe Lorenco,ako se i njemu nesto slicno ne desi,otvoren mu je put za osvajanje titule.

Steta sto se ovo Rossiju desilo u Italiji,na domacem terenu i na njegovoj stazi...generalno steta jer u prosloj trci je bila fantasticna borba izmedju njega i Lorenca...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 07. Juni 2010

Jeste šteta, ali Moto GP je uvek bio jako zanimljiv. Tu se ni jedna titula ne dobija u boksu, taktiziranjem i sl., i sve do zadnje krivine je napeto.
Tako da, sa Rosijem i bez njega, Moto GP je jedini motorsport koji me skoro svaki put diže na noge dok gledam trke.

Nemojte me mrziti ako kažem da baš i ne hajem Rosija. Nakon one majice na kojoj je pisalo Materazzi...
我还记得

Social bookmarks