Niste prijavljeni

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

21

Subota, 26. Oktobar 2002

ne razumijem?

Citirano

Orginalno od Holcicka82
...uh pa nisam ja kao crnogorice... xx(

?(

[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 10. Novembar 2002

NE ZNAM SAD JA ZA COMPRESOVANJE KORISTIM AUDIO CATALYST NIJE LOS MENI OBAVLJA POSAO :)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

23

Ponedjeljak, 11. Novembar 2002

Audio Catalyst, davno to veše i veruj mi, gorko se kajem zbog svakog minuta koji sam potrošio na njega. Preporučujem bilo šta što koristi LAME enkodiranje, npr. Audio Grabber za koji ti treba i crack, pa ipak preporučujem CDex koji je potpuno besplatan i potpuno funkcionalan:
http://belnet.dl.sourceforge.net/sourcef…dex_140_enu.exe

O LAME više na http://www.mp3dev.org/mp3/

Isprobati OBAVEZNO!!! CDex staje na jedu disketu!

Prijatno...

P. S. Zamolio bih ekipu da izbegava da upražnjava Chat tamo gde mu mesto nije. Hvala.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

24

Utorak, 12. Novembar 2002

sve u jednom

Meni je super realone player. To je nova verzija real playera.. ranije je bio G2, ne? Dobar je cak i u besplatnoj verziji koja se moze downloadovati, a sa onom koja se placa (a ima i 14 days trial offer) ne znam da li je ista vise potrebno da se ima. Mozda profesionalcima, ili ti onim prohtevnijima, ne, ali definitivno meni obavlja posao.

Odlican je za streaming, broadcasting, pa cak i multicasting.

Univerzalni je player za sve medija tipove (Windows Media (TM), Quicktime(®), MPEG-4) . Moze se gledati i DVD (naravno i vcd).

Ima incorporated svoj media web browser. Fenomenalan je znaci za online rad. Ne odvaja se od playera za vreme pretrage (kao neki playeri koji prebacuju pretrage na novi explorer window).

Solidan automatski artist i album info (koji vrsi i autoamatsku pretragu po webu za related sadrzaje).
Obavlja selekciju pretrage (ukoliko je zatrazena) po bandwidth mnogo bolje od ostalih. Moze da se trazi posebno pretraga za isdn, dsl, cable pa cak i T1 i naj T3 line konekciju. Znam da na cable konekciji (od 100.00 Mbps) - sve ide ko ludo.

Sadrzaj realone guid-a je zadovoljavajuci. Ima extra kvalitetne spremne spotove za gledanje ( bez potrebnog downloadovanja). Sa verzijom koja ide uz pretplatu dobija se ne samo mogucnost slusanja radio stanica, i podesavanja muzickih kanala, vec i pracenje tv kanala ( i pretraga istih po sadrzaju).

Biblioteka i opcije za sortiranje sadrzaja su zadovoljavajuce. Mozda malo sve zauzima vise mesta nego sto treba, al dobro je.

Meni je najbolje to sto jos ima i svoj program za enkodiranje (u vise formata grebuje pesme), pa cak i za rezanje cd-a. Moze se snimiti i film, i bilo koji ,kako audio tako i video, sadrzaj pomocu njega i sa cd-a u biblioteku/disc, i sa kompijutera na cd (ako se ima rezac) bez koriscenja bilo kakvih drugih softwera. Moze da mu se upgraduje cak i profesinoalni equilizer (za one prefinjenije).

Jednostavno meni je dobar. Ima ga na http://www.real.com .

Meni se kao neprofesinalcu (jos uvek) svidja. Sta vi strucniji mislite o njemu. Makar sam se potrudio da ga opisem.. jesam li?.. :D Zanima me stvarno sta mislite.
mogu ja da se potpisem i bolje...

25

Četvrtak, 14. Novembar 2002

e ovo je vec stvarno neshto..

Ne mogu da verujem! Mtv music awards uzivo na MTv situ! Webcasting neverovatnog kvaliteta. Ja ovo ne mogu da verujem. Data mogucnost za sopstveni izabir kamere, a jedna od je 360 degree spincam kojom sam mozes da rukovodis i okreces je, kao sto naziv kaze, celih 360 stepeni. RealOne Player je majka za ovo. Show pocinje za tri min. Pozdrav za sve.

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 25. Decembar 2003

potreban mi je hitno MP3 cd Od:

Cheb Mami-a. Vi izvan novog pazara nemojte da se javljate slucajno. Veoma je bitno da osoba koja ima taj cd zivi u NP u. Itno je!!!!

ps: pare nisu problem :)
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

27

Petak, 26. Decembar 2003

@ vaha : Ja imam MP3 od Cheb Mami-a.... :O ups! Tek sad ponovo skontah i rest tvoje recenice da mi van NP ne treba da se javljamo. Al eto za svaki slucaj, ukoliko se ne javi niko iz NP moj CD stoji na usluzi. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

28

Subota, 27. Decembar 2003

vala Vaha i ja imam Cheba na Mp3 al ka zinjat ni ja nisam iz pazara
malo za promenu

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško
  • »Tulumba4All« je autor ove teme

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

29

Utorak, 01. Juni 2004

Ex-Yu muzika

moj mali doprinos ...
Ako vas zanima bilo koji fajl s liste, trazite preko PM.
Tulumba4All je dodao ovaj fajl:
  • exyu.txt (77,03 kB - 2.123 puta prikazano - zadnji put: 14. Maj 2017, 20:51)
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

30

Četvrtak, 23. Decembar 2004

Jukobox 8.2 je kvalitetan (imam serial no za sedmicu, osmicu radio update i idalje je kompletno funkcionalan). Kvalitetno grebovanje ali prilicno sporo.. nije bas sporo, ali ima i brzih grabera..
Dobar je kao komplet jer ima sve: i burner, i naravno sve ostalo da ne nabrajam.. al mi se ne svidja playlistu kako organizuje jedino..

FreeCDripper 2... nije los.. dovoljno brz.. a i funkcionalan prilicno i lak za manipulisanje. Konvertuje u nekoliko formata ali nas naravno zanima samo mp3 te se valja reci da je opseg po kilobitnom kvalitetu dobar..

AudioGraber je fenomenalan za grebovanje. Extra brz i extra kvalitetan. Mp3 file po zelji korisnika (Kb stream).. Naravno full verzija (ili crackovana :D)..

Social bookmarks