Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 22. Novembar 2005

Moze li neko objasniti,kako se moze uzeti/skinuti slika sa prezentacije koja je, orginalno, u power pont a na interenetu je u pdf formatu ?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 23. Novembar 2005

Ja obicno napravim print screen pa prebacim u neki program za obradu slika.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »DeVIL HaCkeR« je muško

Datum registracije: 31.12.2005

• Poruku poslati

3

Subota, 31. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Moze li neko objasniti,kako se moze uzeti/skinuti slika sa prezentacije koja je, orginalno, u power pont a na interenetu je u pdf formatu ?

Evo ovako...predpostavljam da ti treba neka slika ili tekst iz fajla koji je u pdf formatu? Postoji program PDF2Word koji mogu ja da ti pošaljem (veličina je oko 0.6MB). Pomoću njega svaki pdf fajl možeš da prebaciš u Word i da ga tu menjaš ili da iskopiraš/uzmeš sliku ili tekst.

Ako nisi ovo tražio onda te molim da mi daš detaljnije uputstvo šta hoćeš ili mi reci adresu fajla pa ću ja to da ti odradim.

Pozdrav
DeVIL HaCkeR
-------------------------
mail: nemanja.webmaster@gmail.com
site: devilforum.greatboard.com
-------------------------

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

4

Subota, 11. Oktobar 2008

Imam problemchic.

Radim PP prezentaciju, pa sam pola od onoga shto sam znala pozaboravljala. ?(

Kako u okviru istog slajda napraviti da se red po red pojavljuje klikom na strelicu na tastaturi? Znachi, da se ne pojavi ceo tekst, a ni da se koriste ona podeshavanja da se automatski ubacuje jedan po jedan red, vec kad ja hocu. :)

Heljp.

Hvala unapred.

* DODATAK: Mislim da nadjoh reshenje pomocu Slide Show - Custom Animation.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Social bookmarks