Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 18. Maj 2008

Hukic je veceras odboksovao odlicno,pametno,strpljivo,i sto je najvaznije,nije srljao cak i kad se to moglo ocekivati.

Veceras je pokazao mnogo vise od arsenala,mnogo raznovrsniji udaraca,pre svega strasnih udaraca u telo koje su terale protivnika da susta ruke,nakon cega su usledili udarci u glavu.

Odlican mec,pobeda i povratak titule... (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 18. Maj 2008

Pored Muamera sinoc je u istoj sali boksovao i Enad Licina protiv amerikanca DeLeon Tinsley-a.

Enad je mec zavsio u svoju korist nokautom u trecoj rundi.

Snimci sinocnih meceva se mogu odgledati danas u nedelju u 09:00 casova putem sledeceg linka:

Live Stream - Box

ili u isto vreme na MDR kanalu nemacke televizije.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 18. Maj 2008

Bas mi milo sto je Hukic pobedio, i nadam se da ce uskoro dobit sansu da se revansira za prosli poraz i dobje do titule koju je propustio u borbu protiv Cunniinghama, jos milije mi je sto se Enad vratio i ring i sto je konacno naso profesionalan tim koji ce ga nadam se jednog dana dovest do svetske titule.

Mozda jednog dana dodje do borbe - Muamer vs Enad :)

(o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 18. Maj 2008

Niste trebali rec da je Enad pobedio,posto na Tv Avali najavise za veceras da je mec,a ne spomenuse da je to snimak :D
Evo,mec(u snimku)pocinje za 5 min na Tv Avali.

U svakom slucaju,sjajni rezultati i Enada i Muamera (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

25

Nedjelja, 21. Septembar 2008

Veceras u Bilefeldu Muamer je tehnickim nokautom osvojio titulu evropskog prvaka u cruiser kategoriji.
Mec je uzivo prenosen na nemackoj drzavnoj televiziji. Pred kraj 12-te runde trener protivnika je je masuci peskirom trazio od sudije da da prekine borbu, jer je Jean Marc Monrose, dovecerasnji nosilac titule, primio toliko udaraca da prakticno nije mogao da se odrzi na nogama.

Inace u publici je bilo primetno prisustvo ogromnog broja sandzaklija kao i zastava Sandzaka koje je kamerman prvog kanala nemacke drzavne televizije, vise puta prikazivao u krupnom planu.
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • k9_r12_03_Monrose_Huck_180.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

26

Citirano

Orginalno od Administrator
Inace u publici je bilo primetno prisustvo ogromnog broja sandzaklija kao i zastava Sandzaka koje je kamerman prvog kanala nemacke drzavne televizije, vise puta prikazivao u krupnom planu.

ed je dodao/la ovu sliku:
  • muamer_hukic_sinoc.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

27

Snimak svih 12 rundi mozete pogledati ovde:

http://www.mdr.de/boxen-im-ersten/5783238.html

Ko nema strpljenja da gleda sve runde, nek odgleda poslednju 12-tu.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

28

Svaka cast (o) Nadam se da ce sledeci put neko najaviti ovakve meceva, da ih ne bi propustali oni koji ne znaju da ce se odigrati.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

• Poruku poslati

29

Ovom pobjedom je Muamer Hukic skocio na trece mjesto svjetske ranglise. Enad Licina koj je takodje trebao boksovati sinoc ali mu je mec odlozen je trenutno na 14-om mjestu.

Ranglista

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

30

Protiv kog je Enad trebao da boksuje? I zna li se za kada je odlozen mec?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 29. Septembar 2008

Gledao sam sinoc na Avali mec Hukica,poslednjih 5 rundi.
Mec je bio odlican,Francuz dobar protivnik,toliko cvrst da je izdrzao pravu paljbu udaraca od strane Hukica u poslednjoj rundi i ipak nije pao vec je sudija prekinuo mec.
Hukic je prilicno napredovao od meca sa Amerikancem od kjeg je izgubio ali svakako jos uvek ima prostora za jos napredovanja,pre svega mislim da malo srlja i da se nekako previse otvara kad krene u udarac,malo brzi i iskusniji borci ce to vesto iskoristiti.

U svakom slucaju sve cestitke za pobedu i osvojenu titulu!

Neho me iznervira onaj "strucni konsultant" na Avali koji je za Enada Licinu(za kojeg zna sta je doruckovao pre nedelju dana,ko mu je bi trener,gde je trcao kad je sticao kondiciju) rekao da je srbin,pa se posle malo ispravi te rece da je crnogorac! o| o|

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

• Poruku poslati

32

Subota, 25. Oktobar 2008

Veceras Muamer Hukic brani titulu evropskog prvaka u mecu protiv Fabia Tuiacha. TV prenos na prvom njemackom kanalu (ARD) od 22:20 h.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

33

Nedjelja, 26. Oktobar 2008

Na TV Avali je sutra na programu boks u nekoliko termina, pa je moguce da u nekom od njih puste i snimak meca koji je ed najavio.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

34

Evo i snimka ovog kratkog mecha:

http://www.mdr.de/boxen-im-ersten/5866957.html

Sve pohvale za Muamera.

35

Muamer je bio odlican! Ja samo mogu kritikovat sudiju.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 25. Januar 2009

Muamer Hukic vs. Geoffrey Battelo
Erbakan je dodao/la ovu sliku:
  • Muamer Hukic.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

37

(o) (o) (o)
Muamer bije brate k`o cekicem.

Belgijanac jos trazi zube po ringu :D
Jaeger je dodao/la ovu sliku:
  • IMG_44241.JPG
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

38

Sve cestitke Hukicu. Ovde mozete pogledati snimak poslednje runde. Ja nisam hteo da ulazim na ove teme dok nisam odgledao snimak sa YouTuba (onaj koji sam postavio) :D Tako da dok nisam odgledao poslednju rundu, nisam znao kako se mec zavrsio. Mada, cim sam video da je snimak postavljen odmah posle meca nesto sam predosetio da je Muamere pobedio :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

• Poruku poslati

39

Jedna zanimljivost koju mi je Muamer ispricao a koja je malo poznata siroj javnosti. Prije tri meca, dok se spremao da izadje na ring u kabinu su usli predstavnici prvog kanala njemacke televizije (ARD) koji su prenosili mec. Trazili su od njega da sa svog sorca ukloni sandzacki grb kojeg je Muamer sebi prisio i kojeg od tada stalno nosi. On je to glatko odbio. Poslije uzaludnog ubjedjivanja u kabinu je usao izaslanik Muamerovog menadzera Wilfrieda Sauerlanda i to isto trazio. Kada je Muamer i njega odbio on mu je rekao da takav ne moze izaci na ring. On je hladnokrvno odgovorio: "Slobodno otkazite mec." Naravno, mec je odrzan a grb sacuvan.

Njegov otac Rasim je stalno sa njim na mecevima. Upitah ga sta je sa majkom, da li gleda meceve. Kaze (uz smijeh) da jos nikada nije bila u publici. Sjedi kod kuce, ukljuci TV i onda pobjegne u drugu sobu odakle samo povremeno proviri da vidi sta se desava.

To su zaista veliki junaci. I Muamer i Enad. Te veceri u Kasselu Muamer je imao vremena za svakog ko je htio sa njim da razgovara. I svakome se obracao kao da ga poznaje vec godinama. Izuzetan momak. A o Enadu, mislim da ga vecina dobro ponaje, ne treba trositi rijeci. Posebno mi je drago da je on uspio jer se relativno kasno ukljucio u profi-box.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

40

Citirano

Orginalno od ed
Jedna zanimljivost koju mi je Muamer ispricao a koja je malo poznata siroj javnosti. Prije tri meca, dok se spremao da izadje na ring u kabinu su usli predstavnici prvog kanala njemacke televizije (ARD) koji su prenosili mec. Trazili su od njega da sa svog sorca ukloni sandzacki grb kojeg je Muamer sebi prisio i kojeg od tada stalno nosi. On je to glatko odbio. Poslije uzaludnog ubjedjivanja u kabinu je usao izaslanik Muamerovog menadzera Wilfrieda Sauerlanda i to isto trazio. Kada je Muamer i njega odbio on mu je rekao da takav ne moze izaci na ring. On je hladnokrvno odgovorio: "Slobodno otkazite mec." Naravno, mec je odrzan a grb sacuvan.

(o) (o) (o)

Tipicna svabcka politika, nije im dosta sto je uzeo drugo "umetnicko" ime i sto je primio drzavljanstvo, oni kad bi mogli i veru bi mu promenili X(

Kod Enada me je odusevilo kako je dobro naucio da prica nemacki jezik. secam se prije nekoliko godina dok je bio u Frankfurtu ... sa mukom se sporazumevo, vise sa nogama i rukama ... :]

Stvarno su obojica super tipovi.

Ako bg da onda cu pokusat da njihov sledeci mec odgledam uzivo.

Korišteni tagovi

boks, box, cruiser, Marco Huck, Muamer Hukic, sampion, WBO

Social bookmarks