Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Datum registracije: 19.09.2005

• Poruku poslati

121

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Evo i ovde moram da te ucim:
Cenjeni Muftija Sandzacki Muamer ef. Zukorlic je pozivao visse puta cak i sad kad je bilo potpisivanje ove deklaracije ali niko se nije odazvao zar ti to covece ne govori nista!?
Ako ti to nije dovoljno ja onda neznam ssta ti je dovoljno
"znaci pored svega sto se desilo muftija ga je uvazzio i pozvao na dogovor" no ni to gospodin nije shvatio za ozbiljno ili nije hteo ili ssta vec!
Drugo:
samo odbacivanje tuzzbe od strane suda dovoljno govori ko kome treba da se izvini i Zasto!
Trece:
Imao sam priliku da udjem u buduccu zgradu za Islamske studije neku noc, stvarno mi je srce bilo puno sve je tako precizno, stilski i lijepo uradjeno pa samo mogu reci:
"Allah neka nagradi onoga i one ljude koji su dali svoj doprinos za izgradnju unutrassnjih radova i za trud koji su pretrpeli od strane bezbozznika"
Sellam Alejkum
Bajram sserif mubarek olsun

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

122

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Rusenje spreceno. Tema zatvorena.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks