Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško
  • »Bosnjaaak« je autor ove teme

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

1

Srijeda, 02. Juli 2008

Muke mladih Bosnjaka sa Kosova

Dali ste znali da srednjoskolci sa Kosova,imaju jako velike probleme da bi nastavili studije.
Na diplomama zavrsenih srednjoskolaca je pecat Republike Kosovo a posto je ta drzava nepriznata od strane susjednih drzava,Srbije,Crne Gore,Makedonije i Bosne i Hercegovine,nasi sunarodnici Bosnjaci nemaju nikakvu mogucnost upisa na fakultete tih drzava,za njih je preostalo samo pedeset mjesta u Prizrenu.Dali Bosnjacki politicari ma u kojoj drzavi bili, treba da se zabrinu na ovakvu situaciju,za koju ta djeca nimalo nisu kriva.Opet dekreti zaustavljaju opismenjavanje Bosnjaka.Trebali napokon da se pitamo dokle?
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 02. Juli 2008

Upravo i ja procitah prilog o tome na http://www.dijaspora.org/index.php?optio…d=749&Itemid=47
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

RADIOHEAD

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

3

Srijeda, 02. Juli 2008

Neverovatno!A toliko se hvale da misle na,postuju,cene `svoje` glasace!?Pisem o svim politicarima,jer vise nema jedne strane,ni 2-ge.. svi su uradili ili rekli nesto cega treba da se stide. X( 8o ?( o| Mozda bi mogli da se obrate nevladinoj organizaciji,ovde?`Urban Innu`?Za glavne to nisu ni _interestcici_...... :(

..... shvatam koliko je ovo tezak problem!Bilo da nevladine org. pomognu,sama vlada,trebace vreeemena da se to `baci` na biranje,pa se,naravno nece sloziti (jer,ko su ta deca uopste!?),a do tada_ ti ljudi MORAJU da zive.Eto,i da zanemarimo njihove zelje,zivot je taj koji ih nece cekati.. a godine prolaze.... :( ?( celo covecanstvo vredi koliko jedan covek.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško
  • »Bosnjaaak« je autor ove teme

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

4

Srijeda, 02. Juli 2008

Ja nisam procitao ali sam gledao na tv Kosovo u terminu za Bosnjake pa pomislih da upoznam sa tim problemom i sve one koji se nalaze na forumu,sa motom "siri dalje" jer je to nasa obaveza,a tebi hvala za ovaj prilog gde se to moze i procitati.Misljenja sam da mi Bosnjaci moramo iznositi probleme sa kojima se susrecemo ma gde bili,a za koje smo mi najmanje krivi.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

Social bookmarks