Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško
  • »Giovanni« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 26. April 2004

Muzicki Spotovi

Poslije procitanog post-a Djordje Rd u "Sta trenutno slusate" odlucih se na ovaj korak.

Sve dolazi u obzir, bez ogranicenja o zanru, kakvoci, scenografiji, izvedbi, geografiji (strani, moji, nasi, vasi , njihovi :D)...

Da pocnemo sa nekim koji su po meni bili revolucionarni

Inozemni video spot:

A-ha u spotu za numeru Take On Me koji je nevjerovatna mjesavina zbilje i sna, sjajno uradjena za vrijeme u kojem je izasla sa finim tranzicijama u rezovima kad bi se mijesali ovaj i onaj svijet (omiljena scena Ogledalo ali ne Sans-ovo 8) )

U kategoriji domacih pop-rock video spotova Zlatnog Giovanni-ja odnosi spot EKV i Par godina za nas , jest da nema neakvih efekata i cuda ali cijenim da je u doba kad se pojavio izazvao simpatije i kod svih posebno onih koji jos zive u vremenu crno - bijelog filma.

Aj da dodam i omiljeni "narodni" spot (a na zalost nekih koje cu preduhitriti 8) )

Zeljko Sasic - Gori More

Tko je gledao shvatice i sto.

Pokret drugovi...
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 26. April 2004

Sabotage -Beasty Boys

Proglašen za najbolji spot, čini mi se 1994. Jeftina kamera i još jeftinija gluma članova grupe (Kočiz, Čif i ostali) je fantastično spakovana u formu početka nekog igranog filma koji za tematiku ima lopove i žandare.

A muzika legla na sve to... da ne poveruješ!!!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

3

Utorak, 27. April 2004

Where's my head at - Basemant jaxx...

Jeremy - Pearl Jam..
mogu ja da se potpisem i bolje...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 22. Novembar 2006

Iz filma Nafaka. Dopalo mi se izvodjenje ove ilahije. Spot mi se ne dopada.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

5

Srijeda, 22. Novembar 2006

Ovu ilahiju cesto pustaju na Balkanmediju, mada se meni vise dopada izvorna melodija.

Na sajtu www.becka-raja.at ima raznih muzickih spotova. Moze da se nadje interesantnih.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

6

Petak, 06. April 2007

Citirano

Orginalno od ed
Iz filma Nafaka. Dopalo mi se izvodjenje ove ilahije. Spot mi se ne dopada.

Jel to bese ono "Kad procvatu behari" ?
Ako je to u pitanju u potpunosti se slazem sa tobom,gled'o sam juce spot,veze nema..
Ilahija je lijepa.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Social bookmarks