Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 23. Mart 2004

N.PAZAR - bane

I veliki duel na gradskom stadionu ... U goste dolaze ne bas omiljeni rascani .... Prosli susret ove dvije ekipe su obelezili navijaci Pazara koji su u raski izazvali nerede vecih razmjera .....

Dakle,SUBOTA ..... svi koji vole klub PLAVO BJELE BOJE bujrum na tribine..... Sudeci po onome da su se najavili i gostujuci navijaci za ocekivati je i nesto sto se zove provociranje na sta PAZARCI najbolje znaju da uzvrate (pokazali u prethodnim gostovanjima "velikih" ufovaca) znaci .... PAZAR U SRCU,SANDZAK DO GROBA ......

I ZA JOS JEDAN SPEKTAKL, TORCIDA & U.A ....
NE ZABORAVITI DLANOVE I SALOVE !!!!!!!

I SAMO POBEDA,SAMO POBEDA,SAMO...SAMO ...
SAMO POBEDA !!!!!!

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 23. Mart 2004

Ili ja nisam u toku, ili je Sportski savez Sandžaka poništio odluku o neučestvovanju ekipa iz Sandžaka u sportskim takmičenjima, ili se odluka ne poštuje...šta je po sredi?

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 23. Mart 2004

A i sta je sa onom kaznom od utakmuce igranja bez publike.Jel to pada sad u nedelju?

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 23. Mart 2004

Citirano

Orginalno od hobbes
A i sta je sa onom kaznom od utakmuce igranja bez publike.Jel to pada sad u nedelju?

To je odrađeno protiv Šumadije
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 23. Mart 2004

Citirano

Orginalno od sans
Ili ja nisam u toku, ili je Sportski savez Sandžaka poništio odluku o neučestvovanju ekipa iz Sandžaka u sportskim takmičenjima, ili se odluka ne poštuje...šta je po sredi?

DOBILI SMO GARANCIJE OD POLICIJE ZA BEZBJEDNOST svih nashih timova!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

6

Petak, 26. Mart 2004

bane iz rashke je juche najavio i svoje navijace!!
Toliko.....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 26. Mart 2004

I zao mi je ali zbog onog sto se desilo u FSSCG-u danas sve utakmice su odlozene ..... Pitam se kako je sve ovo moguce da se desava,jel uopste postoji ikakvo obezbedjenje,neki cuvar,bilo ko ... ???? Zalosno je cuti da se tek tako moze doci do nekoga ko je glavni u FS-u .... mislim o| ne razumijem ..... :rolleyes:
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 26. Mart 2004

PRIMEDBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OVAJ PODFORUM (SPORT) SVE VISE POCINJE DA LICI NA NEKE NAVIJACKE FORUME, PRE SVEGA OTVARANJEM NOVIH TEMA POVODOM SVAKOG NOVOG DOGADJAJA. KAO STARI CLAN FORUMA I SVOJEVREMENO JEDAN OD NAJAKTIVNIJ "TIPKACA" U SPORTSKOM DELU, SMATRAM NEPOTREBNIM OTVARANJE NOVE TEME ZA SVAKU UTAKMICU NOVOG PAZARA I DOZIVLJAVAM TO KAO FLODOVANJE I NARUZAVANJE IZGLEDA OVOG FORUMA. SMATRAM DA OVAJ FORUM IPAK TREBA DA SE RAZLIKUJE OD GORE POMENUTIH NAVIJACKIH. AKO POGLEDATE TE TEME ONE IMAJU NAJCESCE JEDNOCIFREN BROJ ODGOVORA I OSTAJU BESPOTREBNO OTVORENE.

U TOM SMISLU MOLIM MODERATORE DA TAKVE TEME OBRISU I SVE ODGOVORE PREBACE U TEMU "KUDA IDE NP FUDBAL?", A OSTALE KORISNIKE MOLIM DA PRIHVATE MOJ PREDLOG, ISTOVREMENO IZRAZAVJUCI CUDJENJE DA SLICNA INICIJATIVA NIJE DO SADA POKRENUTA OD STRANE NEKOG MODERATORA (koji ovu moju primedbu treba da shvate kao dobronamernu ;) ).

Sportski pozdrav uz zelju da dobijemo Bane sa 3:0!!!

Sit Hungry Doesn't Believe

9

Ponedjeljak, 29. Mart 2004

Aviceno moram ti reci da se u potpunosti slazem sa tobom... Stoga ce ova tema biti sada zatvorena. Necu sad prebacivati nista.. nek ostane gde jeste da bi ljudi videli zasto je tema zatvorena, i zasto ce se kasnije (mozda) ovi postovi naci u temi koju si ti spomenuo.. Da ne bi bilo iznenadjenih i uvredjenih :).

Sportski pozdrav za sve ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks