Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 20. Januar 2008

Nadreality show/top lista nadrealista/

Citirano

Orginalno od @ef
Šta se dogodi kada grupi propalica date kameru, mikrofon i 2 metra kabla? Obuku se kao biznismeni iz Gornjeg Vakufa, našminkaju kao domaćice, ukradu kola hitne pomoći i dođu u shoping centar da snime sapunicu! I još na sve to naljepe špicu na kojoj piše Nadreality Show! Nakon intervencije policije, smješteni su u duševnu bolnicu, odjel za Napoleone, Nelsone i Nadrealiste...

Pripremite se za sjajnu televizijsku zabava za publiku iz čitavog regiona, jer stiže "Nadreality show", nastavak "Top-liste nadrealista" u 21. veku. Novu ekipu sastavio je Zenit Đozić-Zena sa Elvisom J. Kurtovićem. Tako se ekipa jednog od najpopularnijih satirično-humorističnih serijala bivše Jugoslavije "Top-liste nadrealista" vraća na male ekrane, ali u ponešto izmenjenom sastavu i pod drugim imenom - “Nadreality show“.

Kod nas se “Nadreality show“ emituje na B92 SUBOTOM u 21:00 i NEDELJOM u 18:00 (o) (o) (o) Nocas je bila prva epizoda. Moja preporuka ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od Phikret
Emisija nije bila loša. Zenit i Elvis Kurtović su baš ostarali i promenili se. Nova je epizoda pa mi malo neobično, ali ako je odgledam još jedno 256 puta i još toliko puta u društvu poteramo cirkus citirajući delove emisije, ima da mi se i nove epizode uvuku pod kožu kao i stare...

Inače, imam tri CD-a sa starim epizodama pa ko hoće, bujrum...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

3

Tema je otvorena kako bi mogli komentarisati nove epizode,nove price,shale,uporedjivati ih sa starim,jednom recju malo se nasmejati,pa sam stoga i zapoceo temu @ef-ovim postom iz teme "Na tv za pogledati" a i Phikret-ov prilog je prebacen u ovoj sada odgovarajucoj temi.

Sto se prve epizode tice,bila je zaista dobra.Osnovna skola za turbo folkere koja se zove Sinan Sakic :)) :))
Ponavljao covek na Seherzadu,imala je prizvuk roka :)) :))

A vec ono nalaziste u Hercegovini i prica o Troji,znaku mercedesa,telefonu i poruci Odiseja Penelopi (o) (o)
Dobri su...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

Najaci su.

Sto se tice starih epizoda , ja i moje drustvo smo se najvise zezali za BJAZI BOLAN, BJAZI i za HEpek mirikl.

A i ovi novi su dobri. Dobra im muzika. Al kako znaju i umiju treba da vrate Djuru i Neleta u seriju, to bi bio vrh. Al i ovako su jak.

Mozda najaca fora je za "Ljubav u soping centru". :)) :))
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 22. Januar 2008

Evo našao sam sajt sa koga možete skinuti sve epizode nadreality ŠOUA ;) (nadam se da su sve). Fajlovi su po 250Mb, tako da za one koji nemaju brzu vezu, ovaj link ništa ne znači :). Ja sam skinuo prve tri epizode na fakultetu, ostatak sutra...

http://www.stage6.com/Nadreality-Show/vi…-Show-Epizoda-5

Kada odete na ovaj link, sa strane će vam se pojaviti linkovi ka ostalim epizodama.

Ovi fajlovi imaju ekstenziju .divx, i teško da će ga plejeri pustiti pod top ekstenzijom. Glupi windows player je ustuknuo pred ovim fajlom, ali kad sam mu promenio ekstenziju u .avi, pustio je!

Uživajte...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

6

Utorak, 22. Januar 2008

Steta sto nemam brzi internet.
A imaju li gde da se kupe stare epizode Top liste nadrealista, zna li neko ili imali neko?

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 22. Januar 2008

Imam ja neke epizode na 3 CD-a, ali nema nekoliko najboljih. Skinucu dvije epizode koje sam nasao na ovom sajtu (stara TLN) i ove sve neove. Kada to sve sredim i sortiram, javicu ti pa ti mogu narezat sve to.

Keep in touch...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 22. Januar 2008

Citirano

Orginalno od Phikret
Imam ja neke epizode na 3 CD-a, ali nema nekoliko najboljih. Skinucu dvije epizode koje sam nasao na ovom sajtu (stara TLN) i ove sve neove. Kada to sve sredim i sortiram, javicu ti pa ti mogu narezat sve to.

Keep in touch...

Hvala najlepse od sveg srca.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 10. Februar 2008

Gledo sam sinoc. Najjaci su. Faraon Razmes me ti III.
Hitna upomoc... Odvaljeni fahro...

Phikret vidi narezi mi one epizode :D unapred hvalla.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 17. Februar 2008

Najjaci su. Sinoc meni puna kuca i gledamo. Dodje problem o globalnom zagrevanu.

Sume se suse i secu pa nestaju. :)) :)) :))
Nisam mogao da verujem otkaceni su sto posto.

Social bookmarks