Niste prijavljeni

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• »kralj sevdaha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

21

Srijeda, 04. Juni 2008

postovanje za fotografa!!!ima se para ima se s cim...znao bih ja sta da izaberem kad bih imao na raspolaganju tolike pare za mobilni telefon.da se bacim u fotografe,to je izgleda izlaz!!! ;)
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 05. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Fotograf
Vec zadnjih nekoliko godina koristim Nokia Comunikatore pocevsi sa modelom 9210 - 9300 - 9500 i sada sam uzeo poslednji model E90.Svi bolji poznavaoci mobilnih telefona znaju kakav je to uredjaj ali hocu samo jos da dodam da i pored vrhunske izrade i tehnickih mogucnosti ipak nema nekih stvari kao sto je imao njegov predhodnik Nokia 9500

Kada smo u firmi odlucili da implementiramo BlackBerry Enterprise Server za Microsoft Exchange (pre od prilike godinu dana) imao sam priliku da par sedmica testiram E90.
Na osnovu tog testiranja trebalo je odluciti da li cemo u firmi uvesti upravo taj telefon kao standard za BlackBerry korisnike (njih oko 100) ili BlackBerry Handheld 8800.
Dakle na Nokiji E90 sam instalirao BlackBerry Client (Symbian verzija) i testirao prakticnost slanja, primanja i citanja elektonske poste, rukovanje kalendarom, beleskama i zadacima, dakle svim standardnim funkcijama koje nudi Exchange server.

Ispostavilo se da je Symbian Verzija BlackBerry Client-a u mnogome siromasnija od verzije koja se dobija na originalnom BlackBerry uredjaju koji koristi proprieterni operativni sistem samog proizvodjaca RIM (Research In Motion).
Pored toga rukovanje Nokojinim telefonom je zbog njegove velicine stvar navikavanja, dok je BB Handheld ne uporedivo laksi za koriscenje kao i transportovanje.

Buduci da BB uredjaj u pogledu softwera i multimedije ni u cemu ne zaostaje od E90 a puno je prakticniji za koriscenje u opste, odlucio sam da kao standard u firmi uvedem upravo BB 8800.

http://www.blackberry8800.de/
http://www.blackberry8800.de/form/video.jsp

Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • BB_8800.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks