Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško
  • »yascool« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

1

Srijeda, 10. Januar 2007

NAJDRAZI POKLON

Ja sam vrlo srecan kad mi neko nesto pokloni.Isto tako,volim dijeliti poklone,jer tako znam da sam nekog usrecio.Primamo i urucujemo poklone iz razlicitih razloga: praznik,rodjendan,zahvalnost, zatim kao znak ljubavi,kao znak prijateljstva,za godisnjice itd.Nema sumnje da su mi svi pokloni dragi,ali izdvojio bih one koje sam dobio od cure (koju inace beskrajno volim). Za mene oni imaju posebnu tezinu...ne zato sto su vrijedni,ili mozda vrijedniji od drugih,vec zato sto su mi dodijeljeni uz puno ljubavi i puno paznje. Poklona od moje najvece ljubavi je stvarno puno,ali iz nekog razloga izdvojicu one koje sam dobio za godisnjicu nase veze...Jedan od njih je prelijepi novcanik (koji naravno stalno nosim sa sobom) i koji me,kad ga god otvorim, podsjeti na NJU.Budi receno,otkako sam dobio taj novcanik,krenule su me finansije;) nije idealno,ali cini se bolje nego prije:) Osim toga pare mi vise nisu onako izguzvane kao nekad :D

Koji je Vama najdrazi poklon,sta Vi poklanjate i kome,a od forumasica bih voleo znati koje poklone volite kad Vam poklanjaju, itd.
Selam!!!
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 10. Januar 2007

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

3

Srijeda, 10. Januar 2007

Slabo sam ja dobio poklona u zivotu,jedva dva-tri,a izmedju njih ne mogu da se odlucim koji mi je najdrazi.Svaki poklon mi je podjednako drag,mada me je odusevilo kad mi je drugarica za rodjendan poklonila paketic pop-keka,mog omiljenjog kolaca.To mi je bilo vrlo simpaticno,a jos vise drago .:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Srijeda, 10. Januar 2007

Tema zatvorena jer ista postoji na linku koji je postavila Sting Lady.
http://forum.novipazar.org/thread.php?th...ighlight=poklon
@ yascool & co: Pre otvaranja teme proverite da li ista ili slicna tema postoji medju ovih 2400 tema putem opcije "Trazi".
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks