Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško
  • »zudo« je autor ove teme

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 28. Decembar 2008

Najtuzniji filmovi???

Neznam dal je ova tema bila ranije(ako jeste brisite odmah).
Inace mislim na filmove koji vas dovedu na ivicu (ili preko) suza.Bilo je nekoliko takvih filmova u "mojoj karijeri",iako sebe smatram za jakog muskarca ,ali ljudski je to!
Oni koje bih ja izdvojio da pogledate ako niste:Brave heart,Armagedon,Click ,Green Mile,i skorasnji The Pursuit of Happyness,Reign.Over.Me ,Seven.Pounds,odlicni filmovi,moja preporuka!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 29. Decembar 2008

Moja topla preporuka je turski film Beyaz melek (beli anđeo). Film priča priču o odnosu dece prema svojim starim roditeljima koje ostavljaju u staračkim domovima na milost i nemilost 'sestricama', kao i ostale životne priče.

Ovaj film je prikazan u Akademiji 28 u okviru manifestacije Dani Turske Kulture u Beogradu i verujte da je više od pola sale plakalo!!! (khm, khm, zajedno sa mnom, khm) :O

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Hehe, ovo me podseti na period sa pocetka 90-tih kad se u Pazaru masovno ridalo uz tuske filmove :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

4

Hm, verovali ili ne: CLICK! U osnovi, to je komedija, ali ona scena pred kraj filma -kad Majkl umire okružen porodicom... svaki put zamalo mi krenu suze...
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

5

Bas sam se zapitao , reko ko moze da zaplace uz CLICL, ali mi je Matrix obijasnio.

A tu su stvarno Pursuit of happyness, Armagedno, Brave Heart, Pod zastavom Muhameda, Pustinjski lav...
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

6

Ma Turci su zmajevi da naprave tužan film. Samo što je ovo nova, savremena i veoma skupa produkcija i ne glumi Ibrahim Tatlises niti Emrah :)...

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

7

FANNA

Tipican indijski film, ali u jednom trenutku nisam mogla da odvojim 'mozak' i osecanja.
Toliko sam se stezala da ne zaplacem na samom kraju filma, da me posle toga glava bolela celo popodne :D .
Umesto da oplakah ili bar prekidoh sa gledanjem filma... :O
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

8

Utorak, 30. Decembar 2008

Citirano

Orginalno od Phikret
Ma Turci su zmajevi da naprave tužan film. Samo što je ovo nova, savremena i veoma skupa produkcija i ne glumi Ibrahim Tatlises niti Emrah :)...

Jer Ibrahim onaj sto peva u svakom Turskom filmu? :D
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

emina89

Početnik

(10)

• »emina89« je žensko

Datum registracije: 02.07.2013

• Poruku poslati

9

Utorak, 02. Juli 2013

Ps. volim te

pajke

Početnik

(10)

• »pajke« je muško

Datum registracije: 07.09.2013

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 09. Septembar 2013

Pogledajte, "Hachi: A Dog's Tale", neverovatno tuzan film, inace istinita prica.

• »milos87popovic« je muško

Datum registracije: 16.11.2013

• Poruku poslati

11

Subota, 16. Novembar 2013

Pogledajte, "Hachi: A Dog's Tale", neverovatno tuzan film, inace istinita prica.
Slažem se sa tobom i preporučio bih i Eight Below - istinita priča o polarnim psima, veoma poučna.
"People don't always tell you what they are thinking. They just see to it that you don't advance in life." - Anthony Hopkins

Social bookmarks