Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen
  • »Pravnica« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 27. Mart 2005

Najveca glupost

.... koju ste uradili zbog ljubavi Hajde recite nesto o tome sigurna sam da ih imate jer zaljubljeni se ponasaju iracionalno

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 28. Mart 2005

Zaboravio sam ranac u parku! :O
I dodjem na cas,kad ono,nema mi ranca,a ja pojma nemam gde bo mogao da bude.setih se posle par minuta gde sam sedeo sa svojom dragom... 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 28. Mart 2005

Polagala ispit umjesto njega. Stvarno jesam, ispit se radio pismeno i par ljudi je na ovakav nacin uspjelo prevariti profu, sjede dvoje jedno kraj drugog i lafo pisu rad, na kraju se jedan potpise (taj sto je uradio) a ovaj u guzvi samo preda prazan test bez imena i gotovo. Tako sam i ja uradila, tadasnji dragi mi je bio tuta za engleski a to bio uslov za upis u narednu godinu. Te ja sjedi, uradi ispit i potpisi se ko "taj-i-taj". I polozio je :)

Samo da dopunim ovo: tada mi to nije bila glupost ali sada jeste, jer su uskoro nakon tog naseg ispita, par ljudi uhvatili i bili su haman suspendovani sa faxa...imali ljudi problema, pa dje nece. :rolleyes:
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 06. Juni 2005

Zbog njega? :)

Zbog njega sam ostavila roditelje, drustvo, rodjake, grad, drzavu, svoju kucu u kojoj sam provela 20 sretnih i lijepih godina, prekinula studije na godinu (mozda bude i vise) mada sam bila student sa prosjekom 10,00.....ostavila posao, prekinula ativnosti koje su mi bile posebno drage u zivotu i koje su popunjavale moje vrijeme poput pisanja novinskih tekstova, vodjenje kurseva, predavanja...

Da li je to glupost ili ne, neka ocijeni kako ko hoce, ali ja se ipak ne kajem niti cu se ikad pokajati. :] :O :))

Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 18. Juni 2005

Zbog ljubavi ....

Kolko sam pari cipela pocijepo ne znam ni ja sam..

I na kraju mi prizna da nisam trebo toliko da se trudim...

Kolko sam mogo cipela ustedet ...

Jazuka za cipilje...
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

6

Subota, 18. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Altuna

Zbog njega sam ostavila roditelje, drustvo, rodjake, grad, drzavu, svoju kucu u kojoj sam provela 20 sretnih i lijepih godina, prekinula studije na godinu (mozda bude i vise) mada sam bila student sa prosjekom 10,00.....ostavila posao, prekinula ativnosti koje su mi bile posebno drage u zivotu i koje su popunjavale moje vrijeme poput pisanja novinskih tekstova, vodjenje kurseva, predavanja...

Da li je to glupost ili ne, neka ocijeni kako ko hoce, ali ja se ipak ne kajem niti cu se ikad pokajati. :] :O :))

Zar ima takvih devojaka ??? :]

Zbog ljubavi: u sred ispitnog roka skoknem do Pazara na dan dva :)). Spreman sam i da dopunim prepaid kredit za mobilni kad god mi zafali a ja imam toliko para u dzepu da se prehranim dva dana ili da kupim kredit, pa da se zajmim za hranu :). Ama, ima jos no necu sve sad... :))

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 19. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Phikret
Zbog ljubavi: u sred ispitnog roka skoknem do Pazara na dan dva :)). Spreman sam i da dopunim prepaid kredit za mobilni kad god mi zafali a ja imam toliko para u dzepu da se prehranim dva dana ili da kupim kredit, pa da se zajmim za hranu :). Ama, ima jos no necu sve sad... :))

Phikrete, to nije glupost, to je romantika :D

...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 20. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Altuna

Zbog njega sam ostavila roditelje, drustvo, rodjake, grad, drzavu , svoju kucu u kojoj sam provela 20 sretnih i lijepih godina, prekinula studije na godinu (mozda bude i vise) mada sam bila student sa prosjekom 10,00.....ostavila posao, prekinula ativnosti koje su mi bile posebno drage u zivotu i koje su popunjavale moje vrijeme poput pisanja novinskih tekstova, vodjenje kurseva, predavanja...

Od ovog sto sam markirao sa crvenim,apsolutno nemas nista od toga.

Fakat je da si odabrala ono najljepse,sto svaki covek strepi da ima.

Za ovo ti mogu rec samo RESPECT.

Eh koliko je bilo tih gluposti majko mila.Ali sve je to normalno dok se ne nadje PRAVA osoba!
" Bilen alemlere rahmettir "

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 20. Juni 2005

Citirano

Orginalno od orange

Citirano

Orginalno od Phikret

Phikrete, to nije glupost, to je romantika :D

Pa... Moze i tako da se kaze ;)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

10

Subota, 03. Septembar 2005

Ponadah se da je ovo prava tema da ubacim ovaj citat od Roota:

Citirano

Posto su ovi pod b,c i d prisutni oni su ocigledno pronasli neki nacin da nam se jave iz buducnosti ili iz nekog paralelnog svemira pobijajuci sve zakone fizike (ili svoju rijec).

a onda vidoh da se ovde radi o glupostima u vezi ili zbog ljubavi, dok je ova njegova vezana za mržnju ;)

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

11

Ne znam dal je sledece vezano za ljubav il za mrznju, il za nesto trece (meni nepoznato) al je definitivno jedna od vecih gluposti koje sam na forumu procitao.. (i samo po sebi i kad se gleda odakle je poteklo):

Citirano

Bila si mi sumljiva da sa onakim komentarima i odbranama koji idu u prilog fingerbrokenu zelis mu se pribliziti. Posle ovog posta sam sigurna da je to tvoj nacin udvaranja njemu. Jer zasto bi reagovala? Da te nije slucajno strah da ce fingerbroken ponovo otici i ti ostati bez tvog dragog fingerbrokena ?

Kakva je ovo nepravda ? Meni kazes da moram promeniti temi ime u drugoj svojski branis temu tebi dragog fingerbrokena ? U kojoj temi se vise prica o osudi ali ti se njemu udvaras i nevidis od zaljubljenosti njegove greske ?

(o) (o) (o)
mogu ja da se potpisem i bolje...

Adia

Početnik

(10)

• »Adia« je žensko

Datum registracije: 16.08.2005

• Poruku poslati

12

Od roditelja sam dobila 120 DM da kupim sebi adidaske koje su mi bile dugo u svidjanju, a ja sam ih kupila decku[ drugi model naravno]....
Po prirodi sebicna, shvatih da sam se zaljubila!

Padishah

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.07.2005

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 05. Septembar 2005

Pratio sam curu neku i smogo sam snage da je zaustavim ispred ulaza u njenoj zgradi. Kolko je gluposti tu palo, ne mogu da vam pojasnim. Sjecham se da sam pominjo njenu majku, koja je vodila neku emisiju na radio novom pazaru :))

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

14

Slanje poruka njoj,dok je isla sa deckom ?( ;( .Pa dobro sta je tek se bila ufatila sa njim :] .Dobro nisam izeo cutek nananana...
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

15

Za mene je najveca glupost tj. gluposti ... mesati se u tudje stvari, deliti ljude prema nekim svojim pravilima i osudjivati ljude sto nisu isti kao onaj koji pravi podelu ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

16

:D

Sretel ti mene na ulici?

Srete.

Jelda da kad se sretnemo ti budesh nasmijan i da se Lijepo pitash? Jel pokazujesh poshtovanje? Pokazujesh.

Shta bi sad? Kad nekom postujesh - lepo reci kojem nicku se obracash i nikog ne ostavljaj u nedoumici. Tis fin dingospo decko i ne treba da navlachish na sebe mrznju i neposhtovanje drugih zarad 5-6 reci? Istina? Istina.

Haj budi Cool!

8)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

17

Utorak, 06. Septembar 2005

Najveca glupost je kada covjek misli za sebe da je pametan i da nesto zna, pa se okolo prosipa, a ne vidi da se prosipa.

Uh, jes to nezgodno.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

18

Citirano

originalno od rifche_golup
Za mene je najveca glupost tj. gluposti ... mesati se u tudje stvari, deliti ljude prema nekim svojim pravilima i osudjivati ljude sto nisu isti kao onaj koji pravi podelu ...

Ovo je za mene takodje najveca glupost, jer treba ziveti i pustiti nekoga da zivi.

A najveca glupost, koju sam uradila zbog ljubavi je da sam verovala, verovala u ljubav.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Vala reef imas pravo. Ja taman pomislih da vidim sta su ljudi spremni iz ljubavi uradit i bi mi interesantno to da citam kad ono...

Ne vidim svrhu ovakve rasprave. Od svih ljudi koje sam ovde upoznao imao sam uglavnom hair. Narocito se to odnosi na one koji trenutno nisu clanovi ili su banovani ili su odsutni. Kad kazem hair mislim na to da sam video razlicite nacine razmisljanja i spoznao neke nove poglede na svet. A to moze doneti samo dobro.

Dajte ljudi da sve vratimo na nekadasnji nivo. I moram da dodam da niko NE SMIJE biti nedodirljiv pa ni muftija.

Neka bate lincovace te zbog delova posta, bolje sedi i shuti :) Ma dobro facje, mi smo i kontali da je doslo vreme da se bar pokusamo da vratimo na forum, jer smo kontali da nema lobija koji kruze ovuda ... mislim bez veze, pa nije forum voda pa da se ne moze bez, ali ono cisto radi muhabeta ... ali ovako , mislim da je i kontriranje vid i pokusaj da se ukaze na neke nepravilnosti , jer ako ih ne mora biti onda je bolje da ne postoje ... tako da Facje , ono , cujemo se da idemo na pice, sledece nedelje sa, gore, pa cemo na tenane :) ;)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

20

...je:
Banovanje Fingersbrokena!!
Pa nije ovo KOMUNISTICHKA PARTIJA,pa da svi mislimo isto!
Banujte me zbog ovoga shto sam napisao,a ako OVO ostane(da ostali vide razlog) JA chu se sam odjaviti!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks