Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 21. Februar 2009

Namestaj (Savet-Pitanje)

Da li mi mozete reci kakvo imate iskustvo sa namestajem DALAS? Htela sam da kupujem kod njih neke garniture, stolove i slicno, jako mi se svidjaju modeli koje nude ali ne znam kakav je kvalitet. Misljenja su obicno podeljena a ja bih volela da mi vi koji imate iskustva sa njihovim namestajem date neki savet ili sl. Hvala puno unapred svima.
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 22. Februar 2009

Najbolje je prilikom kupovine povesti nekoga ko se razume u ono sto kupujes i na licu mesta moze oceniti kvalitet, odnosno dati preporuku o kupovini.

Sto se tice Dalas-ovog namestaja mogu reci da ono sto sam kupovao kod njih se pokazalo da je solidnog kvaliteta. A i asortiman im nije los.
Namestaj firme Tahirovic se takodje kod mene pokazao kao kvalitetan.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 23. Februar 2009

Pa ovako po tom pitanju ja nisam bas nesto odusevljen sto se tice Dalasovog namestaja.

Naime proslo leto sam obisao sve moguce salone namestaja u Pazaru i pregledao sve moguce namestaje koje poseduju
i video sam da prvo platna koja koriste u namestaju su totalno nekvalitetna i dizajni su im prije 100 godina.

Sto se tice koristenja unutrasnjeg skeleta namestaja koriste çamovo drvi ( jela, bor, smca i ostalo zimzeleno drvece) ovo nikako nije dobro drvo za skelet namestaja.

Po mogucstu najtvrdje drvo je orah ili bagrem nakon toga dobro bi bilo da se koristi hrastovina ali posto su ove vrste drveca skupe naravno to ne upraznjavaju.

Sto se tice unutrasnjih vezova koriste stare sharke koje se vise nigde u svetu ne proizvode i sto se tice unutrasnjih klizecih mehanizama to je nesto sto uopste ne postoji jednostavno ostavljaju da se drvo na drvo fuja prilikom vadjenja troseda i pripreme za spavanje tako da usled trenja u tom delu ce i platno veoma brzo propasti.

Sto se tice dna kauca ili ti mesta za ostavku posteljine u tom su totalna nula bar da postave ne shperplocu ili neki komad tanke iverice postavljaju samo jeno malo nekvalitetno platno koje se koristi kao postava kod odela.

Na zalost namestaj koji se proizvodi tamo je dosta nekvalitetan i modeli su im po meni dosta zastareli.

Mislim da je najbolje otici do nekog veceg grada kao sto je kragujevac kraljevo ili cacak a ako je moguce najbolje bi bilo do beograda jer im je ponuda mnogo i neuporedivo bolja u odnosu na Pazar.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

4

Utorak, 24. Februar 2009

Namestaj Dalas

Imam iskustva i kupujem samo Dalasov namestaj.
Pa zar nije dokaz kvaliteta da je jedan od najvecih izvoznika u Srbiji na strana trzista, sto se tice namestaja.Posebno je osvojio trzista Evrope sa svojim kvalitetom.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 24. Februar 2009

U koje zemje izvozi dalas.

I po kojim cenama tamo prodaje svoju robu.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 24. Februar 2009

Citirano

Orginalno od juskos
U koje zemje izvozi dalas.

I po kojim cenama tamo prodaje svoju robu.

Ex Jugine Republike......., mozda i sire, sto bi me radovalo........Nejse

@menager

Sto vise pitas sve ces biti prebirljivija.Kupis nesto sto mislis da ce te odgovarat u dnevnoj, spavacoj ili gde vec i prebrines stvar............Kratko i jasno ;)

p.s

Pozdravi mi Linolicku :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks