Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 30. August 2004

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Kad se ti budes bavio novinarstvom onda ces imat za pravo da sudis novinarima.

A jel to tako ide znaci, iz ovoga zakljucujem da se ti bavis politikom, posto sudis politicarima

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
Vidim da podrzavas diverziju koja je izvrsena na jedan medij i stoga s tobom ne treba raspravljat.

A kako to zakljuci da podrzavam diverziju, kako je ti nazva, nisam li ja jedan od prvih koji je osudio to paljenje.
Posto diverzija znaci operacija koja ima za cilj da skrene paznju protivnika sa nekog pitanja. Ja se pitam ko je to ovde protivnik, kako to neko uzima za taoce ceo narod Sandzaka i Novi Pazar. Sta je uzrok tome.
Ako pricas o nekim politicarima, pitam se koji su to, posto ti si vidim upucen, kazi da svi znamo, ako nesto neko lose radi zasto cutat, treba rec, pa da se i mi ne upuceni sacuvamo od tog zla. No ako su ti politicari neciji protivnici, zasto onda uzeti Televiziju Sandzaka za cilj. Ha ZaMbaku, reci mi?
Hocu samo da ti kazem, da za to paljenje krivicu snosi i druga strana. Jer brate kad si ti tako pristrasan i zauzimas se za jednu stranu, uzurpirajuci dobro celog naroda, onda je normalno da se neko okrene protiv, a vidis oni malo vatreni potegnu i za vatrom. Ovo sto ti reko ne znaci da opravdavam, naravno najvecu odgovornost snosi onaj koji je to zapalio, al i na drugoj strani nisu cista posla.
A to sto rece za te politicare sto rade sa drogom, pa eto ti Zambaku ko svestan gradjanini, fino odes kod tuzioca i reknes, evo ja sam novinar Zambak, znam to i to, u kahfu vele tako i tako i ja sam uveren da je istina, pa ako mozete druze sudija da to malo procackate. A ako drug sudija nece, ti moj druze stegni gindu, pa kameru uruku, ka ovi sto idu po Iraku te rizikuju zivot, te za tvoj Bosnjacki narod prikupi dokaze pa onda svima pokazi. Onda ce mo mi rej, e vala sto se ogrijesismo, ova momak je imo pravo.
malo za promenu

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

22

Srijeda, 01. Septembar 2004

Ovakve stvari ne zasluzuju nista drugo do osudu. Bez obzira da li je to RTV zasluzila (a zasluzila je) to nikako nije nacin za postizanje bilo kakvih ciljeva. Nekoliko puta je pomenuto da je RTV javni servis svih gradjana ( a tako se nije ponasala) i da je ovim vandalskim cinom naneta steta svima nama. Ovo u svakom slucaju ne ide na cast nikome.

S druge strane, zelim da vas upozorim da ne donosite sud prerano i da ne prejudicirate stvari da se ne bi posle ujedali za jezik. Samo Bog zna ko i sta sve stoji iza svega ovoga. Kada Bozjom voljom to saznamo i mi stvari ce biti mnogo jasnije.
Sit Hungry Doesn't Believe

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen
  • »Giljipter« je autor ove teme

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Ja da poćeram onu moju: da se radilo o javnom servisu koji je ravnopravno pokrivao sve zainteresovane strane situacija bi sada bila drugačija...

Da se razumemo: to je opštinska televizija, što znači da je finansiramo svi mi; i vi i ja. Svi gubimo ali neko ovde nalazi da gubi više od ostalih. Zar je morala da gori da bi to bilo javno izrečeno?!?

Patetično...

Znaci po tvom misljenju, sada treba neko da spali i druge televizije koje takodje ne iznose sve ravnopravno i nisu javni servis gradjana
Cafe Sanjak, the only solution

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

24

Citirano

Orginalno od Giljipter

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Ja da poćeram onu moju: da se radilo o javnom servisu koji je ravnopravno pokrivao sve zainteresovane strane situacija bi sada bila drugačija...

Da se razumemo: to je opštinska televizija, što znači da je finansiramo svi mi; i vi i ja. Svi gubimo ali neko ovde nalazi da gubi više od ostalih. Zar je morala da gori da bi to bilo javno izrečeno?!?

Patetično...

Znaci po tvom misljenju, sada treba neko da spali i druge televizije koje takodje ne iznose sve ravnopravno i nisu javni servis gradjana

Morao sam da citiram obe poruke da bih ukazao na ovaj biser logičkog rasuđivanja. 8o ?(

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 02. Septembar 2004

Dragi moji vidim ovdje da neko odobrava paljenje repetitora RTV-a. To znaci da se odobravaju fasisticke metode borbe za vlast. Opste je poznato po carsiji da ako nekom narkomanu das 2-3 grama droge da je u stanju da ucini sve sto mu kazes. Tek sada mi je jasno kakvi su ljudi moji politicki protivnici.

Editovano
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 02. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od Giljipter

Citirano

Orginalno od DjordjeRd

Patetično...

Bre, Giljipteru, objasni mi molim te, kako se izrodi ova misao u tvojoj glavi? Ne pada mi na pamet da pozivam na takvu destrukciju, a mogu i da dodam da je moguće da su se iz tvog posta rodile ideje u nečijim glavama. Kad već moram da jasno kažem i uklopim se u slične klišee, osuđujem ovaj vandalistički čin i nadam se da će počinioce kao i inspiratore stići duga ruka pravde i zaslužena kazna.

Ako treba da pojasnim, a izgleda da je to za nečiji intelekt neophodno, i RTV i Jedinstvo mi smrde do neba, jednako ili ne, ali kad neko želi da zasmrdi na Jedinstvu izvadi svoje pare i plati lepo za to. Odakle se finansira RTV? Da li su ljudi koji finansiraju RTV zadaovoljni njenim radom? Posle izbora će sve biti jasnije.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

27

Petak, 03. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od SAJO SUPERMEN
Dragi moji vidim ovdje da neko odobrava paljenje repetitora RTV-a. To znaci da se odobravaju fasisticke metode borbe za vlast. Opste je poznato po carsiji da ako nekom narkomanu das 2-3 grama droge da je u stanju da ucini sve sto mu kazes.

Niko ne odobrava paljenje repetitora. Vidis li da su svi redom osudili taj cin. Druga je prica da li je RTV zaista bila ono sto je trebala da bude...

Citirano

Tek sada mi je jasno kakvi su ljudi moji politicki protivnici.

Ti vec pronasao krivce! Svaka ti cast, obzirom na to kakvo nam je pravosudje ovo je vazan iskorak...

Sit Hungry Doesn't Believe

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

28

JOŠ JEDNA DIVERZIJA NA REGIONALNU TELEVIZIJU

NOVI PAZAR(Rtv)-Još jedna diverzija izvršena je na emisionu tehniku Regionalne televizije. Na predajniku koji se nalazi na Goliji nepoznati počinioci juče su u posljepodnevnim satima ukucavnjem eksera u kablove koji povezuju antenske panele i predajnik, izazvali spoj i na taj način prozrokovali totalan prekid u doturu, prosleđivanju i emisiji tv signala. Emitovanje programa sa ovog predajnika bilo je u prekidu pet sati. Tv signal Rtv-a za Gornju Pešter, Sjenicu, Nova Varoš i kao i za ostala područja dotura se sa predajnika na Goliji. Zahvaljujući brzoj intervenciji tehničke ekipe Rtv-a spriječena je oštećene predajnika. Prošlog petka zapaljen je centralni tv predajnik na Šutenovcu.
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

• »MADE IN SANJAK« je muško

Datum registracije: 16.06.2004

• Poruku poslati

29

Da li bi za uzvrat trebali da lete predajnici RTS-a?

"Licite na narod iz koga potjecete. Potrudite se da licite na taj narod. Taj narod nesto voli, a nesto ne voli. Volite ono sto on voli, ne volite ono sto on ne voli, pa cete liciti na taj narod. Taj narod je hrabar. Taj narod je pametan. Ne treba vas biti sramota da licite na taj narod, pa makar dijelili s njime, mozda, i neke mahane. Jer, nije nas narod savrsen, jer nema savrsenog. Ali ne treba bjezati od toga. Licite na taj narod."
...Jos da citiram svog omiljenog pjesnika:
'Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo!"

12.1.1994. (Alija Izetbegovic)

"Uvjeren sam da ce se BiH, da odmah definisem sta, postepeno ocuvati, opstati i postati normalna drzava. Uvjeren sam u tu stvar. Ne bih mogao prognozirati kad ce to da bude, ali historija tece prilicno brzo na ovim prostorima, pa ce mozda biti brze nego sto mi i ocekujemo." Alija Izetbegovic

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

30

Esselamu alejkum

Vidim da se špekulacije o napadu na Rtv ne smiruju, te rekoh kad je već tako da dam svoj skromni doprinos. Ne ide da se, sada kada je Sajo Supermen na odmoru, naš Zambak preznoji ili nešto više. No, ne bih njegovim stopama povezivanja sa organizovanim kriminalom u svijetu, a bogami i šire, već onako više lokalno.
Dakle, šta znamo? Predajnik Rtv-a je opljačkan i zapaljen.
Da li je to učinio lopov?
Malo vjerovatno. Zašto bi lopov palio. Lopovi inače ne čine više štete nego što moraju, te mi je malo vjerovatno da bi i ovaj čekao dovoljno dugo da to sve polije benzinom i fino upali, rizikujući da neko naiđe i vidi ga.
Da li je politički protivnik?
Zašto bi politički protivnik krao? Kada već ima za cilj da onesposobi emitovanje programa Rtv-a zašto bi sebe dovodio u priliku da bude i kasnije doveden u vezu sa tim događajem, eventualnim pronalaskom opreme kod njega. I opet, zašto bi trošio vrijeme da odnosi opremu, ako mu je cilj diverzija, kako Zambak reče, što čovjek ne bi napravio veću štetu.
Ko je napao Rtv? Ne znam ni ja, ali mi je najvjerovatnije da je neko ko je želio da napravi malu štetu, koja može biti predstavljena kao velika i propagandno korisna u ovim predizbornim danima, neko ko zna da će opština kupovati novu opremu (od naših para) i možda je u prilici da im je ponudi (ipak to nije oprema koja se lahko može iznijeti na pijac i utopiti).
Eto pa prosudite sami.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

31

Subota, 04. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od hadzied

Sve im je to badava, Stranka Demokratske Akcije, sa Dr Sulejmanom Ugljaninom na čelu, pobedjuje, a ovo su im samo metode kojima otkrivaju svoje pravo lice, svi protivnici našeg pokreta...

Namerno izdvojih ovaj komentar od ostalih. Zasto? Zato sto je komentar upravo javno priznanje da je spomenuta televizija servis jedne stranke i da se napad na istu ocenjuje kao napad na doticnu stranku. Ima li to smisla? Mozda bi i imalo da se ta tv stanica ne vodi kao javni servis i ne finansira iz budzeta koji pune svi gradjani, voljno ili pak bez voljno (niko to ne pita). Mislim da je potpuno jasno sta sam ovim dijelom hteo reci..

A sto se tice spekulacija koje vecina (ona jednostrana vecina naravno) iznosi mislim da to ne zavredjuje komentare. Cisto jer je zalosno komentar zavredjuje nacin pisanja zambaka... govor ispunjen floskulama propagandom i nepotpkovanim nagadjanjima koji zavredjuje paznju jedino poredjenja sa nekadasnjim slobovim informativnim sluzbama koje su zapad slikale recima koje zambak koristi... a ja to sve nazivam presipanje iz supljeg u prazno (kako bi jedan moj cenjeni profesor iz gimnazije to okarakterisao)..

Paljenje osuditi i sta vise.. kriminalce ako je moguce privesti i po zakonu im suditi. A ovo presipanje iz supljeg u prazno cini mi se ovim doticnim politickim boljsevicima samo kontra efekat daje. I cus jos se zambak buni sto ga neko ocenjuje... ma daj.. Il se covece mani corava posla il nauci da ga radis kako treba...

A ako cemo da spekulisemo ovo bi mogla da postane dobra tema sa podnazivom "TEORIJE ZAVERE".. mislim da bi tad giovanni posebno uzivao citajuci postove :)...
mogu ja da se potpisem i bolje...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

32

Iz dobro obaveštenih izvora bliskih organima krivičnog gonjenja saznadoh da su krivci pronađeni. Da li ćemo saznati nešto i o inspiratorima?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

33

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Citirano

Originalno od Sandzacki sin
Dakle, šta znamo? Predajnik Rtv-a je opljačkan i zapaljen.
Da li je to učinio lopov?
Malo vjerovatno. Zašto bi lopov palio. Lopovi inače ne čine više štete nego što moraju, te mi je malo vjerovatno da bi i ovaj čekao dovoljno dugo da to sve polije benzinom i fino upali, rizikujući da neko naiđe i vidi ga.
Da li je politički protivnik?
Zašto bi politički protivnik krao? Kada već ima za cilj da onesposobi emitovanje programa Rtv-a zašto bi sebe dovodio u priliku da bude i kasnije doveden u vezu sa tim događajem, eventualnim pronalaskom opreme kod njega. I opet, zašto bi trošio vrijeme da odnosi opremu, ako mu je cilj diverzija, kako Zambak reče, što čovjek ne bi napravio veću štetu.
Ko je napao Rtv? Ne znam ni ja, ali mi je najvjerovatnije da je neko ko je želio da napravi malu štetu, koja može biti predstavljena kao velika i propagandno korisna u ovim predizbornim danima,

Sram te bilo Serlok Holmse.

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 16. Septembar 2004

[SIZE=4]SAOPSTENJE ZA JAVNOST

IZVRŠENA JE JOŠ JEDNA DIVERZIJA NA EMISIONU OPREMU REGIONALNE TELEVIZIJE.
KAKO JE SAOPŠTILA EKIPA TEHNIČKOG SEKTORA REGIONALNE TELEVIZIJE VEČERAS OKO 18 SATI PRESEČENI SU KABLOVI KOJI SPAJAJU ANTENSKE PANELE I PREDAJNIK KOJI SE NALAZE NA SUTENOVACKOM BRDU IZNAD NOVOG PAZARA. SLUCAJ JE PRIJAVLJEN POLICIJI.27 AVGUSTA ISTI PREDAJNIK JE ZAPALJEN I OVO JE CETVRTI NAPAD NA OBJEKTE REGIONALNE TELEVIZIJE U PROTEKLIH 20 DANA. POLICIJA JOS NIJE OBJAVILA DETALJE U VEZI OVIH SLUCAJEVA.
[/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

35

Petak, 17. Septembar 2004

Pa to je vise providno!!!
Dali se neko zapitao da li ovo neko pere ukradjene pare opstine na ovaj nacin? Zasto se to neko ne zapita. Stete se procenjuju na po 100.000,00 eura. Pa ljudi nije to oprema TV PINKA ili BK nego Regionalne televizije. Neznaju vise sta ce. Iako pokusavaju na sve nacine da promene misljenje naroda, neuspeva im jer narod hoce promene i hoce da kaze STOP ljudima koji su doveli Novi Pazar u jedan od najpoznatijih gradova u Evropi, ali po prljavstini i bedi!

Glasajmo za promene!!!

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

Datum registracije: 09.09.2003

• Poruku poslati

36

Petak, 17. Septembar 2004

Ponovila se '90.... (o) (o) ...a to nekom bode oči! :) :)

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

37

Subota, 18. Septembar 2004

Citirano

Suad_
Ponovila se '90.... ...a to nekom bode oči!

Brate ne da im bode oci nego su neki ono vece primali po dvije infuzije

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

Datum registracije: 09.09.2003

• Poruku poslati

38

Subota, 18. Septembar 2004

Tek će da primaju infuziju...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

39

Nedjelja, 19. Septembar 2004

Odvojio je brate Kasim Music zalihe i zalihe infuzije za svoje partijske kolege :)) :))

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

40

Nedjelja, 19. Septembar 2004

Citirano

Orginalno od smeker
Pa to je vise providno!!!
Dali se neko zapitao da li ovo neko pere ukradjene pare opstine na ovaj nacin? Zasto se to neko ne zapita. Stete se procenjuju na po 100.000,00 eura. Pa ljudi nije to oprema TV PINKA ili BK nego Regionalne televizije. Neznaju vise sta ce. Iako pokusavaju na sve nacine da promene misljenje naroda, neuspeva im jer narod hoce promene i hoce da kaze STOP ljudima koji su doveli Novi Pazar u jedan od najpoznatijih gradova u Evropi, ali po prljavstini i bedi!

Glasajmo za promene!!!

Pokushao sam da skontam,al DZABA!!???? :rolleyes:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks