Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško
  • »boljanici« je autor ove teme

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

1

Petak, 04. Septembar 2009

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

Zna li neko ko je izmislio ovu glupu laz pa se sad svi plase uvece setnje po gradu? Zna li taj NEKO da za ovu laz moze krivicno odgovarati za izazivanje opste opasnosti?
novipazar.wordpres.com

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od boljanici
Zna li neko ko je izmislio ovu glupu laz pa se sad svi plase uvece setnje po gradu? Zna li taj NEKO da za ovu laz moze krivicno odgovarati za izazivanje opste opasnosti?

To pitaj ljude koji su napadnuti i zaglavili na Hitnu!
我还记得

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Ili recimo policijsku upravu u Novom Pazaru koja je i izdala zvanično saopštenje

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

4

...

Prica nije izmisljena,istina je...Pazar se pretvara u ludnicu,nazalost... o|
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

Pemba

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.01.2008

• Poruku poslati

5

Kao nije trenutno na teritoriji grada vec se krije po okolnim selima a policija samo sto ga nije uhvatila. Inace, gradom kruzi fotografija nekog Seada sa Hadzeta za koga se smatra da je "Novi Pazar Slasher" :)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

6

Dzek Trbosek je identifikovan, pozno ga je momak koji je sa njim bio u zatvor u istu celiju (kazu da je tad i puk'o) a i sam je bio zrtva manijaka.Inace zvanicno je 5.ljudi zatrazilo medicinsku pomoc usled napada, nezvanicno ima mnogo vise.
Napravljena mu je zasjeda ali je uspeo da im umakne ka Izbicama tako da svi koji idu tamo da setaju -OPREZ- do daljneg.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

8

I na kraju će veselika nać' obešenog...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

9

Dobro rime, ne moraš kvarit diskusiju. Čovek zaslužuje posebnu temu. Možda neko iz dosade napiše roman o njemu :D (danas se romani pišu iz dosade).
我还记得

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

10

Citirano

Dobro rime, ne moraš kvarit diskusiju. Čovek zaslužuje posebnu temu. Možda neko iz dosade napiše roman o njemu (danas se romani pišu iz dosade).

To moj odgovor na ovo,da ne bi ponovo postavljao vest.

Citirano

Orginalno od boljanici

Sead Secerovic

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

11

Ja znam dvoicu koje je povredio, tako da nije izmisljena prica, ali me nij strah :D.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Aladinnp

Početnik

(10)

Datum registracije: 24.04.2009

• Poruku poslati

12

Iz Prve Ruke

Istina o licu koje je napala nekoliko lica u Novom Pazaru je sledeca i potpuno tacna.
Tacno je da je lice je sa Hadzeta, ime i prezime nije lepo da se spominje. Tacnije napadnuto i povredjeno je 5 gradjana Novog Pazara i nijedan vise. Lice nije uspela policija lisiti slobode i on se do juce nalazio u Crnoj Gori, tacnije Podgorici gde se radi na njegovom lociranju i pronalasku.
Navedeni je odrastao u Nemackoj , gde je isao u skolu i bio dobar ucenik ,od 16 godina poceli su problemi tako da je bio u zatvoru u Nemackoj , u nasoj zemlji tacnije u Nisu gde je izasao pre dva meseca iz zatvora. Velika verovatnoca da ce ga lisiti slobode crnagorska policija i izruciti nasoj policiji a u slucaju ili pukim slucajem da se pojavi na nasoj teritoriji odnosno gradu sto je mala verovatnoca bice 100 posto u najkracem roku uhapsen jer se zna o kome se radi. A slucaju bilo kakve nove informacije bicete obavesteni na nasem forumu bez brige i panike i molimo da se ne sire dezinformacije i panika medju gradjanima.

HANY

Učenik

(10)

• »HANY« je žensko

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

13

Cula sam da je danas taj manijak napao zenu u novoj lucnoj zgradi oko 13h.
Pa bih da pitam da li je to tacno..??

Aladinnp

Početnik

(10)

Datum registracije: 24.04.2009

• Poruku poslati

14

Subota, 05. Septembar 2009

Nije tacno da je napao nijednu zenu niti je danas bilo ko napadnut i povredjen od bilo kog nozem . Doticni je jos u Podgorici bio sinoc. Ali je jos na slobodi.

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

15

Znam samo koliko seze nesposobnost nase policije da ga uhvate, a bio je u gradu, mozda cekaju da nekog ubije pa onda da ga jure. Ruku na srce, ako ne mogu da uhvate ove ovde delikvente po gradu ne razumem kako su hteli i koji im je plan bioo da uhvate Haške begunce???
Od jednog policajca koji radi u policiji u Novom Pazaru dobio sam info da je tacno da je juce nabodena jedna osoba u Novoj lucnoj zgradi oko 13:30h, i jedna devojka u skoli Cana. Dakle momak ili fantom kako ga nazivaju popularno se vratio u Novi Pazar. Ne znam zasto je glupo spominjati ime, treba ga spomenuti na svim televizijama i objaviti sliku da se ljudi paze jer je bezbednost svih u gradu u ovom trenutku na minumunu, jer policija kao što vidimo radi sve da bi ga lišila slobode. Čekam samo da čujem ko će biti današanja žrtva.

Ljudi, pazite se, ovaj momak je zaista opasan!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

16

I ja sam cuo informaciju od policajca da je neku juce stvarno napdanut, i ako do tada nisam verovao. Zasto mora ovaj momak da je napao juce. Mozda je on do sada. A sada je neko drugi.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

17

Da rezimiramo:
1. Svi kazete da postoji (verujete svojim izvorima informacija)
2. Procitao sam u Sandzackim novinama, ali nema nigde vise informacija da taj napadac postoji
3.Kazete Sead Secerovic sa Hadzeta, ali Sandzacke novine kazu da je ucesnik rata u BiH i na Kosovu. Ovaj Secerovic je mlad i ne moze biti taj ucesnik rata.
4.Da li taj napadac ima porodicu?Gde zivi?
5. Ako kazete da postoji, zasto se onda Novi Pazar ponasa kao hipnotisan? Svi sapcu, beze, niko ne trazi odgovornost policije?
6. I ono sto mi je najcudnije: s obzirom da su u N.Pazaru pune ulice, jako puno muskaraca i to snaznih, a BOGAMI i naoruzanih, kako do sad niko nije savladao tog napadaca? Pa da je SAS specijalac, neko bi ga locirao i onesposobio.
7. Znate li da ova drzava ima odlicno obucenu jedinicu da uhvati tog manijaka za 2 sata? Ima i crnogorska policija, ako kazete da je u Podgorici.
Respekt vasim argumentima, ali ja mislim da se ovde nesto krije od strane nadleznih izvrsnih organa.
I jos mislim da se neko poigrava i siri dezinformacije.
novipazar.wordpres.com

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 06. Septembar 2009

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?…ao%20prolaznike

http://www.novipazar.com/

http://www.s a n d z a k n e w s.com/vijesti/hronika/2264-steze-se-obruc-oko-manijaka.html

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

19

Ma ljudi, nemojte biti kukavice, krecite se slobodno, ako je i istina neka oni ciji je clan porodice ili rodjak povredjen pocne da seta sa sipkom ili motkom, pa kad se prosiri taj trend da sve vise ljudi nosi sto sta sa sobom, da vidimo moze li "proc" nekaznjeno kad nasrne na nekog.?!! Inace sve mi ovo smrdi na neciju podlu reziju.!!!

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

• Poruku poslati

20

Rime, hvala puno.Sad je sve jasnije.
Ipak, preduzeta je akcija...
novipazar.wordpres.com

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks