Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Nasa Dina Dzankovic Miss SCG!!!

Dina Dzankovic(Mis Novog Pazara-Sandzaka prosle godine)je od pre 10 minuta zvanicno i Miss Srbije i Crne Gore za 2005-u godinu i predstavljace Scg na Miss Universume u Kini!!! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Sve cestitke nasoj Dini koja ce proneti ime Novog Pazara kroz ceo svet!!! (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Kao nagradu,dobila je stipendiju od 70 000 evra za studiranje na Mega Trend univerzitetu u nekoj evropskoj metropoli(Pariz,London,Rim...)
[SIZE=3]Jos jednom bravo za najlepsu devojku SCG-Dinu Dzankovic (o) (o) (o) (o) (o) (o) [/SIZE]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

2

Cestitka

Cestitke nasoj lijepoj Bosnjakinji!

Bosna do BARA i NOVOG PAZARA!

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

3

Cestitke

za Dinu Dzankovic koja je na najlepsi nacin svim Muslimanima cestitala predstojeci Ramazanski post.Nadam se da ce dostojanstveno predstavljati nas grad i nasu zemlju na narednom takmicenju.Takodje cestitam i SNEZANI BOZOVIC na vrednoj nagradi ( stipendiji od 70.000 eura ) koja je kao i Dina nasa sugradjanka. Sve najlepse obema. Lepota nema nacionalnost .

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

4

:D

Divno li je to videti, znati...

Posle toliko truda i odricanja da i narod progovori... :D

bash sjajno!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

5

prcenzajn,

jesi sa ovo Muslimani mislio na vjeroispovjest ili nacionalnost? Jer nekako si ovu rijec muslimanima napisao velikim početnim slovom M.

A što se tiče ovog izbora sa miss, šta reći osim bruka živa, da jedna muslimanka učestvuje u jednoj takvoj manifestaciji. Ljepota je nešto sasvim drugo.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Evo i par slika pobednice:

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• Poruku poslati

7

Bravo

za administratora a ti Spain idi covece na deo za politiku ili religiju i ne izlazi odatle jer tebi mozak funkcionise samo u tom pravcu .

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

8

To znači da treba da se izolujemo? Jel? fino sam te pitao pitanje, ako hoćeš odgovori, a ako nećeš nemoj mi te fore prosipat.

Administratore, a postiš li ti?

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od prcenzajn
...koja je na najlepsi nacin svim Muslimanima cestitala predstojeci Ramazanski post.

Pazite gluposti glupe, na ovaj nacin (i to najljepsi) da cestita post!!! Mozda Muslimanima, a muslimanima koji poste ovo nista ne znaci, stavise. Ali sem imena ona tesko da ima ista muslimansko u sebi. A plus jos ako uzmemo u obzir da joj je majka pravoslavna srpkinja.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Hvala ti na toj informaciji Root-e. To se vidi iz aviona da nešto sa tom djevojkom nije uredu.

I pazi katastrofe, muslimani se čak i raduju i nazivaju to uspjehom. Subhanallah! Dokle smo došli sa gaženjem svega štp je naše. Svega što je islamsko. Samo da bi nas eto nekako prihvatili, ne bili nam se eto smilovali.

E pa nek znaju svi muslimani da im se neće nikada smilovati oni kojima se umiljavaju, a tim umiljavanjem će samo izazvat to da im se ni Allah dž.š. ne smiluje na Sudnjem danu, pa će tako izgubiti i ovaj i Budući svijet.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od Root
Ali sem imena ona tesko da ima ista muslimansko u sebi. A plus jos ako uzmemo u obzir da joj je majka pravoslavna srpkinja.

Root, osudi postupak i prikazivanje spoljasnjeg ali unutrasnjost ne komentarisi. I zbog cega bi uzimali u obzir ko ili sta joj je majka!

Dini i svima "Dinama" treba pomoci da shvate u sta se upustaju. Oni jednostavno svijet gledaju drugim ocima. A na nama je da opominjemo a ne da sudimo.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

nostalgija

Početnik

(10)

• »nostalgija« je žensko

Datum registracije: 18.01.2005

• Poruku poslati

12

MISS DINA DZANKOVIC

NAJLEPSE CESTITKE OD SVEG SRCA I NADAM SE DA CES SE JOS BOLJE PLASIRATI NA INTERNACIONALNOM TAKMICENJU I NEMOJ DA TE OMETAJU NIKAKVE OPASKE SA STRANE,JEDNOSTAVNO IGNORISI.

MNOGI ZABORAVLJAJU SKORASNJU SENZACIJU KOJA SE DESILA U VRHU VERSKIH PREDSTAVNIKA SANDZAKA(doduse to je sitnica i na taj nacin ce nas mnogi upoznati)
.
"Dream as if you'll live forever, and live as if you'll die today" - James Dean

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

• Poruku poslati

13

Ed!

Neki pohitase da nam "cestitaju" ramazan sa ovim, pa rekoh red je da se malo pojasni da ona ne predstavlja muslimane (malo m). I ne postoji muslimanka koja ce nas predstavljati na ovakvim manifestacijama. Moze ona biti bosnjaka ili Muslimanka (veliko M), ali muslimanka tesko. Jednostavno muslimani i muslimanke (malo m) ne ucestvuju na ovakvim takmicenjima.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

14

Kakva drskost! Uvijek kada ukažeš na nešto što nije islamski. Dakle, izneseš islamski stav po tom pitanju, odmah skaču i hvataju se muslimana i njihovih mahana i grešaka.

Hajde mi kaži nostalgija jel po tebi haram, tj. grijeh za jednu muslimanku da učestvuje na ovakvoj jednoj manifestaciji kao što je miss? Mislim ne potebi, nego po vjeri islamskoj, da li je ovo haram? Ali molim te nemoj vrdati i skakati drugim muslimanima za oči, jer to je dobro poznati metod onih koji vježe od svoje vjere da ako bilo šta spomeneš oni odmah a pogledaj onog, a pogledaj onu, a vidi šta radi onaj, a nikako da kažu kakaav je stav vjere po tom pitanju. To znači da se i njima to radi i ako je vjerom zabranjeno, baš ih na kraju krajeva briga za vjeru, pa zato i podržavaju jedni druge u griješenju, a ako ih upozoriš oni onda juuuuriiiiš za oči. Žalosno.

Dakle, nostalgija kakav je stav islama po ovom pitanju?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

15

sram je bilo debelji sram da je budne :D :D :D

dalj ima momka 8)

• Poruku poslati

16

Vidim

ja da Vama izgleda najvise smeta sto joj je majka Srpkinja. Za taj podatak nisam znao a sada kada znam nista mi nije draze nego kad sam mislio da je " cista " Muslimanka. Blago njenoj majci sto ima tako lepu cerku. Cini mi se da je i nas predsednik opstine rekao da ce mo u Evropu. Koliko ja znam da sa takvim pogledima na svet pre idemo u Afriku jer i tamo pocinju zenama da daju veca prava a ne u Evropu. Cak je i u Turskoj zabranjeno zabradjivanje a kod nas dozivljava ekspanziju . Ovo je 21 vek i idemo napred a ne nazad.
P.S. Samo da ne zaboravim , Pazarac bolje da pise Nemackim jezikom kojim se potpisuje, jer ga pravilno koristi, jer ne ume da koristi svoj maternji.Ako sam pogresio u proceni iskreno se izvinjavam.

nostalgija

Početnik

(10)

• »nostalgija« je žensko

Datum registracije: 18.01.2005

• Poruku poslati

17

spain

Posto ti i tvoji istomisljenici ne pripadate 21veku za vas bi najbolje bilo da emigrirateu AVGANISTAN( kod talibana) i da zivite u tom svetu gde nema mesta za jedno civilizovano drustvo.Bez obzira sto ti razmisljas drugacije mogu ti rec da sam visi musliman od tebe.Ja nisam fanatik i ne zivim u duplom moralu i koristim svoj mozak za razmisljanje.
Necu vise komentarisati i necu se javljati na tvoje opaske iz respekta prema mom rodnom kraju a i ostalim njegovim postenim stanovnicima vec cu pozeleti svima njima svetliju buducnos i zdravlja.
A tebi bi bilo sevapnije da poslusas neki ders a ne da tracas u ove mubarek dane.
Svima onima koji su Muslimanske veroispovesti zelim ugodne i prijatne ramazanske dane.
SELAM
"Dream as if you'll live forever, and live as if you'll die today" - James Dean

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

• Poruku poslati

18

Prcenzajn

Ne smeta meni njena majka. Poznajem joj baba i majku i to su veoma fini ljudi. Baba joj veoma postujem i cijenim (prema tome i majku). Ovdje to nikako nije problem! Niti je problem sto je ona izabrala taj nacin zivota. To je njeno pravo i ja to postujem (iako ne podrzavam). Sta je onda problem? Pa to sto ti (i slicni tebi) potuljno provocirate. Kokretno ono tvoje "najljepse cestitanje ramazana", pa onda pisanje musliman sa velikim M. Svi dobro znamo sta se krije iza toga. Znaci ovakve stvari ne treba dovoditi u vezu sa islamom niti sa islamskih blagdanima, vec ih jednostavno prokomentarisati nezavisno od toga. Eto toliko o tome, nadam se da ti je sada jasnije.

np_SUAD

Početnik

(10)

• »np_SUAD« je muško

Datum registracije: 12.09.2004

• Poruku poslati

19

SELLAM ALEJKUM..
Aman narode zar na ovom forumu bas svaka novootvorena tema je zeleno svetlo za novu raspravku ovo je ispravno ovo nije.
Zar nje moguce jednostavno cestitati Dini i nastaviti dalje..Mada i nije neka 8) 8) misica imalo je i mnogo lepsih..Bez napadanja molicu lepo o| o| ..
KAD VRIJEME UCINI SVOJE.....

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

20

Eeee......pa ja tek sad polako svacam sms od druga iz NP-a.
Kad sam ga procitao prva pomisao bila je äääää ali uvidjam sad da je itekako duhovit.
Pise: Bez panike ovde kontrola leta :-)! Hi sej...joooooj !! Menjaj kurs da se ne skrhas sa 10000m.Sleci na vojni u Sjenicu kod nas je vec sletel(a)o jumbo jet nema mesta allahami vise :-). Aha ko rece da u Pazar ne moze sleteti avi(jun)-oktombar 5-ti dan revolucionarnih habera.Najbolja u SCG a nasa je has Pazarka.
I smeje se.

Pomislio sam smuvao je neku sto mu se svidja pa radostan, nisam ni mogao naslutiti ali sad me sve me nekako upucuje na to da ovaj sms ima veze sa ovim Miss izborom.Previse dobro poznajem druga, prilici jedna ovakva reakcija njemu :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Social bookmarks