Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emiraga

Početnik

(10)

• »emiraga« je muško
  • »emiraga« je autor ove teme

Datum registracije: 29.08.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 29. August 2002

nasa omladina u Svedskoj

evo sta nasa omladina radi u Svedskoj... Ne sva ali dosta njih.. Masala www.bemuf.org
[SIZE=1]/emiraga U potrazi za velikim - Zadovoljava se malim [/SIZE]

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 29. August 2002

Selam alejkum dobri Boshnjaci. Jedan veliki mahsuz Selam za tebe brate Emiraga mogu ti rechi da je sajt divan i da sam ti zahvalan na donoshenju ove informacije, jer ovakve stvari me dovode do suza i divno je vidjeti da se nashi snalaze i u dijaspori i da nalaze pravi put. Da Allah dz.s. uputi sve muslimane na pravi put. Allahimanet

Finkinja

Početnik

(10)

Datum registracije: 29.08.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 08. Septembar 2002

Nasi ljudi u Svetu

Citirano

Orginalno od emiraga
evo sta nasa omladina radi u Svedskoj... Ne sva ali dosta njih.. Masala www.bemuf.org

Merhaba svima . Scandinavija to je zemlja kao Dzenet a mi smo ti meljajcat svi smo prepametni i svi smo mi inzinjeri , doktori ,pravnici, sveznalice i sve najbolje sto postoji.E sada kad se spustimo dole (N.P.) mi smo ti puni ideja . Nas glas se cuje na daleko pozdrav svima iz Finske ima nas dosta familija veceras i ovde smo mi svi istog mishljenja ne bih voleli nikog da uvredimo ali ako se neko uvredi neka nam halali.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Ne razumem sta je pisac (piskinja) hteo(la) ovim da da kaze?8)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Finkinja
Merhaba svima . Scandinavija to je zemlja kao Dzenet a mi smo ti meljajcat svi smo prepametni i svi smo mi inzinjeri , doktori ,pravnici, sveznalice i sve najbolje sto postoji.E sada kad se spustimo dole (N.P.) mi smo ti puni ideja . Nas glas se cuje na daleko pozdrav svima iz Finske ima nas dosta familija veceras i ovde smo mi svi istog mishljenja ne bih voleli nikog da uvredimo ali ako se neko uvredi neka nam halali.

Znas sta je rekao Crnogorac kad su mu rekli da se ne hvali sam nego da ga neko drugi pohvali?

C: Jes' pa da mi nešto zaboravi. ;)

muhamed

Početnik

(10)

Datum registracije: 12.09.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 19. Septembar 2002

ada kako dobra u sred ljeta jase smrzo,nosim po dvije jakne inace jasam u norweskoj tacnije u (kirkinesu) ?(

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 16. Decembar 2002

:)

Ova nasha omladina bar u Sweden neshto pishe, tu su demek neki hal.... al ovi iz germany, a omladina... psssss... kuku aman za aman... :(
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 05. August 2003

kamo srece da su ovakvi tj. da j vecina ili bar malo veci deo onih koje imamo prilike upoznati ...... skoro su mi spomenuli na jenom mubarek mestu .... KOLIKO SE PREPUSTITE DUNJALUKU TOLIKO DUNJALUCKIH ISKUSENJA ..... no to nije ralog da se ne volimo ili jos gore mrzimo .... cisto repliciram :) da nas sacuva samo Onaj koji to moze .... a mi se moramo truditi jos.... i jos .... i jos ....
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

9

Petak, 29. August 2003

ma to na bemuf.com je samo sacica..1% ...finkinja gde ti zivis jel na marsu :)) nije ni priblizno tako ruzicasto ...
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

10

Subota, 06. Septembar 2003

Citirano

ma to na bemuf.com je samo sacica..1% ...finkinja gde ti zivis jel na marsu nije ni priblizno tako ruzicasto ...

Valla medjede u pravu si ona se zakacila za nas mlade muslimane ka da su svi muslimani isti...ka u finsku ka u swedsku...jok,jok nije to isto ;)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 06. Septembar 2003

hahha
pa normalno da nije isto. Imám u nasem dzematu place kad dodje neko da mu trazi vaktiju za ramazan :D
toliko ima zainteresovanih...
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Djuturum

Početnik

(10)

• »Djuturum« je muško

Datum registracije: 17.10.2003

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

imali ode ko daje iz austrije ja sam iz austrije a dole poreklom iz sandzaka ako ko ima neka mi se javi!!!
djuturum se vratio

• »josef borg« je muško

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

13

Petak, 12. Decembar 2003

Hei Muhamed!
Ko te prevari pa ode gore,
znam kako ti je! 8o Hajde dodji
u Bergen pa da budes malo blize
civilizaciji! Ko kaze da je skandinavija
divna taj LAZE X(
Moze se zaradit necu da gubim dusu
ali da je predivna, nije vala nista posebno
P.S Ostali se ne moraju ljutiti kao onaj
npr. u sverige, neda muha da padne na nju! :klanja:

" Ko Priznaje, Pola Mu Se Prasta"

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

14

Petak, 12. Decembar 2003

Malo cu da skrenem sa teme...

Sweden zemlja vikinga(znamo svi ko su bili vikinzi)
Jedan podatak koji sam procitao pre nekih mesec dana u jednom dnevnom listu koji se zove Metro!!Svedska je 1930-te godine brojala samo 70-tak gradjana islamske veroispovesti,a sad 2003 mashalla 350 000.Jos jednom Mashalla!!!

Eto toliko !!

Selam!!!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

15

Subota, 13. Decembar 2003

haha ti si iz bergena zakon.pa nisam ja ovdje samo zbog para.svedska je izuzetno fina zemlja sa cistom i pravo lepom prirodom.kako je u norveskoj ne znam ali znam za svedsku.vise volim otici na pecanje ovdje fino cisto nego npr. u ribarice puno plasticnih flasa i kesa.ebiga realnost je realnost.sad ako neko ne voli prirodu i to ga ne zanima to je vec druga stvar.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

16

Utorak, 16. Decembar 2003

Bas bih hteo da znam, postoji li u nekom gradu, u Svedskoj, neko naselje, ili ulica, u kojoj zivi samo nas narod, iz Srbije? Znam da u New Jersey-u postoji naselje, a u St. Louis-u postoji jedna ulica, pa me bas zanima da li nesto tako postoji i u Svedskoj. Ako postoji, navedite ime grada. ;)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 20. Decembar 2003

ovdje gde ja zivim nema.u svakom slucaju ne znam ni za jedan grad koji ima ulicu ili kraj cisto bosnjacki.ako ima nek me neko ispravi.

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

18

Srijeda, 14. Januar 2004

mi u Evropi

ja neznam kako je u swedskoj ali sam bio u kopenhagen i moram reci da su ljudi vrlo ljubazni ; mi u ove nemacke zemlje: nemacka,austrija,svaicarska nemamo neka drustva i zajednice ali mislim da je to i zato sto se nas narod takmici puno ovde;videli od svaba, pa i nece u neka udruzenja.
svaka cast svakoj zemlji ali bogami da nasi roditelji nisu morali ici nebi ja isto no bi ujutro iso na cevape a ne u pola sedam na posao.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Social bookmarks