Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

NatasaNP

Početnik

(10)

• »NatasaNP« je žensko
  • »NatasaNP« je autor ove teme

Datum registracije: 02.08.2009

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 02. August 2009

Nasi zlatni momci

Pozdrav svima!
O cemu da pisem danas na temu sporta ako ne o velikim uspesima nasih sportista na prvenstvu sveta u vaterpolu i plivanju u Rimu.
Svaka cast i nasim zlatnim vaterpolistima a naravno i nasim plivacima na odlicnoj promociji nase zemlje i njenom predstavljanju u najlepsem svetlu.
Ako je ista proslavilo Srbiju od ukidanja sankcija do danas ,to je sport a nasi sportisti su bili nasi najbolji ambasadori.
Pozdrav iz Sestova!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 02. August 2009

Pozdrav iz Novog Pazara, hahahahaha :).

Gledao sam sinoc, svaka im cast, gusto ali zasluzeno... A i Cavicu svaka cast, i srebro je dobro, ali imam osecaj da vise brine o tome kako Felps pliva nego kako on sam pliva, trebao bi da se koncentrise na svoje plivanje.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• »silver04« je muško

Datum registracije: 22.02.2009

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 03. August 2009

Evo, da se i ja pridruzim cestitkama. Iako smo mi neslavno prosli na ovom prvenstvu svijeta nadam se brzom povratku u svjetski vrh.
Srbija je stvarno zasluzeno pobijedila i sportisti stvarno i jesu najbolji ambasadori Srbije. Veceras sam cuo da je i juniorska reprezentacija Srbije u kosarci postala prvak Evrope. Jedan od razloga zbog kojih mi je zao sto smo se odvojili je i sport jer osim vaterpola nemamo sport u kojem se mozemo nadati nekoj medalji i zato je razocarenje kod nas bilo veliko jer su i nade bile velike (ali pokazalo se i nerealne).
(ako moze jedno pojasnjenje:gdje je Sestovo jer stvarno nisam cuo za to mjesto?)

Social bookmarks