Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Alex

Početnik

(10)

• »Alex« je muško
  • »Alex« je autor ove teme

Datum registracije: 11.03.2004

• Poruku poslati

1

Petak, 19. Mart 2004

Nasilje Albanaca nad Srbima na Kosovu

Tokom nasilja Albanaca nad preostalim Srbima na Kosovu i Metohiji, kako danas zvanično saopštava UNMIK, zapaljeno je 16 crkava, preko 300 kuća, ubijena je 31 osoba, a oko 500 ljudi je povredjeno.Nasilje je poprimilo razmere pogroma nad Srbima.Ovakvi primeri mogu se porediti jedino sa nasilje koje su organizovali i sproveli nacisti nad Jevrejima tokom II svetskog rata.S tom razlikom što je nasilje nad Jevrejima sprovila ipak manja grupa Nemaca-nacista, a danas etničko čišćenje nad Srbima na teritoriji gde ovaj narod živi vekovima, sprovodi ogromna većina šiptarskog naroda. Nasilje nad Srbima na Kosovu poslužilo je kao povod ekstremistima u Beogradu i Nišu, da na očigled policijskih snaga, zapale dve džamije.Ista ta policija je, kliko do juče, bile uzuzetno spremna da prebija studente, gradjane, radnike, koji su se bunili protiv Miloševićevog režima.Ohrabruje činjenica da je nasilje nad dve muslimanske bogomolje u Srbiji najoštrije osudila Srpska Parvoslavna Crkva, a Njegovo Visokopreosveštenstvo Mitropolit-crnogorsko primorski dr Amfilohije je i lično otišao u Gospodar Jevremovu ulicu da spreči paljenje džamije, kojom prilikom su ga pijani ekstremisti, iz razularene rulje, psovali, vredjali i pretili mu.Time je bačena ljaga na najveći deo srpskog naroda, medju kojima beogradski muftioja, Hamdija-efendija Jusufspahić uživa ogroman ugled i poštovanje. Kako je rekao ministar kulture i medija u Vladi Srbije, Dragan Kojadinović, zapaljena džamija brzo mora biti obnovljena, a pomoć je najavila i SPC. Veliko priznanje treba odati i muslimanima u Sandžaku, koji su, kako reče muftija sandžački Muarem-efendija Zukorlić, u ovim teškim trenucima nasilja na Kosovu i Metohiji, i suludog revanšizma srpskih ekstremista nad dve džamije u beogradu i Nišu, narod u Sandžaku bio na visini, i nije se pridružio u ylo kolo širenja novih omraza i zla, te nije bilo napada na pravoslavne bogomolje u tom delu Srbije. Neka Bog podari razum, ljubav, veru i nadu svakome božjemu stvoru na ovom nemirnom balkanskom prostoru.

[SIZE=1]U prilogu zamenjen pogrdni naziv "siptarski teroristi" adekvatnim izrazom "Albanci"..//Administrator [/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 19. Mart 2004

Citirano

Ista ta policija je, kliko do juče, bile uzuzetno spremna da prebija studente, gradjane, radnike, koji su se bunili protiv Miloševićevog režima.

bate ta ista policija je terrorisala i te Albance nekih 10-15 godina, pa se sad i ne treba bas zacuditi njihove reakcije, nije sve to bas onako za dzabe.
Naravno ja osudjujem svako nasilje a pogotovu paljenje crkava i manastira koji su vekovima odolevali. Eto srbi sad vidite kolko su Turci bili cool, ovi vam siptari za dan zapalise vise no Turci za 500 godina.
malo za promenu

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 19. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Alex
Tokom nasilja šiptarskih terorista nad preostalim Srbima na Kosovu i Metohiji, kako danas zvanično saopštava UNMIK, zapaljeno je 16 crkava, preko 300 kuća, ubijena je 31 osoba, a oko 500 ljudi je povredjeno.Nasilje je poprimilo razmere pogroma nad Srbima.Ovakvi primeri mogu se porediti jedino sa nasilje koje su organizovali i sproveli nacisti nad Jevrejima tokom II svetskog rata.S tom razlikom što je nasilje nad Jevrejima sprovila ipak manja grupa Nemaca-nacista, a danas etničko čišćenje nad Srbima na teritoriji gde ovaj narod živi vekovima, sprovodi ogromna većina šiptarskog naroda.

Nasilje nad Srbima na Kosovu poslužilo je kao povod ekstremistima u Beogradu i Nišu, da na očigled policijskih snaga, zapale dve džamije.

Pa Alexe kad ovako "ljudski" ispljuva po Albanskom narodu Kosova, sto nerece i da su oni koji su zapalili dzamije u Srbiji i netjerali Albansku djecu da se utope u hladni Ibar isto Srpski teroristi i nacisti.

Ili mozda vi srbi, svoje teroriste zovete nekakvim drugim imenom, koje javnosti nije poznato.

Kad bih krenuo da pogadjam prvo pocetno slovo koje bi mi palo na pamet bilo bi C. :D
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

Datum registracije: 30.06.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 19. Mart 2004

Sandzak prvo trebao bi da pristanes da siris lazi. Portparol UNMIK-a na Kosovu Chepel je izjavio da je prema recima jednog od prezivele dece , da ih niko nije terao , da ih nisu jurili Srbi vec da su sami usli u reku, on je isplivao na drugu stranu a ostala deca nisu. Sirenje lazi i mrznje i produbljivanje podela upravo odgovaraju samo ekstremistima na svim stranama a ne nikako i Srbima i muslimanima koji zive u Raskoj oblasti.

Mada budala uvek ima na svim stranama nije dzabe ona poslovica "Nekom rat a nekome brat" . Samo sam siguran da vecini naroda u nasem kraju ne odgovaraju nikakvi sukobi ....

Isto da podsetim sve cenjene diskutante da je na Kosovu i u Metohiji zivelo isto tako puno Bosnjaka, pogotovo u Peci, Mitrovici i Pristini ali kao i Srbe i njih i Rome koji su takodje ogromnom vecinom bili muslimani Albanci su pobili ili proterali. To vam govori da Albanci vole samo svoje svoje a protiv su svih koji nisu Albanci i da sa samim Islamom nemaju nekih dodirnih tacaka.

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 19. Mart 2004

@ Brzi, sta to ti buncas? Ko spominje rat u Sandzaku? I sa kime rat?

Sto se tice Albanaca, nemoj ti mene ucit sto su i ko su Albanci i da li su oni muslimani ili nisu. To ja bolje znam od tebe. Bosnjaci muslimani Sandzaka, a pogotovo Novog Pazara, nikada ne smiju zaboraviti da su Albanci muslimani pod komandom slavnoga Sabana Poluze iz Drenice, spasili Novi Pazar i Sandzak i masakar nad Bosnjacima 1942 god. i do nogu potukli chetnicke jedinice Draze Mihajlovica.

I na kraju zelim spomenuti onu cuvenu koja se pripisuje Dostojevskom a glasi "Sacuvaj me Boze fanatika" ;)

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

6

Petak, 19. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Alex

....
[SIZE=1]U prilogu zamenjen pogrdni naziv "siptarski teroristi" adekvatnim izrazom "Albanci"..//Administrator [/SIZE]

Onaj ko na ovaj način daje odgovor na temu koja je ovih dana obišla svet i pokazala pogubnost tog i takvog ŠIPTARSKOG TERORIZMA, a uz to i ne nalazi za shodno da osudi DIVLJANJE i TERORISANJE zločinačkih hordi, paljenje 14 crkava i manastira iz SREDNJEG VEKA, paljenje DEČANA, Bogorodice Ljeviške i nasrtaja na Pećku patrijaršiju, onaj ko ovo ne osuđuje, može biti da i podržava... AKO PODRŽAVA BOG ĆE MU DATI, isto kao i onima koji su palili DEČANE i DŽamiju u Beogradu.
Ako ne podržava, one će ova zlodela zločinačkih hordi i vanzemaljaca osuditi i reći svoj stav, ako ne osužđuje,možda i saučestvuje, ali i jedno i drugo je njegov izbor!!!

Pozivam sve, a koji su zadržali do i mali morala i poniznosti prema Bogu, da osude divljanja zločinačkih hordi albanskih terorista, (svakako ne svih Albanaca), da osude i učine da se više nikada ne ponove organizovana paljenja 30 srpskih kuća u Kosovu Polju da se satanizuje 60 jedino preostalih Srba u Prizrenu, da se uz pomoć najokorelijih neprijatelja današnjice u vidu terorista sa istoka, okruže u preostale srpske enklave na Kosovu i da se izbriše trag jedne nacije.

Onaj ko ovo gore podržava NIJE ČOVEK, onaj ko ovo gore eventualno izbriše jer mu se ne poklapa sa statutom foruma NIJE ČOVEK, onaj ko podrži napore da se na svakom mestu kaže DOSTA TERORU I TERORIZMU, onaj ko to shvati na vreme uvideće da svetu još nije kraj, u suprotnom svaka alternativa upravo navodi na taj kraj...

HVALA VAM NA SVEMU!!!
viskoznost nije isto što i gustina :(

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 19. Mart 2004

Albanski teror nad Srbima, izazvan pređašnjim terorom Srba nad Albancima, a ovaj opet nekim pređašnjim Albanaca nad Srbima, koji su morali odgovoriti i osvetiti teror koji je prethodio tome...i tako stigosmo do prvog čoveka, koji nije bio ni Srbin ni Albanac. Neko je prvi počeo... Možda i oko žene? Il oko krave, ili oko međe (biće da je oko međe)?

Deca otišla da se "kupaju" u martu mesecu... jes, "šta zna malji dec" da je Ibar u martu hladan ( da nije tragično, nekom bi se učinilo da je komično), . Gledam ovih dana Rašku, mutna, prljava..sva nikakva... a nešto ne verujem ni da je Ibar privlačniji za kupanje.
Manite se toga...
31 osoba pridružila se u smrti onima koji odoše, ili bolje rečeno koje ranije oteraše u smrt... 31 osoba, nebitno da li je Srba ili Albanaca i koliko jednih koliko drugih ( ili ipak nekima jeste bitno?)

Žalosno, žalosno i opet žalosno. Mi bi nogama da trčimo ka budućnosti, al po mogućstvu da nam glava ostane u prošlosti, da lepo izbistrimo istoriju, da slučajno nam ne promakne da nekom nešto vratimo, a na pamet nam ne pada da svoje račune platimo.

Ruševine, ruševine i opet ruševine.

Danas na poslu čuh i teoriju da je albanski narod primitivni plemenski narod koji samo silu razumije i kome samo sila može da "presudi". Mržnja, nepoverenje,generalizacija- totalna blokada uma...
Ništa manje primitivan od onog koji ima na duši Srebrenicu, ništa manje primitivan od onog ko na duši ima Jasenovac, ništa manje primitivan od onog koji poruši, ko zapali, ko protera, ko u jamu baci, ko tenkom pregazi...i ništa manje narod koji mrzi, bar (većim) delom svog narodnog bolesnog bila, bez obzira da li psuje ustašku, četničku, tursku, balijsku ili šiptarsku majku i sestu.

Balkan... i mi na Balkanu, i surova realnost...Evropo!!!

Banalna storija koja sledi, namerno ostavljena za kraj:

"Kako treba da se zove vaša škola?", pitaju dve Albanke u školskom dvorištu.
"Skenderbeg, kao i ranije", odgovaraju.
"Znate li ko je bio Skenderbeg?", insistiraju ovi što pitaju.
"Borac za slobodu albanskog naroda", kažu devojke.
"Da li znate da je on bio saveznik Srba u borbi protiv Turaka?", provociraju.
"Znamo da se borio za slobodu Albanaca, ali da se borio zajedno sa Srbima, e, to nam niko nije rekao", odgovaraju.
"Možda znate da je bio hrišćanin pravoslavne vere?", teraju dalje ovi što pitaju.
"A, ne, bio je Albanac", čude se one.

Učenik srpske nacionalnosti, nešto kasnije, na isto pitanje odgovara: "Ne slažem se da se škola kao ranije opet zove Skenderbeg", kategoričan je. "Taj čovek je šiptarski nacionalista".
"Bio je prijatelj Srba", uveravaju ga.
"Ma kakav prijatelj?!", uzvraća on...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

realista

Početnik

(10)

• »realista« je muško

Datum registracije: 17.03.2004

• Poruku poslati

8

Petak, 19. Mart 2004

bumerang

dali uopste znate sta znaci rec bumerang ?
a ima i jedna stara narodna poslovica "radi dobro dobru se nadaj-radi lose gledaj sta ti se desava"

ocito ste zaboravili sta ste sve radili tome narodu zadnjih 22-23 godine pa normalnoje da se ovako nesto i ocekivalo i casu punis kap po kap pa se ona napuni tako i oni,ali ni u kom slucaju ne podrzavam ovo izivljavanje sa verskim objektima,pogotovu nama muslimanima koji pre svega postujemo svoju veru
a samim tim i tudzu veru kako nam i sam kur`an naredzuje jer sve su to bozije kuce a vi ste prvi preko 680 dzamija zapalili u bosni sto onda nije iz vas progovorila savest nego sada kad vam pale crkve dizete glas ja vam ponavljam da sam ja prvi protiv toga ali vi niste uopste REALNI

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

9

Petak, 19. Mart 2004

A ova tema, kao po običaju, kao po nekom nepisanom pravilu, kao i svaka druga tema o kojoj pričamo gledajući i posmatrajući samo iz svoje (ne ptičje) perspektive i donoseći zaključke i sudove svojim (nažalost često i ptičijim) mozgom.- ne doprinosi približavanju stavova, već unosi nove motive za razdor.

I? Ko je prvi počeo? Kome ćemo se ...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

realista

Početnik

(10)

• »realista« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 19. Mart 2004

SANS SAMO ME INTERESUJE STA SI TI MISLIO DA CE NAS PALJENJE DZAMIJE JOS VISE ZBLIZITI???????????

IZGLEDA DA TI ZALIS ZA KOMUNIZMOM I BRASTVOM I JEDINSTVOM...

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 19. Mart 2004

Kada sam prosle godine bio na Kosovu, video sam da Kosovski Albanci imaju veoma mlad, dinamican i nacionalisticki zadojen narastaj, koji je odrastao pod reprersijom i pendrekom Milosevicevog rezima i da je nerazuman i nekompromisan sto se tice Srba i svih ostalih koji su sluzili, podrzavali i spijunirali za isti razim, pa makar bili i sami Albanci.

E tim mladim ljudima je dovoljan jedan plamicak, da zapale citavo Kosovo i pola Srbije i vjerujte mi da nad njima nema gotovo niko od Kosovskih zvanicnika autoritet, sto dovodi do anarhije, kojoj smo bili svjedoci.

Sta da se radi ne znam, ali mi pade napamet ona stara: Ko sije vjetar, zenje oluju!

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

Datum registracije: 30.06.2003

• Poruku poslati

12

Petak, 19. Mart 2004

Onda bi i trebao da se zapitas sobzirom da sejes mrznju i podele , i govoris o nekom "paljenju Srbije" sta ces da pozanjes i da ti se to sto sejes ne vrati kao bumerang.

sans:

A ova tema, kao po običaju, kao po nekom nepisanom pravilu, kao i svaka druga tema o kojoj pričamo gledajući i posmatrajući samo iz svoje (ne ptičje) perspektive i donoseći zaključke i sudove svojim (nažalost često i ptičijim) mozgom.- ne doprinosi približavanju stavova, već unosi nove motive za razdor.

POZDRAVLJAM I POTPISUJEM U POTPUNOSTI

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

13

Petak, 19. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Brzi

sans:

POZDRAVLJAM I POTPISUJEM U POTPUNOSTI

(o) o| (o) komentar je suvisan !!!!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

realista

Početnik

(10)

• »realista« je muško

• Poruku poslati

14

Petak, 19. Mart 2004

ja stvarno neznam ko ovde seje mrznju koje posejao i ko sada bere plodove!!!

rifce ALLAH te nagradio za ove fotke :D (o)

Alex

Početnik

(10)

• »Alex« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 19. Mart 2004

Naslov nije trebalo menjati

Nije trebalo menjati naslov, jer nisu svi Šiptari palili crkve i srpske kuće, ovo je rabora ekstremista koji su krenuli u etničko čišćenje Kosova i Metohije, pošto im smeta i onaj jedan procenat preostalih Srba i, naravno, svaka bogomolja i gradjevina koja podseća na srpsko prisustvo. Dakle, radi se o teroristima koji su šiptarske nacionalnosti, a ne o celom narodu, bez obzira na masovnost u akciji ubijanja, paljenja i uništavanja svega srpskog na Kosmetu. Inače, termin Šiptar nisam upotrbio ni u kakvom drugom smislu osim u originalnom nayivu za pripadnika tog naroda koji se na šiptarskom kaže ''Shqiptare''(s tim što je ''e'' na kraju muklo, sa dve tačkice iznad).
U nekim postovima vidim tvrdnje da su navodno Srbi terorisali Šiptare/Albance. Bilo bi dobro da se navede konkretan primer tih ''terorističkih'' postupaka.Drugo, kada i gde su to Srbi na Kosovu terorisali Šiptare?Interesantna je zluradost nekih reagovanja, u stilu ''Srbi su dobili što su zaslužili'', ili konstatacija da su Turci bili cool jer za 500 godina nisu porušili crkava koliko Šiptari u ovih nekoliko godina. Jedan forumaš navodi ''zasluge'' Šabana Poluže, koji je navodno odbranio Novi Pazar od četnika Draže Mihailovića. Prema podacima Komisije za utvrdjivanje ratnih zločina i ratnih šteta, ta ''vojska'' Šabana Poluže je samo iz Ibarskog Kolašina opljačkala 1941. i 1942. godine ,87.000 grla stoke, zapalila oko 3.500 stambenih i poljoprivrednih objekata i ubila oko 180 ljudi!!!
Bilo bi interesantno da na ovom forumu porazgovaramo šta će se desiti kada za neku godinu KFOR ode sa Kosova?Ko će biti kosmetskim Šiptarima biti u susedstvu?Kako misle da žive sa tolikim sećanjima na zlocine koji su ućinjeni nad Srbima na Kosovu?Jedan forumaš me pita da li mi Srbi(interesantno da mi se obraća kao Srbinu ne pitajući da li sam Srbin ili pripadnik neke druge nacije) one koji su zapalili džamiju u Beogradu zovemo nekim umilnim imenima a ne teroristima.Odgovor: nisu svi Srbi jednoglasni, ali smatram da će se većina Srba složiti sa mnom da su oni koji su zapalili džamiju u Beogradu i Nišu, teroristi i nacisti. Srećan sam što su oni u tolikoj manjini da se primećuju samo u ovako ekstremnim situacijama, kada na površinu ispliva rayličita ''patologija'' medju kojima su i oni koji potpaljuju.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

16

Petak, 19. Mart 2004

POGLEDAJTE STA RADE

PRAVOSLAVNI TERORISTI U NISU

(nemoj slucajno da brises ovo)

[SIZE=1]Slika izbrisana jer je ista vec objavljena ovde:[/SIZE]
http://forum.novipazar.org/thread.php?th…id=14&page=3#52
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Alex

Početnik

(10)

• »Alex« je muško

• Poruku poslati

17

Petak, 19. Mart 2004

Vatra kranula sa Kosova

Vidim da na ovom forumu ima dosta emotivnih istupa, koji se, na žalost, svrstavaju ''svako u svoj tor''. To donekle može da se razume, jer su tragični dogadjaji na Kosovu gde je upaljeno 17 crkava(predhodno je od 1999. uništeno ili oštećeno oko 180 srpskih bogomolja), ali i dve džamije(Niš i Beograd) podstakli emocije u svakom čoveku. Stvari treba nazvati pravim imenom. Niti su svi Šiptari teroristi, niti svi Srbi u Beogradu mrze muslimane. Jer, kada bi makar hiljadu ljudi razmišljalo kao ona grupa huligana koja su zapalili džamiju u Gospodar Jevremovoj, ta džamija ne bi postojala odavno. Želim da opet ponovim, muslimani u Beogradu uživaju veliko poštovanje, ima ih na visokim političkim funkcijama u skoro svim garniturama (Munir Lasić, bio je potpredsednik Gradske vlade, Tahir Hasanović,predsednik omladine Univerziteta, a potom član Predsedništva omladine Jugoslavije, potom generalni sekretar Nove demokratije-pokret za Srbiju, Republički javni pravobranilac Srbije, Omerović, Radmila Hrustanović, aktuelna gradonačelnica Beograda udata je za Šefika Hrustanovića, muslimana iz jednog sela kod Gacka u Hercegovini, dr Rasim Ljajić je na veoma važnom mestu ministra za ljudska prava i nacionalne manjine, i da ne nabrajam više jer sam preskočio ogroman broj muslimana koji su svojim radom postali jaki autoriteti u nauci, medicini, tehnici, privredi, umetnosti...U Beogradu muftija Hamdija-efendija Jusufspahić uživa ogroman ugled i poštovanje. Oni koji su zapalili džamiju djaovski su ciljali da nanesu zlo Beogradu i Srbiji, jer su nasrnuli na božju kuću i na ljude koji su osvedočeni prijatelji srpskog naroda.
Nadam se da će unutrašnja istraga u MUP Srbije pokazati i kakva je uloga nekih snaga unutar MUP koji su nepreduzimanjem adekvatnih mera omogućili ološu da uništi jedan hram i baci ljagu na Srbiju i njenu toleranciju prema verujućim ljudima.U svakom vremenu je bilo takvog ološa, ali koliko je Srbija prihvatala svakog čoveka, bez obzira koje je vere i etničkog porekla svedoči i to da je legendarni ministar finansija dr Laza Paču, koji je učinio da dinar bude tri puta jači od francuskog franka, bio Cincar, bilo je Jevreja na istaknutim mestima i oni su se za srpsko prihvaćanje odužili Srbiji time što je ogroman broj Jevreja pao u odbrani Srbije od Austro-Ugraske i Nemačke. Nemački poručnik Pavel Schturm, emigrirao je u Srbiju početkom prošlog veka i pod imenom Pavle Jurišić, sopstvenom zaslugom i radom, dogurao do čina djenerala u Srpskoj Kraljevskoj Vojsci i dao ogroman dorinos odbrani Srbije u I svetskom ratu.
Ima mnogo više, onoga što spaja muslimane i pravoslavne, Srbe i Šiptare, nego što ih razdvaja. Molim forumaše da pronadjemo to što spaja ljude na Balkanu, ono po čemu su slični, a ne da tražimo razlike, jer različit je svaki čovek, pošto ga je Bog stvorio u takvom unikatu da se ne mogu naći na zemaljskoj kugli ni dva čoveka sa istim otiskom desnog kažiprsta, a kamoli da budu po svemu isti.

• »josef borg« je muško

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

18

Petak, 19. Mart 2004

Alex ko tebe izvadi iz korpe za otpatke?
Bilo ti je najbolje tamo jer se na Forumu
samo brukas! ?(
" Ko Priznaje, Pola Mu Se Prasta"

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

19

Petak, 19. Mart 2004

Blago tebi kad te BRZI podrzava!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

20

Petak, 19. Mart 2004

Primecujem odstupanje od pravila ... u istoj temi se ponovo koriste rijeci ŠIPTARI ,a u prethodnim postovima iste rijeci su editovane od strane moredatora i administratora .... ne vidim razloge odstupanja od pravila .... pocecu da sumnjam da odredjeni ljudi koji imaju status Clanova nisu u istoj ravni na skali moderatora i onih koji su azduzeni za odrzavanje "reda i mira" na forumu ... opet se izvinjavam ako nisam u pravu :rolleyes:

PEACE !!!! from member !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks