Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

• »Gyerzelez« je autor ove teme

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 13. August 2003

NAZHALOST NEMA NISHTA DZABE - www.sanapress.com samo za pretplachene

Selam svima

Kao shto naslof kazhe. Otvorila him se dizna izgljeda pa krenulji put BH Dana, Avaza i sl.

Hajo bi vidit' koljko pretplatnika imaju sat.

Shta misljite, isplati lji se pretplatit se na ovaj elektronski tschahat?

Znam da je skupo odrzhavat' stranu alj' ima nachina da se ochuva free-service. Recimo, obostrane reklame na nashim web-sitovima itd.

Eh, shto ti je Cash. Majka pa to izgljeda.

Ejsahadilje od boktisanok Gyerzeljeza!

onajKojiTrazi

Zlatna sredina

(10)

• »onajKojiTrazi« je muško
  • »onajKojiTrazi« je zabranjen

Datum registracije: 07.10.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 14. Novembar 2003

Moj Gyerzelez, i ja bih volio vidjeti vlasnika stanice i zelen lica njegovog, kada vidi da ga niko ne posjecuje.
Ljudi koji imaju lijepe i zanimljive sajtove i koji muku muce da privuku ljude a sve je dzabe, tesko dobijaju vjerne citatelje a oni bi porez.
Mozda i ima ljudi koji crkavaju od znatizelje i plate da vide duplo nista.
Selam!

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 14. Novembar 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Mislim da ova tema nema neke veće veze sa naukom i obrazovanjem, te joj tako ovde nije mesto, a za razloge nedostupnosti sanapresovom sajtu, trebate se informisati kod odgovornih osoba...

Svaka, neosnovana priča ili sumnja, može da dovede do reakcija, onih koji se pominju, a to nam nije cilj, verovatno i oni imaju svoje razloge...

Pozdrav

Social bookmarks