Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 17. Oktobar 2002

Nek je zdravo i nek piški pravo

''Neko je danas bio srećan, presrećan jer je našao mesto za parkiranje, a neko nesrećan jer mu se rodilo žensko dete.''

D. Radović, ''Beograde, dobro jutro!''
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 17. Oktobar 2002

Posto je ovaj svijet dominiran muskarcima...hvala Allahu sto se rodilo jos jedno zensko dijete :D:D:D:D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

3

Ponedjeljak, 21. Oktobar 2002

Mislim da je najvaznije da je zdravo , a za ostalo nema veze :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 22. Oktobar 2002

C

Da bi bilo zdravo, mora da pishki pravo :] :)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

5

Utorak, 22. Oktobar 2002

hmmm

zaista tako mislis? ?(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 22. Oktobar 2002

POZDRAV SVIMA

Lahko je vama vi ne cekate da vam se rodi cerka...

Ali ja sam srecan i ponosan na to...
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 22. Oktobar 2002

pozdrav

Pozdrav za sve učesnike ovog foruma, uz specijalan pozdrav za našeg dragog prijatelja Juska, iz Turske,koji kao što ste čuli očekuje InsAllah uskoro prinovu, Te mu ja od srca želim sve najbolje.
Ja kao otac trogodišnje devojčice, želim da kažem i osećam se prozvanim da prokomentarišem, da lagao bih ako bih rekao da nisam skriveno želeo da prvo dete bude muško, ali sada sa ponosom priznajem da je Selma unela jedan novi moment u mom životu, i da svako ko ima smelosti da deli decu prema polu nije u pravu.
Što reče moj prijatelj Jusko u jednom emailu meni, deca su nam ostavljena na amanet od Gospodara, da ih čuvamo, pazimo, vaspitavamo i upućujemo da idu pravim putem, bez obzira dali su dečaci i devojčice.
Pozdrav

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 24. Oktobar 2002

Pozdrav
I ja bih da dodam nesto na ovu temu:
Prije odprilike devet meseci saznao sam da ce i Moj brat dobit prinovu, i to zhenskog roda.Pravo da vam kazhem kad sam to chuo isto ko da me grom pogodio.(makar sam iskren)
Al kad se mala Dzejlana rodila bilo mi je sve svejedno i sad je volim i ne bih je menjao za tri mushkarca.
"Od Allaha je " :tongue:
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

9

Heeej!!!!

... sta je ovo narode ?
Pa nismo mi zenska deca toliko losa :(

Cuj ti njih, svaki drugi kaze vise bi voleo da dobije sina, ali kada se ipak desi da dobije cerku shvati da je to "od Allaha" i onda mu bude drago da je bas cerka...ne bi je menjao....etc...

Pa zar jedino na taj nacin budete "srecni" , zar se prvo morate razocarati sto nije sin, pa se onda, tek onako, odjednom radovati sto je cerka ?

Ne razumem ?(

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

10

Ohne aufregung..
Pa sestro draga polako.
Pa sta bi mi bez vas...
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

11

Eh te ćerke

Mislim da me lično gospođice Pink nisi razumela.
Jesam rekao da sam se za vreme dok je supruga bila u drugom stanju, potajno nadao da nosi sina, ali ne zbog toga što nisam voleo žensku decu, već što nisam znao, šta u stvari znači biti otac sada već jedne trogodišnje ćerkice.
Najdivniji osećaj na svetu, garantovano, iz mog ugla gledano.
Pozdrav

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Mikov_sin
Pozdrav
I ja bih da dodam nesto na ovu temu:
Prije odprilike devet meseci saznao sam da ce i Moj brat dobit prinovu, i to zhenskog roda.Pravo da vam kazhem kad sam to chuo isto ko da me grom pogodio.(makar sam iskren)
Al kad se mala Dzejlana rodila bilo mi je sve svejedno i sad je volim i ne bih je menjao za tri mushkarca.
"Od Allaha je " :tongue:

Tako kad je moja snaha bila trudna saznala je da nosi zensko.Imala je nekih problema,jer beba je stojala u nekom cudnom polozaju.Nakon par dana na ultrazvuku ginekolog utvrdi da se beba vratila u pravi polozaj a moj brat odahne i rekne na glas pred njim :"Hvala Bogu,jos samo da se u musko pretvori i bice sve ok" :D
Bas ste cudni vi muskarci!
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks