Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko
  • »peros« je autor ove teme

Datum registracije: 31.05.2007

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 31. Maj 2007

Nekretnine u CG

Mislim da je ovo zaista prava sansa ,i gotovo da mogu da kažem sa sigurnoscu od 99 % siguran biznis.Svi ljudi koji su malo razmislili uradili su t i kupili neku nekretninu ,ali još nije kasno ,nadam se da neće biti ljudi koji će kasnije da govore kako ima je zao sto i oni nisu nešto kupili.
evo link da vidite ovu stvar: http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/

mnogi se bogate ja mislim da sad možemo i mi.
pozdrav.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 31. Maj 2007

Na stranu sto su ovakvi oglasi o "brzom bogacenju i sl" u 100% slucajeva prevara, cinjenica je da su u Crnoj Gori poceli i kamenje da prodaju. Rusi i Albanci sve pokupovase, a cene nekretnina samo rastu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 31. Maj 2007

,,,,,,,.....

Dajte ljudi ,svi zivi vide a mi cemo opet na kraju da kazemo gdje mi je bila glava,i sami kazete "cinjenica je" ali ne pokusaveta nista ,ljudi iz cijele jugoslavije dolaze i kupuju jer vide ovu sansu.Znam ljude koji podizu kredite i kupuju nekretnine i onda budu strpljivi pa ih lepo prodaju puta 3 njihova cijena i to je to.Pazi ovo nije oglas vec jedna cinjenica koji treba iskoristiti ,i nije neko ekspres bogacenje vec treba sacekati .posjetite ovo :http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 31. Maj 2007

A ti jel si iskoristio priliku?
Halo Bing? Kako brat?

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 31. Maj 2007

Da znas da jesam,kupio sam stan u budvi ,a cijena mu samo skace.Neznam zasto ljudi posmatraju kao da ja nesto pokusavam da im uglavim.Ja to ne radim samo vam govorim za nesto ,sto svi vide.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 31. Maj 2007

Ne razumem sada ovu stvar. Kazes da je dobar business i da se moze dobro zaraditi. Na kakav nacin? Mislis da kupis sada nekretinu i da ti se ta investicija nakon nekoliko godina vrati? Je li tako mislis? Posto na osnovu ekonomskih zakona, pri velikoj potraznji a manjoj ponudi se cena povecava.Kako hoces da ponudis nesto i da kazes da ne trazis nista? Ako se govori o businuss-u onda moraju biti zadovoljne oboje strane. Treba ovo da shvatim kao da imas neke poznanike koje se bave nepokretnostima i ti im pomazes da nadju kupce i onda dobijas procento od zaradnje? Mislim za tebe je ovo super business, dobro zaradis, a narod je danas lako prevarit te i mislim da bas uspes.

Nepokretnosti su stvari koje se ne kupuju svaki dan. Ovde treba biti malo oprezan i proveriti stvar u kataster.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 31. Maj 2007

Skroz se slazem sa tobom ,sve je to ok ali pazi ja mislim da je cinjenicno stanje da ce te cijene nekretnina da skacu i skacu.Samo se raspitaj da vidis koliko agencije deru ,ja nemam nikakve poznanike niti nesto slicno ,ako si gledala ono za sta sam ostavio link vidjela si da za svoju uslugo ne trazim nista ,jer zaista zelim da iskoristimo ovu priliku .Ali ne mogu da vjerujem cijela evropa vide ovo ,a mi opet trazimo neke greske i gluposti ,prosto ne mogu da vjerujem.Znam ja da nema narod para ,ali ljudi podignu kredit i kupe nekretninu to se uveliko desava.ALI STVARNO NEMOGU DA VJERUJEM!!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

8

Petak, 01. Juni 2007

Citirano

Orginalno od peros
Znam ja da nema narod para ,ali ljudi podignu kredit i kupe nekretninu to se uveliko desava.

U Ceskoj je posle tranzicije, zbog podignutih kredita, ostalo bez kuce 100 000 ljudi. U Hravtskoj vlada duznicka kriza, a kod nas se ocekuje za dve do tri godine. Tako da bih ja sa paznjom uzimao kredite.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

9

Petak, 01. Juni 2007

i to je ok,ali za dve tri godine ako se to desi,i nemoze se mala crna gora mjeriti sa nekom drugom velikom drzavom,bas zato sto je malo nju treba to sve da zaobidje jer nemoze se pojaviti toliki broj ljudi koji su podigli kredit,tvoja nekretnina je vec skocila na jedan zavidan nivo.NETREba dozvoliti da ti banka nego je ti ako toliko zagusti prodati.

777

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.05.2007

• Poruku poslati

10

Petak, 01. Juni 2007

Kakvog covek ima interesa ili pak nema uopste nije bitno. Jasno ko dan je da je posao nekretninama vrlo unosna stvar. Pogotovu za one sto imaju pare. Kad pustite jednu nekretninu u opticaj (iznajmljivanje) onda mozete da se usmerite na drugu, jer se nekretnine same isplacuju i na kraju ostaju ko ciste pare. Tacno je da u crnoj gori cene skacu i pitanje je procenta godisnjeg povratka. Nije tacna dinina pretpostavka da je potraznja mala. To je samo njena pretpostavka, a cinjenice govore drugacije. Pitajte ruse i albance pa cete videt dal ima potraznje.

Elem, nebitno jel unosno il nije, meni je zanimljiviji fenomen pesimizma naseg naroda. To je upravo razlog naseg kolektivnog neuspeha. Kad god se ponudi neka ideja ili posao, vecina se trudi vise da nadje izgovor da to unisti nego da nadje nacin da nesto ucini. Jedini nacin da se nesto uradi jeste da se proba. Al opet, to je u domenu onih koji hoce, imaju, umeju, i mogu. Al bilo bi lijepo izvrsit istrazivanje zasto se uplicu oni koji nit umiju nit zele nit hoce nit mogu. Verovatno zato sto im cinjenica da neko drugi moze, tj mozda i hoce, preti kao potvrda njihove nesposobnosti. Zato je lakse nagovarati i ubedjivati druge o nemogucnosti sprovodjenja ideje, nego li pokusat sa ostvarivanjem iste. A ako je ishod nebitan, zasto onda pricati i ubedjivati druge o nelogicnosti ideje? Nemoj samo da mi neko kaze da brine drugima. Na brinem ni ja ovom prevarantu kojeg je sramota da kaze da vodi biznis, ko da u tome ima nesto lose???? Al mi zao naroda koji pesimisticki na sve posmatra. Tj vise me nervira nego sto me rastuzuje. Nervira me jer tako propada i ono sto je moje: moj rodni grad. Ustavili se ko voda u bari i neprijatelj bude svako ko tu vodu pokusa malo da pomeri. Stvarno steta.

Najadekvatniji potez je da svi koji nece nista da urade jednostavno ignorisu. U tom slucaju bi ova tema ostala prazna i ovaj bi se prosao prazne muke. Ionako ne vidi da ubedjuje ljude koji ubedjuju okruzenje, al u negativnom smislu.

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

11

Petak, 01. Juni 2007

ALI SKROZ SE SLAZEM SA TOBOM,SVAKA CAST..
ko je posjetio onaj link koji samostavio vidio je da ni meni u djep ni iz djepa ,pa kako zeli ,ali sto posto sam siguran da ce za jedno 2 godine mnogi da pricaju eh kako nisam na vrijeme to iskoristio.

777

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.05.2007

• Poruku poslati

12

Petak, 01. Juni 2007

To dal ti imas sta od toga il ne nebitno je totalno, tj ne mijenja stvar. Ono, ocigledno je da zarad necega propagiras tu ideju, al neovisno od toga, ti si ovdje najmanje bitan. Isto je i ta tvoja filozofija "nemam ja nista od toga" mizerna. Pa sta ako i imas? Imas pravo na to, to je sasvim legitimna stvar. Pa makar ti dobit bilo zadovoljstvo, to se nas ne tice. Ja napisah ono sebet mojeg naroda, a ti jadjo svoju svijaj i ne mijesaj se u ocjene tamo dje ti mjesto nije.

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

13

Subota, 02. Juni 2007

Citirano

... Rusi i Albanci sve pokupovase, a cene nekretnina samo rastu.

Hajde za Albance sto kupuju oko Ulcinja mogu i da shvatim, to je i ranij bio domen pod njihovom kontrolom, ali sta Rusi imaju u svemu tome.
Mislim da Ruski interesi te kupovine nisu kljukanje u CrnoGorsku baru jer oni imaju puno ljepsih i sebi blizih bara (Ukrajina, Crno more, Kaspijsko more isl).

Ili je kasnija preprodaja tih nekretnina po znatno vecim cijenama ono sto pokrece Ruse?
Ako je to, onda koliko je to pametna investicija, jer te preprodaja se vecinom ogranicava na trziste Srbije, drugi nemaju nekog izuzetnog razloga da preskupo placaju nekretnine u CrnojGori?

Pored Malte, Cipra sada su i Rumunija i Bugarska u EU i za one iz sjeverne evrope je tamo puno atraktivnije, jeftinije i ljepse da kupe nekretninu, uz naravno puno bolje uslove isplate.

peros

Početnik

(10)

• »peros« je žensko

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 07. Juni 2007

Za Crno Gorsko more reci da je bara je glupost.A ti imas rusa koji su vidjeli koji je to raj pa ce samo da kupi nesto i da uziva ,a ima i onih koji ce da kupe nesto pa da ga preprodaju za duplo vecu cijenu ,neznam zasto tako gledas na crnu goru ko god dodje kaze da je to pravi raj da to sto se tamo vidi nema nigdje na svijetu,cinjenica je da tu ima dosta da se radi na putnoj infraksturi i drugim stvarima ,ali to je najmanji problem ,samo zelim da kazem da ce vrijeme pokazati.ove pricam bez ikakve lazne skromnasti ,jer su to cinjenice.

Social bookmarks