Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško
  • »Giovanni« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 25. Oktobar 2005

Nelogicnosti

Ponukan diskusijom o Wrestling-u gdje smo se Ed i ja dotakli boksa i termina plemenita vjestina koji se meni nelogicno vezuje za isti evo teme gdje mozete iznijeti nelogicnosti s kojima se srecete u svakodnevnom zivotu. Svako logicno objasnjenje nelogicnosti je logicno dobrodoslo.

Da krenemo mi...

U nasem jeziku imamo sljedece imenice

kosmos
vasiona
svemir

E sad, sto je meni nelogicno za one koji putuju u vasionu koristimo sljedece imenice

kosmonaut (ova je logicna) i
astronaut

Sad, pitanje je zasto ne koristiti vasionaut ili svemironaut i otkud sad pa ovaj astronaut izleti?

Jos veca nelogicnost je da svemircom zovemo bice iz svemira a kosmonirca, vasionirca nidje?

Veselo!
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

2

Srijeda, 26. Oktobar 2005

Esselamu alejkum

A šta misliš o onima koji su skeptični prema skepticima? Na primjer opovrgači teorija zavjere.

Ili Tulumba4All koji je našao inspiraciju za novu temu u nemanju inspiracije?
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od Sandzacki_sin
Esselamu alejkum

A šta misliš o onima koji su skeptični prema skepticima? Na primjer opovrgači teorija zavjere.

Ili Tulumba4All koji je našao inspiraciju za novu temu u nemanju inspiracije?

Kojeg Nemanju? :D
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

4

Klasican dijalektizam suprotnosti ;), a tek glasenje na anketu "Volite li da glasate?"

Ovo sto giovanni navede su jezicke nedoumice.
Mene je uvek mucilo zasto se kaze idem NA fakultet i idem U skolu.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od ed

Citirano

Orginalno od Giovanni

Da, ovoj temi mozete pristupiti iz vise kutova (ostih i tupih 8) )

Molim te da kao pokretac teme pojasnis moze li se temi pristupiti i iz pravog ugla, da ne trosim dzabe tinte :D

Evo jos jedne nelogicnosti i zahvala Ed-u na jos jednoj inspiraciji glede istih.

Sad se postavlja pitanje zasto se pravi ugao (kut) zove pravi i u kojoj je to konotaciji? Da li pravi kao "dobar" tj znaci nije "los" ili pravi u smislu ispravljenosti da tj nije krivi, tj iskrivljeni ugao mada bi ja volio da vidim neki krivi ugao a da nije recimo koriscen u novinarstvu (ono Vi gospodine taj i taj posmatrate stvari iz krivog ugla i ti folovi). Neki taj isti kut nazivaju normalnim pa sad i ovdje bih volio da mi neko pokaze ugao koji je nenormalan. Po nekoj logici stvari ako je ugao od 90 stepeni normalan to je onaj od 180 duplo normalan a onaj od 45 upola normalan tako da je onaj oko nistice (0) nenormalan dibidus da ne budem vulgaran skroz.

I zasto se isti ne zove okomitim uglom - to mi dodje kao logicno.

Sljedece nelogicnost glede stanovnika gradova, varosi a Boga mi i sela.

Recimo uzmimo Bihach, fin gradic u BiH. Uzmimo isto Knich finu varos u SCG.

Sad zbog nekog razloga stanovnici Bihacha se zovu Bishchani a stanovnici Knicha - Knichani.

Zar ne bi bilo logicno imati parove Bihachani - Knichani ili
Bishchani i Knishchani? (ako kuzite da su to razlike izmedju bosanskog i srpskog onda ste upali u nelogicnost).

Aj pa zivili
Giovanni Tigavista

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od Giovanni
Ponukan diskusijom o Wrestling-u gdje smo se Ed i ja dotakli boksa i termina plemenita vjestina koji se meni nelogicno vezuje za isti evo teme gdje mozete iznijeti nelogicnosti s kojima se srecete u svakodnevnom zivotu. Svako logicno objasnjenje nelogicnosti je logicno dobrodoslo.

Da krenemo mi...

U nasem jeziku imamo sljedece imenice

kosmos
vasiona
svemir

E sad, sto je meni nelogicno za one koji putuju u vasionu koristimo sljedece imenice

kosmonaut (ova je logicna) i
astronaut

Sad, pitanje je zasto ne koristiti vasionaut ili svemironaut i otkud sad pa ovaj astronaut izleti?

Jos veca nelogicnost je da svemircom zovemo bice iz svemira a kosmonirca, vasionirca nidje?

Veselo!
Giovanni

Evo daidja ja cu ti odgovoriti na ovu tvoju prvu. Svi ovi pojmovi imaju razloga svog postojanja. Razlika jeste suptilna pa je zbog toga tesko ali eto ja to slucajno znam jer sam eto bio slucajno u Deutsche Luftfahrtmuseum :) inace bih preporucio svakom ko je u mogucnost da ga poseti ako se zadesi u Bremenu.
Pitas se zasto se nekoristi vasionaut? Vrlo jednostavno ces svatiti ako pojasnimo sta je vasiona. Naime vasiona obelezava prostor izmedju planetarnih sistema, znas njih ima 9, dok kosmos ili ti svemir obelezava prostor u unutrasnjosti samo jednog planetnog sistema. Znaci posto dosad nismo imali nikog koje leteo iz jednog panetranog sistema u drugi, inace velika ali i ne ostvarena zelja Alberta Einstein-a, lako je zakljuciti da zasad ne postoji "vasionicar".
Ima objasnjenje i za razliku izmedju kosmonauta i astronauta. Ni to nije nije bas ne logicno.
Kosmonautom se naziva onaj ko je bio samo u kosmos ( pogledaj gore definiciju kosmosa :) ) dok se autronautom naziva onaj ko je sleteo na jednu od planetu a dosad je to uspelo samo Nils Armstrongu na mesec. Juri Gargarin i svi oni koji su boravili na MIR isto kao i pre dve nedelje kinezi koji su samo kruzili oko zemlje su kosmonauti. Mislim da sad mozes prozreti gde je fol sto nema naziva "vasionicar" i gde je razlika imedju atronauta i kosmonauta.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od Abfangjäger

Pitas se zasto se nekoristi vasionaut? Vrlo jednostavno ces svatiti ako pojasnimo sta je vasiona. Naime vasiona obelezava prostor izmedju planetarnih sistema, znas njih ima 9, dok kosmos ili ti svemir obelezava prostor u unutrasnjosti samo jednog planetnog sistema. Znaci posto dosad nismo imali nikog koje leteo iz jednog panetranog sistema u drugi, inace velika ali i ne ostvarena zelja Alberta Einstein-a, lako je zakljuciti da zasad ne postoji "vasionicar".
Ima objasnjenje i za razliku izmedju kosmonauta i astronauta. Ni to nije nije bas ne logicno.
Kosmonautom se naziva onaj ko je bio samo u kosmos ( pogledaj gore definiciju kosmosa :) ) dok se autronautom naziva onaj ko je sleteo na jednu od planetu a dosad je to uspelo samo Nils Armstrongu na mesec. Juri Gargarin i svi oni koji su boravili na MIR isto kao i pre dve nedelje kinezi koji su samo kruzili oko zemlje su kosmonauti. Mislim da sad mozes prozreti gde je fol sto nema naziva "vasionicar" i gde je razlika imedju atronauta i kosmonauta.

Abfangjäger,

prvo da ti se zahvalim mlogo na tvome tumacenju termina, ali ja sam mislio to malo vise figurativno 8) kad sam zapocinjao temu. Da pojasnim...

Samo za tebe a i za ostale, evo enciklopedijskih objasnjenja o terminima vasione, kosmosa, svemira

KLKNI ODJE ZA TERMINE

kao i astronauta, kosmonauta, itd.

KLIKNI ODJE ZA ASTRONAUTE

kojima se ja i vecina ljudi na ovoj planeti ravna jer su iste propisane od Fédération Aéronautique Internationale (FAI). Opet kazem nisam nesto siguran da si skoro update-ovo svoj SI sistem jedinica (sjetimo se jedinice za magnetnu indukciju) jer ove tvoje definicije (koje mozda i imaju smisla) su mi malcice strane. Ili je to opet neakva teorija zavjere u pitanju? Znaci ako bi moglo jedno prosvjecenje tipa ko, sta, kako (al da ne bude referenca tipa moj dajo, amidza, profesor ovoga puta - molicu lijepo) ja bih ti bio veoma zahvalan.

Al' ajde da i to u stranu bacimo, u tvom izlaganju je takodje izreceno nesto sto bi moglo potpasti pod nelogicnost jer ja koristih termin vasionaut a ti vasionicar. Sad zasto vasionicar - ono ako je kosmonAUT, astronAUT zasto sad vasioniCAR?
Pa covjek ne popravlja casovnike, ne kontam?

A pazi jos ovu vecu nelogicnost. Ti tvrdis da je astronaut moze biti samo onaj koji je sletio na neku planetu. Pa zar ne bi bilo logicno da se onda zove planetonAUT? Ajde da je u pitanju jahac asteroida, pa da i kazem da ima neke logicnosti da ga nazoves astronAUT ovako meni bas i nema.

Aj zivio ti nime
Giovanni Tigavista

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 27. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Giovanni

Abfangjäger,

prvo da ti se zahvalim mlogo na tvome tumacenju termina, ali ja sam mislio to malo vise figurativno 8) kad sam zapocinjao temu.

Sad ja moram da priznam da je ovo duboko bilo za mene da bi razumeo sam o cemu je rec tek ovim tvojim naknadnim objasnjenjem svacam kako pravo da svatim temu. 8)Vidim kasno upao sam vec u zamku i to duboku o| cini mi se ?

Citirano

Orginalno od Giovanni

.... ja koristih termin vasionaut a ti vasionicar. Sad zasto vasionicar - ono ako je kosmonAUT, astronAUT zasto sad vasioniCAR?
Pa covjek ne popravlja casovnike, ne kontam?

E pa sad ;) ako te ovo poslednje asociarilalo na covjeka sto popravlja casovnike onda sam siguran da ne kontas,po toj tvojoj logici, ni ove kosmonAUTe i astronAute , pa ni ovi ne popravljaju AUT-a. :]

Samo biti pazarskog porekla izgleda da nije dovoljno da bi znao da jedan rodjeni pazarac ne konformira sa treminima. Moja je mana sto sam ja vazda bio sklon da ako je moguce bilo kako ubaciti meni omiljenu recenicu CAR. ;) Otud kao izraz velikog respekta prema jednom takvom podvigu/poduhvatu ,taj has pazarski termin vasioniCAR. :D Steta sto nisi konto a ja mislio sam da nece biti problem to za tebe. :-)

Citirano

Orginalno od Giovanni
Ti tvrdis da je astronaut moze biti samo onaj koji je sletio na neku planetu. Pa zar ne bi bilo logicno da se onda zove planetonAUT? Ajde da je u pitanju jahac asteroida, pa da i kazem da ima neke logicnosti da ga nazoves astronAUT ovako meni bas i nema.

Ne svacam ovu poslednju recenicu al bas ni malo, sto je do mene nikako do tebe, jer JA ne razumem odkud sad odjednom ta zamena asteroida i planeta? A i valah pravo da ti kazem nije mi ni jasno bas najbolje zasto ovo sve
pitas i nasta ce ovo u sumu da ispadne. Vazdusaste ste su mi tvoje namere (politicki termin a posto ti istu ne volis samo za tebe prevod= znaci isto sto i nevidljiv mi je tvoj naum ) Ali dobro.
Posto je astronomija nauka o panetama, mislim da je sasvim uredu tvoj predlog, nevidim razloga zasto bi se mogao odbaci cak sta vise meni je savrseno jasno da bi se po toj logici itekako moglo umesto austroAUT koristiti termin planetonAUT. Hrvati su poznati po tome da su uljuljani u iluziju da sve moraju "hrvatizovati" da bi ga prihvatili kao svoje pa me nebih ni malo cudilo da oni tako nazivaju astronAUTe.
Sve ja to prihvatam uz posezanje za poznatom bosanskokm " sve ima gore od goreg" .

8) ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Samo biti pazarskog porekla izgleda da nije dovoljno da bi znao da jedan rodjeni pazarac ne konformira sa treminima. Moja je mana sto sam ja vazda bio sklon da ako je moguce bilo kako ubaciti meni omiljenu recenicu CAR. ;) Otud kao izraz velikog respekta prema jednom takvom podvigu/poduhvatu ,taj has pazarski termin vasioniCAR. :D Steta sto nisi konto a ja mislio sam da nece biti problem to za tebe. :-)

Ada, ja bi te razumeo samo da si dodao BATE na kraju. Zif mi ti.

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Ne svacam ovu poslednju recenicu al bas ni malo, sto je do mene nikako do tebe, jer JA ne razumem odkud sad odjednom ta zamena asteroida i planeta? A i valah pravo da ti kazem nije mi ni jasno bas najbolje zasto ovo sve
pitas i nasta ce ovo u sumu da ispadne.

Pazi sad logicno objasnjenje nelogicnosti i zamjena teza.

kosmos - kosmonAUT (ima logike jer korijen rijeci je prisutan u obje rijeci)

planeta - astronAUT (bas i nema)

astroid - astronAUT ovo kao i ima mada...

Kazu da je astrologija nauka o zvijezdama. A znamo da zvijezde i planete nisu isto. Po logici stvari planetologija bi trebalo bit' nauka o planetama - kuzis?

Znaci astronAUT bi mozda mogao bit' onaj sto putuje do zvijezda a planetonAUT onaj sto putuje i hoda po planetama.

E sad ostaje samo da definisemo jahaca asteroida. Mozda asteroidAUT.

Valjda je sad zajecarski (kristalno) jasno.

Aj zivio ti nime
Giovanni Tigavista

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

10

Ovako:
Vasiona je ima isto znacenje sto i svemir.Na grckom to se kaze kosmos,a na latinskom universum.Prema definiciji svemir je sveukupna materija u prostoru i vremenu,vecinom nagomilana u zvjezdanim sustavima,spiralnim maglicama ili galaksijama,koje pak tvore sustave viseg reda.
Astronaut je latinsko-grcka rijec ili kosmonaut (isto latinsko-grcka rijec) sto znaci covjek koji se prema medjunarodnim propisima uzdigao u visinu vecu od 80 km iznad povrsine Zemlje.Znaci astronaut nije samo onaj koji je sletio na neku planetu ili kako rece onaj sa nikom Ab…….(ne mogu da zapamtim neka mi ne zamjera).Znaci svi koji su otisli 80 km dalje od Zemlje nazivaju se astronautima.
Znaci,ako vasiona,universum,svemir i kosmos imaju isto znacenje i oni koji su otisli 80 km iznad povrsine Zemlje nazivamo kosmonautima,a stvarno zasto ih ne bi mogli onda nazvati vasionautima ili universumautima ili…. najjednostavnije svemircima???
:D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od Giovanni

Kazu da je astrologija nauka o zvijezdama. A znamo da zvijezde i planete nisu isto. Po logici stvari planetologija bi trebalo bit' nauka o planetama - kuzis?

Valjda je sad zajecarski (kristalno) jasno.

Nije bas sasvim jasno :( a kako bi i bilo kad je pogresna tvoja prepostavka. Hajde sad ja da objasnim logicno ne logicnost. Razumi. AstroLOGIJA o kojoj ti govoris i AstroNOMIJA o cemu ja govorim imaju zajednickog koliko i EkoLOGIJA i EkoNOMIJA.

Neznam dali je nenamerna greska u ali u svakom slucaju jeste pogresno ako si zaista ubedjen pa tvrdis da je "Astrologija nauka o zvijezdama". Astrologija cak nije ni priznata kao nauka, njom su se bavili laicki stari grci i rimljani koji su stvorili praznovernicu o jakom uticaju astralnih duhova na coveci zivot cime je astrologija jasno okarektarisana kao vestina da se sudbina covekova cita iz polozaja zvezda. Ponavljam, Astrologija je znaci vestina ili ti umece iz polozaja zvezda zakljucivati o sudbini i iz toga praviti i dan danas horoskope ali to nije nauka i kao takva neseriozna je pa je nemoguce izucavati na fakutetima dok sa druge strane, svaki ozbiljan univerzitet na fakultetu za fiziku ima institut, zapazi dobro, za Astronomiju koja se bavi, ovim sto si ti hteo progresno da objasnih sa Astrologijom. Naime Astronomija je sve obuhvatajuci termina za sva nebeska tela, kako planeta tako i zvezda,i ona se kao nauka bavi proucavanjem kretanjem istih.

Sad ti mozes sa pravom pitati zasto je pravilno reci ja studiram n.p BioLOGIJU a nije pravilno kad se kaze ja sturidiram AstroLOGIJU. E to je za mene vraski tesko pitanje i moram priznati da neznam odgovor. :(

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 28. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Nije bas sasvim jasno :( a kako bi i bilo kad je pogresna tvoja prepostavka. Hajde sad ja da objasnim logicno ne logicnost. Razumi. AstroLOGIJA o kojoj ti govoris i AstroNOMIJA o cemu ja govorim imaju zajednickog koliko i EkoLOGIJA i EkoNOMIJA.

Vozdra Abfangjäger ,

moram ti reci da sam logicno iznenadjen sto si mi pronasao nelogicnost i evo koristim priliku da ti se izvinim za lapsus koji napravih. Mozda si iz konteksta mogao shvatiti da sam mislio o astronomija ali eto desi se...

Nego nije to bila poenta mog post-a jer pricah o drugim nelogicnostima na koje mi ti ne dade odgovor ali stvarno ne mogu rec' da se nisi drzao teme jer si otkrio nelogicnost u mom tekstu a tema se tako i zove pa cu ti ovaj put samo reci

Zivio

Citirano

Orginalno od Pravnica
I nije bilo bitno sto sam ja prekinula. Samo ljudi koji nikad nisu voljeli i nisu bili u dugoj vezi postave to pitanje: Ko je prekinuo?! Nije tada bitno ko prekine. Ko god da prekine, kao da dijeli jedno cijelo na dvije polovine...
No moj dragi, koji me u 3,5 godine nikada ne iznevjeri, je uspio da me najvise povrijedi kada sam ja to najmanje ocekivala. Zamijenio me je nekom bezlicnom curom poslee naseg prekida...

Oh da, tada je bolilo... Kidalo me iznutra. Ne zbog nje. Ona je nebitna. Zbog te geste. NIje fer. Ne nakon godina provedenih skupa. Radi svega sto smo imali. Mrzila sam ga tada. Jer mi je unistio uspomenu. Jer mi je tako brzo pokazao koliko sam "zamjenjiva"...

Nebitno, i to sam prezivila i cak mu poslije opet sve to oprostila.

Unaprijed izvinjenje sto samo citiram fragmente ovog javljanja (cijeli post mozete procitati ako kliknete OVDJE ) ali meni je ovdje nesto nelogicno...

Znaci idemo ovako.

1. Momak i cura su u vezi 3,5 godine
2. Momak je cijelo vrijeme vjeran ali je veza "daljinska"
3. Cura skuzi da joj je svega preko glave i odluci da raskine vezu
4. Cura iskreno raskine vezu s momkom
5. Nemamo informaciju o tome kako je to palo momku
6. Zivot ide dalje (ili ne za ljude koji raskinu - krucijalna stavka je ova)
6. Momak pronalazi drugu djevojku
7. Druga djevojka je bezlicna

Epilog. Cura se ljuti jer smatra da je izgrana njena ljubav i povjerenje nakon sto je veza raskinuta i bivsi momak pronasao novu djevojku ali ipak je na kraju smogla snage da mu oprosti za tu nacinjenu nepravdu.

Nemoj da me neko pogresno shvati (posebno Pravnica) jer ovdje se govori o nelogicnostima, ali meni je ovaj slijed dogadjaja (1-7) logican ali epilog dakako djeluje nelogicno. Pride smatram nelogicnim i objasnjenje dato u citatu zbog cega je doslo do onoga do cega je doslo.

Sta vi mislite?

Tako pa,

U zdravlje
Giovanni

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

13

Petak, 28. Oktobar 2005

Znaci Pravnice…ovako….
Da bi prekinula sa nekom osobom to znaci da si morala imati veliki razlog.Te razloge mi sa foruma mozemo samo da nagadjamo:
Pod 1: da si sumnjala u njegovu ljubav
Pod 2: da je postalo monotono
Pod 3:da si ti njega prevarila sa nekom novom osobom
Pod 4:da si pocela sumnjati da je on nasao neku drugu djevojku.
………………zaokruzi tacan odgovor……
dalje…..
Sta mozes ocekivati poslije raskida sa nekim sa kim si bila u vezi?
Pod A: da pati za tobom
Pod B: da te preklinje da mu se vratis
Pod C: da te proganja
Pod D:da zauvijek ostane sam do kraja svog zivota
………………zaokruzi tacan odgovor
dalje……..
Sta mislis o djevojci koja je dosla poslije tebe?
Pod 1: da si bolja od nje?
Pod 2: da ga ne zasluzuje?
Pod 3: da je svaka druga poslije tebe « bljak» za njega?
Pod 4: bezlicna je jer nije TI?
…………..zaokruzi tacan odgovor
dalje………
Zasto si ga mrzila tada?
Pod A: jer si bila ljubomorna?
Pod B: jer ti je ipak pokazao da nisi jedina i da si ipak zamjenjljiva?
Pod C: jer si ga tek tada upoznala u pravom svjetlu
Pod D: jer si shvatila negdje u dubini sebe DA TE IPAK VARAO sve te godine?
……………………zaokruzi tacan odgovor
dalje………
Zasto si mu oprostila?
Pod 1: jer si odlucila da pogazis svoj ponos.
Pod 2: jer si mislila da je jedini?
Pod 3: jer nisi mogla da budes sa drugim?
Pod 4: jer si ga ludo voljela i ako si ga ostavila?
………….zaokruzi tacan odgovor…………….
Ako si sa njim jos uvijek,nemoj sada poslije ovog testa da se duboko zamislis i da se opet razidjete.Ja vam zelim srecu u ljubavi i da ostanete do smrti skupa,ako je to moguce.No,kad zaokruzis sve te odgovore,bice i meni malo jasnije da skuzim o cemu se tu radilo,ovako,sve je misticno i mogu samo da nagadjam.
Poslije zaokruzenih odgovora mogu da dam svoj finalni odgovor.
Toliko.

Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks