Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko
  • »kiki« je autor ove teme

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 29. Oktobar 2004

Nestali svi dnevnici iz Gimnazije

Ovih dana se izgleda puno komentarise o skolstvu. :D
I dok se neki bore protiv korupcije, izgleda da drugi imaju bolje ideje, uci u skolu, lepo pokupiti sve dnevnike i zbrisati bez traga.

Meni je ovo i smesno i tuzno, i pitam se samo sta li ce biti sledece?
Pazi koju igru igras.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

2

Petak, 29. Oktobar 2004

Ovaj slucaj se desio i prosle godine u isto vreme ali ove godine ucenici su bili mnogo zesci jer su ovom prilikom uzeli 34 dnevnika...
Dok neki tuguju za mnogim peticama koje su dobili za dosadasnji trud i rad dosta njih se veseli i sa osmehom komentarise ovaj dogadjaj jer su sada neopravdani i opravdani izostanci svedeni na 0 a sve jedinice su otisle u nepovrat...
Bruka za gimnaziju mada ovo vec postaje trdicionalno i ko zna mozda ce i ovo prerasti u neki ramazanski turnir ;)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 29. Oktobar 2004

Izgleda da se svakih par generacija nadje neko ko je to u stanju da uradi.

Dok sam ja pohadjao gimnaziju, imali smo isti takav slucaj.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 29. Oktobar 2004

Evo jos jedan dokaz da je to tradicionalno... Dzaba deca se uzive, uzmu dnevnik i sami upisuju ocene... Ne treba ih kritikovat mozda je to samo jedan mali delic ispunjenja zelja da mozda nekad oni postanu profesori...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 29. Oktobar 2004

Sad se samo pitam imali smisla Sansov potpis:
Ako nemas iskustva, prevarit ce te, ako imash, vec jesu.
A sta ako imas iskustva i opet te prevare?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Mehdi

Učenik

(16)

• »Mehdi« je muško

Datum registracije: 18.03.2004

• Poruku poslati

6

Petak, 29. Oktobar 2004

Oni sa jednicama i izostancima sad su nasmijani...
Doslo njihovih 5 minuta, neka ih malo... :)
Ionako ce na kraju biti po onoj narodnoj „Ko se zadnji smije..“

7

Petak, 29. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Administrator
Sad se samo pitam imali smisla Sansov potpis:
Ako nemas iskustva, prevarit ce te, ako imash, vec jesu.
A sta ako imas iskustva i opet te prevare?

Onda si iskusniji po pitanju biti prevaren :).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 29. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od kiki
Ovih dana se izgleda puno komentarise o skolstvu. :D
I dok se neki bore protiv korupcije, izgleda da drugi imaju bolje ideje, uci u skolu, lepo pokupiti sve dnevnike i zbrisati bez traga.

Meni je ovo i smesno i tuzno, i pitam se samo sta li ce biti sledece?

Ja bih rekao da je ovo zalosno smijesno...

Ovdje se uvijek sjetim price o nekom funkcioneru koji je vazda imao napisan govor u prednjem dzepu sulje i to je bilo pod moranje inace bi se totalno izgubio pred masom, pa se njegovi "protivnici" htjeli da se nasale s njim pred jedan vazan simpozijum na kojem je trebalo da drzi govor - oni mu krisom izvuku cedulju s govorom...

Simpozijum pocinje, nas funkcioner izlazi na podij, laca se dzepa na kosulji, u dzepu naravno nista od napisanog govora, njegovi neprijatelji u deliriju kako su mu samo dohakali, on kao izgubljen gleda lijevo desno, da bi zatim se malo zagrcnuo i lagano rukom se masio zadnjeg dzepa na tolama, razvijo cedulju s govorom, namignuo zapanjenim "protivnicima" i poceo svoj govor...

Kradje dnevnika su se desavale odvajkada i mene samo cudi kako to da se neko ne sjeti da se ocjene mogu pisati i u bazu podataka (koju ce neki ucenik 3, 4 godine od sale napraviti) i da se kopija iste baze podataka moze cuvati na raznim medijima sa kojih je u najgorem slucaju mogu povratiti za dan a kojoj vispreni gimnazijalski saneri i ne mogu pristupiti tako lako. A danas svaka gimnazija pa i ona na ex-Yu prostorima ima makar jedan racunar. U moje doba bar jeste.

I poslije kazu Ameri glupi....

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

9

Petak, 29. Oktobar 2004

To jeste smesno sto su dnenvici nestali u Gimnaziji ali mene se desavalo i u Osnovnu i Srednju skolu da nestaju dnevnici tako da kod mene nista cudno nije sto su nestali dnevnici u Gimnaziji. 8)

10

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Tradicija je nema sta... I kod nas su nestali. Nestali dnevnici cijele godine a opet su svi znali ko ih je odneo al niko nije smeo tipa da optuzi.. Sto ne znaci da je dobro prosao (sto se ocena tice).. ali njemu nije cilj bio da ocene ponisti, jer znali su svi koje ocene on ima, vec je njemu cilj bio da izbrise trag svim izostancima zbog kojih je trebao da leti iz skole.. I eto poslo mu je za rukom sto se tog plana tice :).. A ocene ko ocene.. Znaju profesori ocene vecini djaka.. Ionako kod nas ocenjivanje ide po principu utisaka... Za vecinu profesora je vazilo: prva ocena ti je i dozivotna..
mogu ja da se potpisem i bolje...

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Samo znam Koje odeljenje ukrade dnevnik tesko se tome odeljenje upravu ste da profesori znaju sve ocene napamet. Al oni se posle opuste vide nema dnevnika posle beze sa casa misle da ih nece zapisati profesor, a profesor uzme Svesku pa zapisuje pa poslekad dodje dnevnik samo prepise iz sveske u dnevnik :) Gore njima ako :D ukradu dnevnik.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 04. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od Administrator
Izgleda da se svakih par generacija nadje neko ko je to u stanju da uradi.

Da, ali ukrasti komplet iz Zbornice jeste podvig. Desavalo se da nestane jedan ili par komada ali 34!!! Pa mnogo je brate. Ne znam samo da li ovo podleze krivicnom postupku... :)
Sit Hungry Doesn't Believe

13

Ja se samo pitam kako li su ledja kradljivcu koji je dobio zadatak da nosi te silne dnevnike :D.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Talibul-ilm« je muško
  • »Talibul-ilm« je zabranjen

Datum registracije: 23.10.2004

• Poruku poslati

14

sta vam je bre ljuti sta kritikujete, ovo je najbolji dogadjaj koji mi se desio kako sam 4 godine u gimnaziju. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Sve vrste pojedinacnih neprijateljstava covjeka bilo kad ce se pretvoriti u prijateljstvo i ljubav, osim neprijateljstva koje nastane iz zavidnosti (haseda). Ne mogu ga oprati sve vode, ni ublaziti sve ljubavi svijeta. On uvijek ostaje crna tacka, cekajuci momenat da eksplodira.

Parali su stomake trudnica, potom vadili zivu djecu koju su poslije pekli u sporetima i tjerali majke da piju djecju KRV!!! X( X( X(- Muderris

SVE SMO ZABORAVILI...I ZGARISTA...I RAT. ZABORAVILI BORBU DOBRA PROTIV ZLA, BORBU PRAVDE PROTIV NEPRAVDE, BORBU TESKU I KRVAVU. ZABORAVITI NE SMIJEMO. PROKLET BIO KO ZABORAVI IZGLADNJELU NANU, OSAKACENOG BABU, ZAKLANO DIJETE, SILOVANU SESTRU! ;( ;( ;(
Allahu ti pomozi mudzahidima u Ceceniji, Allahu , ti pomozi mudzahidima u Afganistanu, Allahu, ti pomozi mudzahidima u Iraqu, Allahu, ti pomozi mudzahidima u Palestini, Allahu ti pomozi mudzahidima sirom svijeta ma gdje se nalazili, podari im pobdjedu na ovom i dzennet na buducem svijetu. Amin! ;( ;( ;(

15

@Talibul-ilm : VIdim tebe ledja ne bole :] ali pripazi na dlanove ;).

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

16

Sad mozda nema veze sa ovim dnevnicima ali ima sa Gimnazijom. Setih se jednog dogadjaja iz iste. Elem, bih ja tada mozda treca godina ili koja vec ne secam se tacno, tek oni borici koji danas ponosito njisu pod 'Endek tek behu zasadjeni, a cela stvar ne bese doterana do kraja te u dvoristu stajase jedan motokultivator. Toga dana u gimnaziju bese stigao revizor iz Kraljeva ta ga direktor onako ponosito setkao po dvoristu skole pokazujuci mu svez asfalt kao i zasadjene borove. U tom trenutku u toku je bio veliki odmor (cini mi se onaj drugi od 15 min :) ) te vecina ucenika bi u dvoristu. Posto je svaka generacija imala svoje "mangupe" ni mi nismo bili izuzetak. NAs se vao E.Z. i tom trenutku zajedno sa ponovcem A.K. upali doticni motokultivator, a posto ni jedan ni drugi nisu znali kako se istim upravlja, lupise o zid i usput porusise par sveze zasadjenih borica, a sve naocigled ponosnog dishe i zapanjenog revizora... :D
Sit Hungry Doesn't Believe

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

17

:) :) :) Dobar podvig ali me interesuje i posledica koju su podneli mangupi?

Hmmm mogu da zamislim kako se secao tadasnji direktor...
Da mi je videt mu lice...

:) :) :)

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

18

UČESTALE KRAĐE ŠKOLSKIH DNEVNIKA

NOVI PAZAR - Tokom protekle nedelje provalnici su iz dve novopazarske osnovne škole i gimnazije odneli i uništili ukupno 44 dnevnika. Bez dnevnika su ostala sva odeljenja gimnazije, njih 32, kao i pet odeljenja u Osnovnoj školi "Desanka Maksimović" i sedam u Osnovnoj školi "Stefan Nemanja". Novopazarska policija je do sada otkrila trojicu maloletnika koji su u jednoj od osnovnih škola uništili dnevnike. Povodom učestalih provala, krađe dnevnika i nanošenja materijalne štete školama, prosvetni inspektor Đulsuma Hodžić je za radio "Sto plus" rekla da su škole u obavezi da, u skladu sa zakonom, preduzmu odgovarajuće vaspitno disciplinske mere prema počiniocima. "Žalosno je što to rade učenici koji nisu svesni posledica, jer će svi biti krivično odgovorni. Veliku odgovornost snosi i pomoćno osoblje, koje je nakon završetka nastave obavezno da proveri vrata i prozore", rekla je inspektorka Hodžić. Ona je apelovala na sve, a posebno na roditelje i prosvetne radnike, da razgovaraju sa decom i predoče im posledice ovakvog ponašanja.

Izvor: www.radiostoplus.com
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

19

Uzasno. Ne vidim shta tu ima zanimljivo osim profila nasheg mentaliteta.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

20

Kad ni Dnevnici nisu Sigurni onda je stvarno tuzno.
Mora da je neko odneo da pokaze Roditeljima posto mu nisu verovali kad him je rekao kakve Ocene ima ;)
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Social bookmarks