Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

M-E-L-I

Početnik

(10)

• »M-E-L-I« je žensko
  • »M-E-L-I« je autor ove teme

Datum registracije: 25.10.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 30. Oktobar 2005

NEZABORAVNI DOGADjAj U ZIVOTU !!!???

[SIZE=3]SELAM SVIMA

Imal te vi neku nezaboravnu LjUBAV sto vas jos uvek SRCE zaboli kad na nju pomislite, neki DOGADjAj sto u Zivotu necete nikad zaboraviti ili nesto drugo...???? Stvarno me interesujes sta se vama u Zivotu desilo, jel svako ima nesto sto ce mu ZAUVEK u mislima ostanuti, jedna velika RANA u SRCU, jedan SRECNI ili NESRECNI Dogadjaj ili ..........????!!!!!

Cao Cao :) [/SIZE]
Als er ging gab er mir eine Rose...
Er sagte zu mir:
..wenn diese Rose verblüht,
werde ich wieder bei dir sein...

Er drehte sich um und ging...
Mit Tränen in den Augen,
sah ich das die Rose aus PLASTIK war...

2

Pa lijepo ti to zamisli al' ja mislim o ovome se prica sa uskim i vrlo dobrim prijateljima, a jok po foruma sa nepoznatima? Ono nemam ja nista protiv tvog pitanja, samo licno ne bih nikad napisala ovde nesto toliko privatno nit bi se poveravala nekome koga ne znam uopste.

I ne rece nam bona sta se tebi desilo , sta ti pamtis i koje te ljubavi jos uvek bole?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Dobro pitaje,samo sto nije da se deli sa vecom masom ljudi t.j sa nepoznatima.Ipak ima nekih stvari koje nemozes tek tako podelit sa bilo kim.

A ti kao Autor teme si sama mogla napisat taj tvoj nezaboravni dogadjaj u zivotu,mozda bi onda imala vise ispovedanja.Mada ne verujem da bi ti se neko odazvao.

" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

4

Pa dobro,mozda ce neko imati potrebu da nesto kaze na ovu temu.Tema ipak glasi ne zaboravni dogadjaj u zivotu.Dogadjaj je nesto sto se desilo nekome drugom a vi niste u tome ucesnik,a dozivljaj je nesto sto si licno dozivio tj.u cemu si ucesnik.
Pokretac teme je najvjerovatnije mislila na dozivljaj u ljubavi,ali eto...kao sto rekoh,neko ce se naci ko ce imati potrebu da isprica svoju pricu. :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Pa ne morate samo pisati dogadjaje (dozivljaje) iz ljubavnog zivota. Ja sam skont'o da se moze pisati i o drugim dogadjajima. Ja na primer nikad necu zaboravit 17. maj 1994. kad sam dao 4 gola Novoj lucnoj. To je bila utakmica za pamcenje!!! ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od galaksija
Pa dobro,mozda ce neko imati potrebu da nesto kaze na ovu temu.Tema ipak glasi ne zaboravni dogadjaj u zivotu.Dogadjaj je nesto sto se desilo nekome drugom a vi niste u tome ucesnik,a dozivljaj je nesto sto si licno dozivio tj.u cemu si ucesnik.
Pokretac teme je najvjerovatnije mislila na dozivljaj u ljubavi,ali eto...kao sto rekoh,neko ce se naci ko ce imati potrebu da isprica svoju pricu. :)

I sta si ti uradila?

I ti kao PINK i JA napisala svoje misljene,baz datog odgovora na Temu.

A i mi smo procitali naslov Teme,i shvatili smo sta je hteo Autor da kaze.

A ako vec otvaras novu Temu ja mislim da si ti taj koji mora napisat prvi nekoliko recenica za vezanu Temu,a ne 1000 zasto i 1000 kako i 1000 gde !!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks